افزونه نرم افزار حسابداری ووکامرس ابرآ

ویژه کلیه اصناف

افزونه ووکامرس یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین افزونه‌ها برای ایجاد و مدیریت فروشگاه‌های آنلاین با وردپرس است. این افزونه به شما امکان می‌دهد تا به راحتی فروش محصولات خود را بصورت آنلاین مدیریت کنید.

اتصال افزونه ووکامرس به نرم‌افزار حسابداری یک نیاز ضروری برای کسب‌وکارهای آنلاین است. گروه نرم افزاری قیاس این نیاز کاربران را به خوبی درک کرده و از این جهت برای رفع این نیاز اقدام به انتشار افزونه اتصال ووکامرس به نرم افزار حسابداری ابرآ و نرم افزار قیاس کرده است.

این افزونه امکان اتصال آسان ووکامرس به نرم‌افزار حسابداری آنلاین ابرآ و نرم‌افزار حسابداری قیاس را به شما می‌دهد.

مزایای استفاده از افزونه حسابداری ووکامرس ابرآ

مدیریت فروش و فاکتورها

ووکامرس به عنوان یک سیستم مدیریت فروشگاه آنلاین، سفارشات، فاکتورها و تراکنش‌های مالی را ثبت می‌کند. اما برای مدیریت دقیق و کامل این تراکنش‌ها نیاز به یک نرم‌افزار حسابداری دارید.

همگام‌سازی اطلاعات

اتصال ووکامرس به نرم‌افزار حسابداری به شما امکان می‌دهد تا اطلاعات محصولات، مشتریان، سفارشات و موجودی را به صورت خودکار همگام‌سازی کنید. این از دست رفتن اطلاعات و خطاهای انسانی را کاهش می‌دهد.

گزارش‌دهی بهتر

با این اتصال، می‌توانید گزارش‌های مالی دقیقی ایجاد کنید که به شما در تصمیم‌گیری‌های مالی کمک می‌کنند. این گزارش‌ها شامل درآمد، هزینه‌ها، سود و زیان، و موارد دیگر هستند.

مدیریت مالی آسان‌تر

اتصال به نرم‌افزار حسابداری به شما امکان می‌دهد تا بهترین تصمیمات مالی را بگیرید و بودجه‌بندی کامل‌تری داشته باشید.

انجام عملیات مالی پیچیده

در صورتی که کسب‌وکار شما معاملات مالی پیچیده‌تری داشته باشد، این اتصال به شما امکان می‌دهد که با آنها به راحتی مقابله کنید.

با افزونه حسابداری ووکامرس ابرآ

می‌توانید به نرم‌افزار حسابداری آنلاین ابرآ متصل شوید. این اتصال به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات محصولات، مخاطبین و سفارش‌ها در فروشگاه آنلاین شما به صورت خودکار در نرم‌افزار حسابداری ابرآ ذخیره شود. همچنین، پس از پرداخت مشتریان، سند دریافت بانکی نیز به طور خودکار در نرم‌افزار شما ذخیره می‌شود

با افزونه حسابداری ووکامرس ابرآ

برای شروع، شما باید نرم‌افزار حسابداری ابرآ را تهیه کرده و کاربری خود را در آن تعریف کنید. سپس کلیدهای API مربوط به کسب‌وکار خود را دریافت کرده و در تنظیمات افزونه وارد کنید. اکنون افزونه حسابداری ووکامرس ابرآ آماده به کار است.
این افزونه در مخزن وردپرس نیز قرارگرفته است که می‌توانید با جستجوی عبارت "نرم‌افزار حسابداری ابرآ" آن را نصب نمایید.
این افزونه در مخزن وردپرس نیز قرارگرفته است که می‌توانید با جستجوی عبارت "نرم‌افزار حسابداری ابرآ" آن را نصب نمایید.

راهنمای نصب وراه اندازی وکامرس ابرآ

برای شروع به کار با افزونه ووکامرس ابرآ، مراحل زیر را اجرا نمایید:

جهت آموزش بیشتر در خصوص نحوه کار با نرم افزونه ووکامرس ابرآ اینجا کلیک کنید.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره 61952-021 واحد فروش قیاس تماس حاصل فرمایید

جهت هر نوع ارتباط با واحد پشتیبانی پس از تماس با شماره 61952-021 و داخلی 3, ثبت شماره 6 رقمی اشتراک پشتیبانی الزامی می باشد جهت دریافت این کد می توانید وارد پرتال پشتیبانی شوید