وبلاگ بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب کدام است؟

بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب کدام است؟

1398/03/15

ابتدا می پردازیم به معرفی نرم افزار حسابداری تحت وب:

نرم افزار حسابداری تحت وب عینا همان نرم افزار حسابداری است با این تفاوت که شما در نرم افزار حسابداری فقط و فقط بر روی سیستم خود در شرکت امکان دسترسی به نرم افزار حسابداری خود را دارید و اگر خارج از کشور باشید و یا در جایی غیر از شرکت امکان دسترسی به اطلاعات مالی و حسابداری خود را ندارید و نمی توانید بطور دقیق بر روی فعایت های مالی خود آنطور که باید اشراف داشته باشید، زیرا نرم افزار حسابداری فقط بر بستر ویندوز قابل دسترس است ولی در نرم افزار حسابداری تحت وب اینطور نیست؛ نرم افزار حسابداری تحت وب این قابلیت را دارد که در هر کجا که باشید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید و بتوانی بر امور مالی خود نظارت کامل را داشته باشید حتی ممکن است شرکت و یا سازمان و کسب و کار شما داری چند شعبه در مناطق مختلف باشد، پس شما به راحتی بواسطه نرم افزار حسابداری تحت وب می توانید در تمامی شعب خود از نرم افزار حسابداری تحت وب استفاده کنید.

با توجه به اینکه نرم افزار حسابداری تحت وب بر بستر ویندوز و بواسطه دارار بودن اینترنت بر روی هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارا می باشد و قابل دسترس در همه جا است.

 

بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب

 

انتظار شما از یک نرم افزار حسابداری تحت وب چه می باشد؟

مسلما انتظار یک فرد حسابداری در رابطه با کاربری و نحوه استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب این است که به راحتی بدون استفاده از موس و فقط به واسطه صفحه کلید بتواند تمامی اطلاعات مالی و حسابداری خود را وارد کند.

و انتظار مدیران و صاحبان کسب و کار ازنرم افزار حسابداری علی الخصوص نرم افزار حسابداری تحت وب این است که از نظر امنیت اطلاعات خود در نرم افزار حسابداری خود اطمینان حاصل کنند و اینکه شخصی جز اشخاص مشخص به بانک اطلاعاتی شما دسترسی نداشته باشند. به راحتی بتوانند از هر کجا و هر زمان به اطلاعات مالی خود دسترسی داشته باشند. بتوانند به سهولت گزارشات تحلیلی با فیلترهای مورد نظر خود را در دسترس داشته باشند.

بطور کل بالا بودن سرعت و امنیت در نرم افزار حسابداری از نکات بسیار حائز اهمیت می باشد.

و بسیاری از نیازهای دیگر که مسلما شما از نرم افزار حسابداری تحت وب خواهید داشت که تمامی این نیازها با نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس برطرف شده است و دیگر شما نیاز به نرم افزار حسابداری دیگری نخواهید داشت.

قیاس بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب می باشد،حتی از نظر آموزش و پرورش نیز نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس نرم افزارمنتخب در سراسر کشور مشخص شده است.

 

نرم افزار حسابداری تحت وب
بسته نرم افزار خدماتی قیاس

بسته نرم افزار خدماتی قیاس

امروزه امکان صدور فاکتور خرید و فروش در فرآیند فروش مجموعه هایی که انواع خدمات را به مشتریــان ارائه
نرم افزار حسابداری تحت وب بازرگانی قیاس

نرم افزار حسابداری تحت وب بازرگانی قیاس

حسابداری بازرگانی قیاس، جریان خرید و انبار داری و فروش کالا را با تمام الزامات آن پشتیبانی می‌کند. ی
نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد

امکان محاسبه اتوماتیک فیش های حقوقی بصورت یک به یک و گروهی و گرفتن انواع گزارشات قانونی از مزایای اس
نرم افزار اموال

نرم افزار اموال

نگهداری، مدیریت دقیق اموال و محاسبات استهلاک از جمله مزایای نرم افزار اموال می‌باشد.