topic

قیمت نرم افزار حسابداری و هزینه‌ای که باید برای آن بپردازید چقدر است؟

نرم افزار حسابداری یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که تمام شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهاد‌های اقتصادی باید از آن استفاده کنند تا از طریق آن بتوانند امکان ثبت، محاسبه و نظارت بر فعالیت‌های اقتصادی خود را داشته باشند. در این میان یکی از مهم‌ترین سوال‌هایی که ذهن مدیران یک شرکت‌ یا سازمان را درگیر خود می‌کند این است که قیمت نرم افزار حسابداری چقدر است و آن‌ها باید چقدر در این زمینه هزینه کنند؟

در حال حاضر مدل‌های مختلفی از نرم افزار حسابداری در بازار موجود هستند که هر یک از آن‌ها مزایا و معایبی ویژه نسبت به رقبای خود دارند، با این حال برای انتخاب یک نرم افزار حسابداری و خرید آن باید به مشخصه‌ها و قابلیت‌های مورد نیاز خود توجه کنید و بر اساس آن بهترین گزینه‌ی ممکن را انتخاب کنید.

یک نرم افزار حسابداری باید مجهز به تمامی امکانات مربوطه به ثبت فعالیت‌های مالی و اقتصادی شرکت یا سازمان مورد نظر شما باشد. از طرف دیگر این نرم افزار باید رابط کاربری مناسب برای تمامی پرسنل درگیر با خود را داشته باشد.

از طرف دیگر قیمت نرم افزار حسابداری در بسیاری از اوقات بسیار بالا است و بسیاری از شرکت‌ها در زمان خرید نرم افزار حسابداری که ابزاری مهم و کاربردی است، شانس زیادی برای ریسک و استفاده از نرم افزارهای متعدد را ندارند. تعویض نرم افزار حسابداری در یک شرکت یا مجموعه‌ی اقتصادی نه تنها هزینه‌ی زیادی را برای خرید یک نرم افزار جدید و کارآمدتر به مدیران و صاحبان یک کسب و کار تحمیل می‌کند، بلکه باعث می‌شود تا شرکت یا سازمان هزینه‌ای غیرقابل‌ جبران را از لحاظ وقت و عملکرد پرسنل و انتقال داده‌های مالی به نرم افزار جدید متحمل شود.

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که بسیاری از نرم افزارهای حسابداری موجود در بازار امروزه با آن مواجه هستند، رابط کاربری پیچیده و بخش‌های کنترلی متعدد آن‌ها است که باعث می‌شود تا پرسنل یک مجموعه برای کار با نرم افزار در بسیاری از اوقات گیج و سردرگم شوند. این در حالی است که یک نرم افزار حسابداری ایده‌آل باید مجهز به یک رابط کاربری ساده و البته کاربردی باشد که بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن امکانات مورد نیاز برای مدیران، حسابداران و دیگر پرسنل را به بهترین شکل ممکن مهیا کند.

نرم افزار حسابداری قیاس با رابط کاربری کارآمد و البته ساده‌ی خود توانسته این چالش مهم را برای مدیران و پرسنل شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف برطرف کند. رابط کاربری ساده و منحصر به فرد نرم افزار حسابداری قیاس به گونه‌ای توسعه یافته است که تمامی پرسنل، به سادگی و در مدت زمانی کوتاه می‌توانند روند کار با آن را بسته به نوع کار و میزان نیاز به استفاده از آن یاد بگیرند که این موضوع، باعث می‌شود تا هزینه‌های مالی و زمانی یک شرکت یا سازمان در زمینه آماده سازی و استفاده از نرم افزار حسابداری به شکلی قابل توجه کاهش پیدا کند

از طرف دیگر قیمت نرم افزار حسابداری قیاس نیز با توجه به نیاز و نحوه‌ی کارکرد شما تعیین می‌شود. در حقیقت شما در گام اول برای راه اندازی و استفاده از حسابداری قیاس نیازی به پرداخت هزینه‌ی زیادی نخواهید داشت و می‌توانید با قیمتی بسیار مقرون به صرفه حسابداری قیاس را برای شرکت خود تهیه کنید.

دریافت دمو نرم افزار حسابداری

شما می توانید از واحد فروش قیاس نسبت به درخواست دموی نرم افزار حسابداری قیاس اقدام نمایید که قبل از خرید، نرم افزار را نصب و استفاده نموده و حتی اطلاعات واقعی خود را بر روی آن ثبت نمایید، و در صورت تأیید آن را خرید نموده و ادامه کار را بر روی آن انجام دهید.

توجه نمایید که این نسخه از نرم افزار به شما قابلیت استفاده تعداد محدودی از اطلاعات را می دهد.

