topic
انتخاب نوع نرم افزارها
نام بسته


مبلغ کل
0 ریال
مبلغ تعداد جلسه آموزشی
0 ریال
مبلغ تعداد کاربر اضافی
0 ریال
مبلغ تعداد شرکت اضافی
0 ریال
تخفیف
0 ریال
مالیات بر ارزش افزوده
0 ریال

خرید نرم افزار حسابداری

خرید نرم افزار حسابداری یکی از بخش‌های مهم راه‌اندازی هر کسب و کاری به حساب می‌آید که بهتر است پیش از آغاز هرگونه تراکنش مالی توسط کسب و کارها صورت بگیرد. البته استفاده از نرم افزار حسابداری فقط به کسب و کارها محدود نمی‌شود و امروزه برای مدیریت دخل و خرج خانوارها نیز می‌توان از این نرم افزارها استفاده کرد.

نرم افزار حسابداری باید با پیش بینی نوع تراکنش‌های مالی در هر نهادی امکان ثبت، محاسبه و بررسی میزان درآمد و خرج‌ها را داشته باشد و باید بتواند بر حسب هر بازه‌ی زمانی مشخص گزارش دقیق از میزان بدهکاری و بستانکاری را ارائه دهد.

در این میان، بسیاری از افراد برای محاسبه‌ی دقیق و مشاهده‌ی میزان درآمد‌ها و خرج‌های خود به دنبال روشی مشخص هستند تا از آن طریق بتوانند نظارت دقیق‌تری روی تراکنش‌های مالی شخصی خود داشته باشند. در این صورت خرید نرم افزار حسابداری یک راهکار مناسب به حساب می‌آید که اغلب افراد جامعه به دنبال آن می‌گردند.

نرم افزار حسابداری رایگان

نرم افزار حسابداری رایگان نیز یکی از راهکارهایی است که می‌توان به این افراد پیشنهاد کرد. یک حسابداری شخصی رایگان که بتواند به بهترین شکل ممکن روند خرید‌های روزمره و درآمد‌های حاصل از روش‌های گوناگون را در هر لحظه ثبت کند و در عین حال گزارشی دقیق را از میزان بدهکاری و بستانکاری و میزان دخل و خرج ماهانه و روزانه را به دست آورد، بهترین گزینه‌ی ممکن برای افرادی به حساب می‌آید که می‌خواهند نظارتی دقیق روی روند درآمد خود داشته باشند.

استفاده از یک نرم افزار حسابداری رایگان در این شرایط باعث می‌شود تا هزینه‌ای برای خرید نرم افزار حسابداری رایگان بر دوش شما نباشد و در عین حال شما بتوانید به سادگی هرچه تمام‌تر تمامی دخل و خرج‌های خود را به صورت روزانه و بدون دغدغه‌های مختلف و صرف زمان زیاد به ثبت برسانید.

حسابداری شخصی قیاس که یک اپلیکیشن رایگان ارائه شده در پلتفرم‌های تایید شده برای دانلود اپلیکیشن‌ها است، می‌تواند بهترین گزینه‌ی ممکن برای شما به حساب آید. استفاده از این اپلیکشن باعث می‌شود تا شما با صرف زمانی کم در پایان هر روز بتوانید به طور دقیق میزان هزینه‌های خود را به ثبت برسانید و به صورت دقیق مشاهده کنید که هر یک از هزینه‌های شما صرف کدام بخش از مسائل روزمره‌ی زندگی‌تان شده است.

نرم افزار حسابداری موبایل قیاس از جدیدترین روش‌های ممکن برای ثبت تراکنش‌های مالی استفاده می‌کند و از طریق خواندن پیامک‌های بانکی شما می‌تواند تشخیص دهد که شما در چه زمانی به صورت دقیق چه مقدار هزینه‌ای را پرداخت کرده‌اید و چه مقداری درآمد داشته اید. در نهایت در پایان هر روز یا هر دوره‌ی زمانی مشخص شما می‌توانید نوع تراکنش‌ها را به صورت سریع و با صرف زمانی بسیار کم به ثبت برسانید و در پایان هر هفته یا ماه گزارشی دقیق را از میزان دخل و خرج روزانه‌ی خود دریافت کنید و آن را مشاهده کنید.

یکی از مهم‌ترین مشخصه‌ها و قابلیت‌های حسابداری شخصی قیاس، ارائه‌ی امکان گرفتن خروجی‌ گزارش‌ها در فرمت پی‌دی‌اف و اکسل است که به شما این امکان را می‌دهد تا در هر لحظه و هر شرایطی امکان مشاهده‌ی دقیق و ثبت نمودارهای درآمد خود را در دستگاه‌ها و پلتفرم‌های مختلف داشته باشید.

