خرید نرم افزار حسابداری ارزان قیمت

1401/06/29

خرید نرم افزار حسابداری ارزان قیمت

امروزه نرم افزار حسابداری به یک نیاز حیاتی برای هر کسب و کاری تبدیل شده است. صاحبان مشاغل متوجه شده‌اند که مدیریت دستی امور مالی به آنها کمک نمی‌کند تا به نتایج مطلوب دست یابند. در بسیاری از موارد مدیریت مالی که قرار است به شرکت‌ها کمک کند تا بودجه خود را به نحو احسن مدیریت کنند، یکی از عوامل زیان مالی است. برای آن، باید از بهترین سیستم حسابداری استفاده کنید تا به شرکت شما کمک کند تا جریان نقدی را به طور موثر بهینه کند. همچنین می‌توانید محاسبات طرح قیمت گذاری نرم افزار حسابداری را برای اعمال در کسب و کار خود دانلود کنید.

از آنجایی که نوشتن یک برنامه مالی و حسابداری نیاز به صرف زمان، هزینه بالا برنامه نویس، حضور چندین متخصص حسابداری برای طرح و تست برنامه است. امکان ایجد یک نرم افزار حسابداری اختصاصی حتی برای کسب و کارهای بزرگ اصلا به صرفه و منطقی و البته تا حدودی قابل اجرا نیست.
از همین رو هر کسب و کاری چه بزرگ و چه یک کسب و کار نوپا برای پیش بینی و برنامه ریزی آینده نیاز به یک برنامه و نرم افزار دقیق برای امور مالی خود دارد. مالی خود دارد.

نگرانی معمول صاحبین مشاغل این است که این برنامه‌ها هزینه زیادی برای آن‌ها خواهد داشت و شاید آن سیستم کامل و در عین حال ساده و قابل استفاده‌ای نباشد که می‌خواهند. از همین رو معرفی یک نرم افزار حسابداری و مالی ارزان قیمت و در عین حال با تجربه و تخصص کافی را ضروری دانستیم.

با یک سرچ ساده در بین نرم افزارهای موفق حسابداری، تمامی نرم افزارهای گقیاسگ جز اولین پیشنهادات در بین بهترین‌ها است. تفاوت بسیار ویژه این برنامه که آن را بسیار متمایزتر از رقبا می‌کند، هزینه پایین و البته دمو رایگان و حتی حضوری برنامه می‌باشد.

Small Business Accounting Software : Top 9 for April 2022

ویژگی‌هایی که یک نرم افزار حسابداری خوب باید داشته باشد؟

نرم افزار حسابداری یک نیاز اساسی و اولیه برای هر سازمان تجاری است. راه حل‌های حسابداری نکات و بینش‌های بسیار مفیدی را در مورد عملیات یک کسب و کار ارائه می‌دهند.

یک نرم افزار حسابداری خوب می‌تواند به شما کمک کند تا تجارت خود را به راحتی در مسیر درست هدایت کنید. این می‌تواند مهم ترین بینش‌ها را در مورد سرمایه هزینه شده، هزینه‌ها، صورتحساب‌ها و مشتریان به شما ارائه دهد. همچنین به شما کمک کند صورتحساب، جمع آوری پرداخت و بسیاری از کارهای اداری را خودکار کنید.

در اینجا 10 ویژگی کلیدی که هر نرم افزار حسابداری باید داشته باشد آورده شده است:

1. گزارش‌ها و تحلیل‌ها:

اطلاعات زمانی قدرتمند است که در زمان مناسب به افراد مناسب ارائه شود. نرم افزار حسابداری باید بتواند یک نمای کلی از امور مالی ارائه دهد. برای مثال خلاصه

نرم افزار حسابداری باید جنبه‌های کلیدی کسب و کار را تجزیه و تحلیل کرده و به مدیریت ارائه دهد. این نرم افزار اطلاعات سریعی را در مورد مسائل مربوط به انطباق مهم، اقدامات مربوط به فعالیت‌های مالی و عملیات تجاری شما ارائه می دهد.

