تماس با ما - سیاق

درباره ما

درباره ما- قیاس

برند نرم افزار قیاس و سری نرم افزهای مالی و صنعتی قیاس محصول شركت نرم افزاری راهكار نوین سیاق میباشد.

شركت راهكار نوین سیاق فعالیت خود را از سال 74 در زمینه طراحی، تولید و استقرار سیستم های اتوماسیون مالی و صنعتی آغاز نموده است و در حال حاضر محصولات بزرگی مانند ابزار سیستم ساز و erp سیاق را به همراه بیش از 50 ماژول نرم افزاری تحت وب برای مكانیزاسیون نرم افزاری شركتها و سازمانهای بزرگ با گستردگی جغرافیایی كشوری و بین المللی در كارنامه كاری خود دارد.

محصول قیاس این گروه برای پوشش بازار SME یا بازار شركتهای كوچك و متوسط ارایه میشود و هم اكنون با تحت پوشش قرار دادن چند ده هزار مشتری و نمایندگی های گسترده در مراكز استان ها در سراسر كشور یكی از فعال ترین و موفق ترین نرم افزار های بازار ایران است.

نرم افزاری قیاس معتقد است ارایه خدمات تخصصی و فنی گران قیمت بوده است و خواهد بود و ضمن درك الزام و اهمیت خدمات فنی و پشتیبانی لازمه ارایه ابزار نرم افزاری در بازارهای متوسط و كوچك- سادگی و كاربردی بودن نرم افزار میداند كه بر این اساس از ابتدای سال 94 محصول نرم افزاری قیاس خود را با اصول و قواعد UX (User experience) باز طراحی و در قالب نسل جدید ارایه كرده است.

چرا قیاس:

نرم افزار قیاس در عین پختگی و قدمت و تجربه بیش از 20 سال یك ابزار كاملا جدید و بر پایه تكنولوژی های جدید است. قیاس هم مزیت صیقل خوردن سالهای سال را به اعتبار بازتاب نظرات ده ها هزار كاربر با خود دارد و هم تجربه و تكنولوژی تیم تولید قدرتمندی كه ابزار ERP تولید كرده است و در خط مقدم تكنولوژی نرم افزار كشور است.

ماموریت و هدف گیری شركت برای محصول قیاس ارایه بالاترین كیفیت محصول نرم افزاری بازار كوچك و متوسط است و این هدف مهیا نمیشود مگر به اعتبار رعایت اصول فنی و اصول و الزامات و استانداردهای كسب و كار و اصول مشتری مداری كه این اصول سرلوحه سیاستهای شركت است.