topic

درباره ما

درباره ما- قیاس

برند نرم افزار قیاس و سری نرم افزهای مالی و صنعتی قیاس محصول شركت نرم افزاری راهكار نوین سیاق میباشد.

شركت راهكار نوین سیاق فعالیت خود را از سال 74 در زمینه طراحی، تولید و استقرار سیستم های اتوماسیون مالی و صنعتی آغاز نموده است و در حال حاضر محصولات بزرگی مانند ابزار سیستم ساز و erp سیاق را به همراه بیش از 50 نرم افزار نرم افزاری تحت وب برای مكانیزاسیون نرم افزاری شركتها و سازمانهای بزرگ با گستردگی جغرافیایی كشوری و بین المللی در كارنامه كاری خود دارد.

محصول قیاس برای پوشش بازار SME یا بازار شركتهای كوچك و متوسط ارایه می‌شود و هم اكنون با تحت پوشش قرار دادن چند ده هزار مشتری و نمایندگی‌های گسترده در مراكز استان‌ها یكی از فعال‌ترین و موفق‌ترین نرم افزارهای بازار ایران می‌باشد.

گروه نرم افزاری قیاس معتقد است ارایه خدمات تخصصی و فنی هزینه‌بر می‌باشد و لازمه‌ی ارایه ابزار نرم افزاری در بازارهای متوسط و كوچك را سادگی و كاربردی بودن نرم افزار می‌داند كه بر این اساس از ابتدای سال 94 محصول نرم افزاری قیاس خود را با اصول و قواعد باز طراحی و در قالب نسل جدید ارایه نموده است.

چرا قیاس:

نرم افزار قیاس با بیش از 20 سال تجربه یك ابزار كاملا جدید و بر پایه تكنولوژی های به روز است. قیاس هم مزیت سالهای سال صیقل خوردن را به اعتبار بازتاب نظرات ده‌ها هزار كاربر با خود دارد و هم امتیاز تجربه و تكنولوژی تیم تولید قدرتمندی كه ابزار ERP تولید و در خط مقدم تكنولوژی نرم افزار كشور است را دارا می‌باشد.

ماموریت قیاس ارائه محصول نرم افزاری با بالاترین کیفیت برای شرکت‌های کوچک و متوسط می‌باشد و این هدف محقق نمی‌گردد مگر به اعتبار رعایت اصول فنی و استانداردهای كسب و كار و اصول مشتری مداری كه این اصول سرلوحه سیاست‌های شركت است.

ارائه بهترین محصولات نرم افزاری در بازار ایران و مناسب ترین خدمات پس از فروش است.

  • ما مصمم هستیم تا با کیفیت ترین ، کاراترین و ساده ترین نرم افزارها را با تکنولوژی روز دنیا به بازار ارائه کنیم.
  • ایجاد بالاترین سطح رضایت با ارائه مناسب ترین خدمات به کارکنان و مشتریانمان برای ما بسیار مهم است.

تا پایان سال 1400 ، یکی از 3 شرکت برتر نرم افزاری در بازار ایران خواهیم بود.

با خود و دیگران در هر شرایطی کاملا صادق خواهیم بود.