آشنایی بیشتر با نرم افزار حسابداری قیاس

نرم افزار حسابداری قیاس مجهز به زیرسیستم‌های متعددی است که به صورت جداگانه و برای کارهای مشخصی توسعه داده شده‌اند. در زمانی که شما نیاز به استفاده از هر یک از این زیرسیستم‌ها داشته باشید، می‌توانید آن را به صورت جداگانه برای شرکت یا سازمان تحت مدیریت خود خریداری کنید و عملکرد نرم افزار را تغییر دهید.

این زیرسیستم‌ها با توجه به نحوه‌ی عملکرد هر یک از شرکت‌ها و سازمان‌ها توسعه یافته است تا نرم افزار حسابداری قیاس بتواند به بهترین شکل ممکن پاسخگوی نیاز هر شرکت یا سازمانی باشد. به طور کل، نرم افزار حسابداری قیاس در سه دسته بندی کلی، شامل نرم افزار حسابداری شرکتی، نرم افزار حسابداری صنفی و فروشگاهی و نرم افزار حسابداری رایگان ارائه شده است.

نرم افزار حسابداری شرکتی به صورت اختصاصی برای شرکت‌های بازرگانی، شرکت‌های خدماتی و تولیدی‌ و پیمانکاری ها در کنار نسخه‌های پیشرفته حسابداری جامع و نسخه نرم افزار مالی توسعه و آماده‌ی ارائه شده‌اند.

حسابداری شرکتی دارای مجموعه‌ای از زیرسیستم‌هایی است که از طریق آن کسب و کارهای مختلف فعال در حوزه‌های متفاوت می‌توانند امکانات مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشند. قیمت نرم افزار حسابداری شرکتی قیاس با توجه به زیرسیستم‌های مورد نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها تعیین می‌شود و سازمان‌ها نیازی به پرداخت هزینه‌ی اضافی برای دریافت تمامی زیرسیستم‌ها را ندارند. البته باید در نظر داشت که این زیرسیستم‌ها در آینده نیز قابل خریداری است و امکان اضافه کردن قابلیت‌های آن به نرم افزار اصلی در آینده نیز وجود خواهد داشت.

از طرف دیگر نرم افزار حسابداری صنفی و فروشگاهی قیاس شاپ با تمرکز بر فعالیت فروشگاه‌ها و بنگاه‌های معاملات ملکی توسعه یافته است که به صورت حرفه‌ای امکانات مورد نیاز این شرکت‌ها و بنگاه‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند. در این نرم افزار امکاناتی نظیر ثبت، صدور و چاپ فاکتور به صورت سریع به همراه امکان مدیریت انبار و انبارگردانی و اتصال به انواع سخت افزارها همچون صندوق فروشگاهی ، بارکد خوان ، فیش پرینتر و ... و فایلینگ املاک آماده‌ی ارائه شده است.

نرم افزار فروشگاهی قیاس بسته به نوع فروشگاه و محصولات در حال فروش در آن، می‌تواند امکاناتی متفاوت را در اختیار شما قرار دهد. این نرم افزار برای فروشگاه‌های محصولات مختلف، از محصولات مواد غذایی و ارایشی و بهداشتی گرفته تا محصولات الکترونیکی و کامپیوتری امکانات مناسب را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد. به عنوان مثال، نرم افزار فروشگاهی قیاس شاپ برای فروشگاه‌های پوشاک، امکانات مناسب برای تعریف کردن رنگ، سایز و متغییر‌های دیگر یک محصول را فراهم کرده است تا به بهترین شکل ممکن بتوان از آن برای وارد کردن اطلاعات محصولات و مدیریت موجودی انبار و ثبت فاکتورهای خرید و فروش آن‌ها استفاده کرد.

مجموعه نرم افزار حسابداری رایگان قیاس که شامل دو نرم افزار حسابداری شخصی مبتنی بر پلتفرم اندروید و نرم افزار فاکتور فروشگاهی قیاس هستند که امکان استفاده بدون پرداخت هزینه‌ را دارند. نرم افزار حسابداری شخصی قیاس با یک رابط کاربری ساده و کاربردی امکان ثبت و محاسبه هزینه‌ها و دریافتی‌های شخصی را دارد و در عین حال می‌تواند به صورت کاملا کاربردی امکان مدیریت هزینه‌های روزمره و شخصی را برای شما فراهم آورد.

شما در این صفحه می توانید لیست قیمت نرم افزار حسابداری قیاس را مشاهده نموده و نسبت به دریافت پیش فاکتور اقدام نمایید و حتی خرید آنلاین خود را انجام دهید، پس از خرید شما، واحد فروش قیاس بسته نصبی نرم افزار را پس از هماهنگی با شما، ارسال می نماید.

در آخر در صورت نیاز می توانید با واحد فروش نرم افزار حسابداری قیاس با شماره 61952-021 ارتباط تلفنی بر قرار نمایید و یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.