از مهم‌ترین نگرانی‌هایی که برای کار با نرم افزارهای پلتفرم همراه وجود دارد، امکان پاک شدن اطلاعات به دلایل مختلف است. در این میان توسعه‌دهندگان قیاس تلاش کرده‌اند تا با فراهم کردن امکان گرفتن نسخه‌ی پشتیبان از محتوای این اپلیکیشن حسابداری در سرویس ذخیره‌سازی ابری دراپ‌باکس به شما این اطمینان را بدهند که شما به تمامی اطلاعات خود در هر لحظه دسترسی خواهید داشت و هیچ یک از اطلاعات به ثبت رسیده در این نرم افزار را از دست نخواهید داد. کافی است در سرویس دراپ‌باکس یک حساب کاربری ایجاد کرده و با ورود به آن از طریق اپلیکیشن قیاس دسترسی‌های لازم را به آن بدهید تا به صورت مشهود و تایید شده امکان ذخیره کردن اطلاعات را در این حساب ابری داشته باشید.

نکته‌ی قابل توجه این است که خدمات ارائه شده در حسابداری شخصی قیاس رایگان هستند و شما برای استفاده از آن‌ها هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد. این موضوع باعث می‌شود تا به بهترین شکل ممکن بتوانید روی روند درآمد و خرج‌های احتمالی که می‌توانید داشته باشید نظارت کنید و دقیقا این روند را پیگیری کنید.

فاکتور فروشگاهی رایگان

دیگر برنامه اندروید رایگان ارائه شده توسط قیاس، یک برنامه ساده صدور فاکتور اندروید است با عنوان فاکتور فروشگاهی رایگان قیاس شاپ که به راحتی می توانید برای مشتریان فروشگاه خود، فاکتور صادر کنید و از درآمد روزانه و ماهانه و سالانه خود گزارش بگیرید.

در خصوص این نرم افزار می توان به جرأت گفت یکی از بهترین نرم افزارهای حوزه کسب و کارها و اصناف و فروشگاه ها می باشد که کاربران آن بدون هیچ هزینه ای می توانند نسبت به تعریف اشخاص (مشتری و تأمین کننده)، کالا و گروه کالاها، بارکد کالاها، ثبت انواع فاکتور خرید و فروش و مرجوعی آن ها، دانلود، اشتراک گذاری و پرینت فاکتور و بسیاری دیگر از قابلیت ها بهره ببرد.

خرید نرم افزار حسابداری شرکتی و فروشگاهی

حسابداری قیاس البته به نرم افزار رایگان و شخصی محدود نمی‌شود، نسخه‌های پیشرفته‌ی نرم افزار حسابداری قیاس که برای کسب و کارها و شرکت‌های تجاری توسعه‌ یافته، امکان ثبت تمامی تراکنش‌های مالی را همراه با قابلیت‌های پیشرفته در اختیار دارد.

این نرم افزار حسابداری در انواع مختلف که سازگار با انواع شرکت‌های تجاری، بازرگانی، خدماتی، تولیدی، فروشگاهی و املاک است توسعه یافته و دارای امکاناتی کاملا سازگار با انواع کسب و کارها است تا از آن طریق کسب و کارهای فعال در حوزه‌های مختلف بتوانند به بهترین شکل ممکن روی روند فعالیت‌های مالی خود نظارت داشته باشند و در عین حال روند درآمدزایی خود را از نزدیک مشاهده کنند. حسابداری قیاس برای افزایش دقت، برای هر نوع از اصناف و کسب و کارها، نوعی ویژه و اختصاصی از نرم افزار حسابداری را توسعه داده است که از قابلیت های کارکردی آن صنف برخوردار است.

قابلیت‌های پیشرفته‌ی ارائه شده در این نرم افزار حسابداری به صورت کاملا ماژولار و تحت زیرسیستم‌های قابل خریداری پس از نصب نسخه‌ی اصلی توسعه یافته‌اند که باعث می‌شوند تا کسب و کارها برای دسترسی به نرم افزار حسابداری پیشرفته برحسب نیاز خود هزینه کنند و در صورتی که به قابلیت‌های پیشرفته نیازی نداشته باشند، نیازی به خریداری و پرداخت هزینه برای قابلیت‌های زیرسیستم‌های مختلف نخواهند داشت.

در نتیجه‌ی این موضوع می‌توان به این نتیجه رسید که شرکت‌های فعال در حوزه‌های تجاری مختلف می‌توانند با خرید بسته‌های اولیه‌ی حسابداری قیاس امکانات لازم را برای ثبت و بررسی تراکنش‌هالی مالی خود را داشته باشند که هزینه‌ی زیادی را بر دوش آن‌ها نمی‌گذارد. با این حال کسب و کارها برای داشتن قابلیت‌های پیشرفته‌تر می‌توانند زیرسیستم‌های لازم را در هر زمان که به آن‌ها نیاز داشته باشند پس از اطلاع از قیمت نرم افزار حسابداری ، خریداری کنند و از آن‌ها برای انجام دقیق‌تر فرایند‌های حسابداری بهره‌ ببرند و بتوانند به بهترین شکل ممکن قابلیت‌های لازم برای حسابداری و محاسبه‌ی فعالیت‌های خود را در دست داشته باشند.

در آخر در صورت نیاز می توانید با واحد فروش نرم افزار حسابداری قیاس با شماره 61952-021 ارتباط تلفنی بر قرار نمایید و یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سوالات مرتبط

جهت مشاهده سوالات متداول فروش، اینجا کلیک کنید