topic

نرم افزار حقوق دستمزد قیاس

مدیریت منابع انسانی در شرکت های مدرن

نرم افزار حقوق و دستمزد قیاس در پلتفرم تحت ویندوز و همچنین ابری و آنلاین ابرآ ، محاسبه آسان را برای تعداد پرسنل بالای شرکت های مدرن را به راحتی فراهم میکند. قوانین کار به صورت جداگانه تصویب می‌شوند و دست‌خوش تغییرات هستند و در محاسبه حقوق و دستمزد علاوه بر قوانین توافقات بین کارفرما و پرسنل و عملکرد طی ماه پرسنل و آیین نامه های داخلی سازمان و و عامل های دیگر به صورت همزمان ساختار محاسبه و پرداخت حقوق را شکل می‌دهند که ایجاد این هماهنگی پیچیدگی های خاص خود را دارد. این قواعد در صورت بالا بودن تعداد پرسنل، و متعدد بودن قواعد پرداخت به دلیل پیچیدگی زیاد به شکل دستی و دقیق غیر‌قابل محاسبه خواهد شد. البته دقتی که در صورت عدم وجود نرم افزار ممکن است جلب توجه کارفرما را نکند.

انتخاب پلتفرم انتخاب پلتفرم
cloud
ابری
win
ویندوز
یکی از پلتفرم‌ها را انتخاب کنید
برای مشاهده دمو فقط پلتفرم ابری را انتخاب کنید
sellخرید آنلاین
demoدمو
callمشاوره با کارشناسان ما
نرم افزار حقوق و دستمزد

چرا نرم افزار حقوق و دستمزد قیاس

ارتباط یکپارچه با سیستم حسابداری

ارتباط یکپارچه با سیستم حسابداری

صدور اتوماتیک اسناد حسابداری مربوط به فیش‌های حقوقی
دریافت فایل های قانونی

دریافت فایل های قانونی

ارائه دیسکت بیمه، دیسکت بانک و دیسکت مالیات حقوق بر اساس آخرین تغییرات اعلامی
سیستم وام و کسور اتوماتیک اقساط

سیستم وام و کسور اتوماتیک اقساط

با استفاده از سیستم وام به راحتی نسبت به محاسبه اقساط وام پرسنل اقدام کنید
گزارشات واضح و دقیق

گزارشات واضح و دقیق

با استفاده از گزارشات دقیق و در لحظه، می توانید به سرعت گزارشات مورد نیاز سازمان خود و سایر سازمان ها را بدست آورید
backgroundVersion
نسخه ویندوز
نسخه ویندوز

نرم افزار حقوق دستمزد قیاس نسخه ویندوز

یکی از پلتفرم های نرم افزار حقوق و دستمزد قیاس پلاس، تحت ویندوز می باشد. بدین معنی که این نرم افزار با استفاده از فایل نصبی قابل نصب بر روی ویندوز بوده و با استفاده از اگزه اجرایی، قابلیت استفاده خواهد داشت. همچنین قابلیت استفاده بر بستر شبکه و حتی اینترنت یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار می باشد که بصورت کلاینت سروری قابل استفاده می باشد.

نرم افزار حقوق و دستمزد نسخه ویندوز

امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد

مزیت های حقوق و دستمزد قیاس

می دانید هزینه نیروی کار بخش اعظمی از بهای تمام شده تولید کالا و خدمات یک موسسه یا یک واحد اقتصادی را به خود اختصاص می دهد و در واقع تأثیر قابل توجه ای بر سود واحدهای تجاری خواهد داشت. در حسابداری حقوق و دستمزد به علت حجم و استمرار اطلاعات، نحوه پردازش اطلاعات و اهمیت سرعت و صحت آن از محاسبات اتوماتیک نرم‌افزارهای حقوق و دستمزد استفاده می‌شود. اطلاعاتی نظیر نرخ حقوق پایه ماهانه و ،روزانه و یا ساعتی حقوق و دستمزد که ممکن است برای مدت زیادی تغییر نکند و همچنین محاسباتی نظیر نحوه محاسبه کسورات مالیات و حق بیمه تامین اجتماعی که در طول سال قوانین آن ثابت می باشد را بهتر است در نرم افزار ذخیره نماییم. با استفاده از این اطلاعات می توان محاسباتی مانند حقوق و دستمزد ناخالص(اضافات)، کسورات، تعیین حقوق و دستمزد خالص را به‌صورت اتوماتیک و نرم‌افزاری انجام داد.