2. مجوزهای کاربر و امنیت:

داده‌های حسابداری بسیار حساس هستند. نحوه ذخیره و دسترسی برنامه به داده‌ها بسیار مهم است. نرم افزار حسابداری باید دارای امنیت سطح بالایی از داده‌های حساس باشد.

دادهها باید محرمانه باشند و در صورت دستکاری یا از دست رفتن داده‌ها، باید بتواند دنباله‌ای برای همه اقدامات ارائه دهد. بنابراین، حتی اگر شخصی داده‌ها را تغییر دهد، سیستم دنباله‌ای یا پشتیبانی برای تمام فعالیتها برای انجام اقدامات اصلاحی دارد.

3. پردازش پرداخت

بسیاری از سیستم‌های حسابداری به مشتریان کمک می‌کنند تا صورتحساب‌های خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. بنابراین، سیستم حسابداری شما می‌تواند به شما در جمع آوری پرداخت‌های مشتری و همچنین پرداخت آنلاین فروشنده کمک کند.

سیستم‌های حسابداری امروزه گزینه‌های بسیار ساده‌ای را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند تا بتوانند با کلیک یک دکمه پرداخت را انجام دهند. باعث

 • صرفه جویی در وقت کارکنان
 • کاهش مشکلات مدیریتی
 • و همچنین جمع آوری پرداخت‌ها

می‌شود. پرداخت‌های آنلاین نیز به صورت خودکار در دفاتر حساب ثبت می‌شود.

4. انتقال ساده داده و اطلاهات

پیش نیاز هر نرم افزار حسابداری خوب ارائه راهی آسان برای انتقال داده‌ها است. چه از نرم‌افزاری استفاده می‌کنید یا حساب‌های خود را به صورت دستی انجام می‌دهید، باید بتوانید به سادگی داده‌های خود را وارد سیستم کنید.

نرم افزار باید راهی برای وارد کردن

 با یک رابط یکپارچه فراهم کند. آپلود یکباره این موجودی حساب باید سیستم را برای شما راه اندازی و ممکن کند.

5. قابلیت همکاری با توابع تجاری

نرم افزار حسابداری مستقل نیست، باید با بسیاری از عملکردهای تجاری به خوبی کار کند. بنابراین باید بتوانید

 • کارمند
 • منابع انسانی
 • حقوق و دستمزد
 • فروش
 • حمل و نقل
 • موجودی

خود را در یک سیستم یکپارچه کنید.

یک محصول حسابداری برتر از تمام عملکردهای کسب و کار شما مراقبت می‌کند و بر اساس نیاز، داده‌ها را از منابع مختلف استفاده می‌کند. سیستم حسابداری همچنین باید با سیستم‌های دیگر قابل همکاری باشد.

انتقال فایل‌های داده از سایر سیستم‌ها و پایگاه‌های داده باید به راحتی به نرم افزار حسابداری شما متصل شود. نرم افزار باید راه‌هایی برای واردات و صادرات داده‌های حسابداری ارائه دهد.

برای کاربران نهایی که متخصص حسابداری یا نرم افزار نیستند، سیستم‌ها باید بدون هیچ گونه عارضه‌ای کار کنند و قابل فهم باشد.

Features of Accounting Software and its Benefits - TatvaSoft Blog

6. جمع آوری فاکتورها و پرداخت ها

یک نرم افزار حسابداری خوب می‌تواند یک برند عالی برای شرکت شما ایجاد کند. گزینه‌های قابل تنظیم برای ایجاد فاکتورها با ظاهر و احساس عالی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در عین حال، گزینه‌هایی را برای جمع آوری پرداخت‌های آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد.

هنگامی که پول به کسب و کار شما بدهکار است، ماژول صورتحساب به شما امکان می‌دهد یادآوری‌ها را تنظیم کرده و آنها را برای مشتریان ارسال کنید. شما با خلاصه پرداخت‌های بدهکار به شما، اظهارات مشتری، یادآوری‌ها و ... آشنا خواهید شد.