یکی از ویژگی‌های نرم افزار حقوق و دستمزد قیاس ساده و آسان بودن آن می باشد که حسابدار حقوق و دستمزد یک کسب و کار می‌تواند تنها با وارد کردن اطلاعات پایه ای نظیر، انواع قرارداد، اطلاعات کارکنان، تعیین ضرایب حقوقی، مالیاتی و بیمه‌ای، درج اطلاعات احکام کارمندان و در نهایت درج اطلاعات کارکرد کارمندان، نسبت به صدور فیش حقوقی بپردازد. مابقی محاسبات را نرم‌افزار حقوق و دستمزد قیاس انجام خواهد داد.

دانلود نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان

از آنجایی که هزینه حقوق و دستمزد خارج مربوط به آن در حد بالایی از هزینه های هر مؤسسه را تشکیل میدهد ضروری است در این سیستم پیش بینی‌های لازم برای حصول اطمینان از پرداخت صحیح حقوق و دستمزد بعمل می آید. از سویی دیگر حسابداری حقوق و دستمزد باید به‌نحوی طراحی شود که اطلاعات لازم را به سرعت گردآوری و کسورات لازم را محاسبه و رقم خالص قابل پرداخت به هر یک از کارکنان را محاسبه نموده و تدابیر مناسبی برای جلوگیری از پرداخت به افراد واهی و سایر انواع سوء استفاده فراهم نماید.

لذا گروه نرم افزار حسابداری قیاس، قبل از خرید امکان دانلود نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد رایگان و کار بر روی آن را تسهیل نموده که برای مشتریان این امکان را فراهم می کند تا با درج اطلاعات و محاسبه فیش‌های حقوقی و ارائه گزارشات با سرعت بالا و بصورت کاملا رایگان، به بررسی لازم بپردازند. همچنین می توانید از نسخه نرم‌افزار حسابداری حقوق و دستمزد آنلاین و ابری ابرآ نیز بهره ببرید. برای این منظور می توانید درخواست خود را در اینجا ثبت و یا با شماره تلفن 61952-021 داخلی 1 واحد فروش تماس حاصل نمایید.

برای رعایت قانون ، کارفرما موظف است اطلاعات لازم در مورد کارکنان و میزان حقوق و مزایای آنان را به مراجع ذیصلاح ارسال نماید. در ایران طبق قانون مالیات بر درآمد کارفرما موظف است اسامی کارکنان و مشخصات آنها را به حوزه های مالیاتی محل ارسال و مالیات متعلق به کارکنان را به حساب مخصوصی واریز نماید. بعلاوه طبق قوانین تأمین اجتماعی لازم است هر ماه اسامی کارکنان و میزان حقوق و دستمزد آنها طی لیستی به ادارات تامین اجتماعی محل تسلیم و حق بیمه سهم کارمند و کارفرما به حسابهای مخصوص واریز گردد. باید توجه داشت که حسابداری حقوق و دستمزد تنها کارکنان واحد تجاری را در بر گرفته و افرادی که به صورت پیمانکار و حق الزحمه بگیر در واحد تجاری ارائه خدمت می نمایند را شامل نمی شود.

هر سیستم حقوق و دستمزد از چهار عامل سازمان (پرسنل)، فرمها، روشها، وسایل و تجهیزات تشکیل میشود. این عوامل در کلیه سیستم های کوچک، بزرگ، ساده، پیچیده، دستی، ماشینی به کارگرفته میشود. اما شکل و اندازه آنها برحسب مقتضیات هر سیستم و موسسه به کاربرنده آن متفاوت است.

ویژگی های حقوق و دستمزد قیاس

یک نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد قدرتمند، باید ویژگی ها و نکات مختلف و ویژه ای داشته باشد. این مزایا و ویژگی ها باعث خواهند شد که به راحتی به محاسبات حقوق و دستمزد کسب و کار و فروشگاه خود رسیدگی نموده و باعث رشد و توسعه کسب و کار شما شود.

ویژگی های نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد قیاس را می‌توان موارد زیر در نظر گرفت.

  1. کاربری آسان و راحت: آسانی و راحتی کار با نرم‌افزار حسابداری حقوق و دستمزد قیاس کاملا در پیاده سازی این سیستم لحاظ شده که کاربران می‌توانند با اطمینان و راحتی بیشتری بجای استفاده از اکسل و سایر نرم‌افزارها از آن استفاده نمایند.
  2. گزارشات مفید ، کاربردی و دقیق ارائه گزارشاتی نظیر چاپ فیش‌های حقوقی، گزارش لیست حقوق و دستمزد، گزارش دیسکت بیمه و مالیات از مهمترین عوامل راه اندازی سیستم حسابداری حقوق و دستمزد می باشد که تصمیمات صحیح نتیجه گزارشات صحیح و کاربردی می شود.
  3. پشتیبانی پاسخگو و متعهد: خدمات پشتیبانی نرم افزار حسابداری قیاس از مهمترین عوامل در نظر گرفته شده در این نرم افزار می باشد که با توجه به نیاز به پشتیبانی نرم‌افزارهای حقوق و دستمزد لازم و ضروری می باشد. قطعا شروع نصب تا آموزش و در حین استفاده از نرم افزار همیشه نیاز به خدمات پشتیبانی میباشد. پاسخگویی به موقع , تعهد تیم پشتیبانی , بروزرسانی امکانات طبق نیازهای کاربران از مهمترین ویژگی های تیم پشتیبانی خوب قیاس است.
  4. دقت و سرعت نرم افزار: پردازش صحیح اطلاعات مالی و ارائه گزارشات صحیح و دقیق مهمترین ویژگی های انتخاب نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد قیاس است. نرم افزارهای بسیاری در بازار موجود است که متاسفانه مشکلات ساختاری پایه‌ایی دارند. کاربران این نرم افزارها , همیشه درگیر پشتیبانی شرکت بوده و همچنین اینکه تعویض نرم افزار حسابداری طی دوره مالی کاری سخت و پیچیده ای میباشد.

سایر ماژول‌های قیاس

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری

نرم افزار خزانه داری

نرم افزار خزانه داری

نرم افزار خرید و فروش

نرم افزار خرید و فروش

نرم افزار فروش خدمات

نرم افزار فروش خدمات

نرم افزار انبارداری

نرم افزار انبارداری

نرم افزار تولید و گردش کالا

نرم افزار تولید و گردش کالا

نرم افزار اموال

نرم افزار اموال

مشاوره با کارشناسان ما
موضوع درخواست
نام و نام خانوادگی / شرکت
تلفن ثابت
موبایل
ایمیل
کسب و کار
استان
شهر
درحال حاضر از نرم افزارهای مالی استفاده میکنم
توضیحات
کد امنیتی
refresh captcha
mailbox
جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره واحد فروش قیاس تماس حاصل فرمایید.
جهت هر نوع ارتباط با واحد پشتیبانی پس از تماس با شماره 021-61952 و داخلی 3 ، ثبت شماره 6 رقمی اشتراک پشتیبانی الزامی می‌باشد. جهت دریافت این کد می‌توانید وارد پرتال پشتیبانی شوید.
برای مشاهده پرسش‌های متداول، اینجا کلیک کنید.

فعلا پرسشی در مورد این محصول، ثبت نشده است.

برای ثبت پرسش جدید خود، بروی ثبت پرسش، کلیک نمایید.

سوالات مرتبط

نمایش بیشتر