این سیستم‌ها به شما این امکان را می‌دهند که فاکتورها را با قالب‌های طراحی شده سفارشی چاپ کنید، آنها را چاپ کنید یا به صورت الکترونیکی برای مشتریان ارسال کنید و پرداخت‌ها را به صورت آنلاین دریافت کنید.

 1. داده‌های مشتری
 2. آدرس‌ها
 3. شماره حساب‌ها
 4. موجودی‌های اولیه
 5. و شرایط استاندارد قراردادها

همگی توسط نرم‌افزار نگهداری می‌شوند. همچنین می‌توانید با استفاده از فاکتورهای موجود با تغییرات جزئی و ... ، فاکتورهای سریع ایجاد کنید.

7. منابع انسانی و حقوق و دستمزد

ماژول‌های حقوق و دستمزد جزء لاینفک سیستم‌های حسابداری هستند. اینها گزینه‌هایی را برای پردازش حقوق کارمندان، مدیریت آموزش‌ها، پروژه‌ها، نرخ‌های ساعتی، مالیات و سایر انطباق‌ها ارائه می‌دهند.

سیستم‌های حسابداری مدرن همچنین گزینه‌های بیومتریک خودکار و مبتنی بر کد QR را برای حضور و غیاب ارائه می‌دهند. مدیریت مرخصی، تعطیلات، تقویم رویدادهای شرکت، اطلاعیه‌ها و غیره را می‌توان از طریق نرم افزار حسابداری مدیریت کرد.

8. موجودی و دارایی‌های ثابت

موجودی و دارایی‌های ثابت برای نیازهای حسابداری حیاتی هستند. نرم افزارهای حسابداری قابلیت ثبت دارایی‌های ثابت و محاسبه استهلاک و غیره را برای آنها دارند. تمام هزینه‌های انجام شده بر روی دارایی‌های ثابت، سوابق به روز آنها، محاسبه ارزش منصفانه و پویایی مدیریت دارایی برای حسابداری مهم هستند.

9. گزارش‌ها و انطباق

هر سازمانی باید گزارش‌های انطباق را به دولت ارائه کند. راه حل حسابداری باید بتواند گزارش‌ها را بر اساس مکان شرکت و نیازهای نظارتی تولید کند.

راه حل حسابداری باید به شرکت کمک کند تا انطباق خود را حفظ کند، تاریخهای مهم را مشخص کند و تمام گزارش‌ها را طبق مقررات دولتی تولید کند.

از داده‌های حسابداری می‌توان برای به دست آوردن بینش‌های مهم در مورد عملیات تجاری نیز استفاده کرد. سیستم‌های حسابداری همچنین می‌توانند با تجزیه و تحلیل داده‌ها، بینش‌!هایی را برای عملکردهای حیاتی کسب و کار، بودجه بندی و برنامه ریزی پیش بینی و ارائه دهند.

این سیستم‌ها می‌توانند ورودی‌های مهمی را برای عملکردهای بودجه‌بندی، برآورد و هزینه‌یابی برای سازمان‌ها فراهم کنند.

10. کاربر پسند بودن

به طور کلی نرم افزار حسابداری برای هر کاربری طراحی شده است. اما همچنان مهم است که اطمینان حاصل کنید که موردی که انتخاب می‌کنید چندان دوستانه، شهودی است و می‌تواند توسط هرکسی در تیم شما استفاده شود - حتی کسانی که حسابداری یا دانش فنی ندارند.

اهمیت نرم افزار حسابداری برای تمامی مشاغل

Best Accounting Software of 2022 - businessnewsdaily.com

 • تضمین کنترل مالی

نرم افزار حسابداری به صاحبان مشاغل اجازه می‌دهد تا به طور خودکار امور مالی خود را کنترل کنند، حتی اگر ممکن است در حسابداری متخصص نباشند. با مقداری آموزش، آنها می‌توانند تمام عملیات حسابداری را با استفاده از رایانه بدون پرداخت هزینه به اشخاص خارجی برای کنترل بودجه خود مدیریت کنند.

 • صرفه جویی در هزینه

برنامه‌های حسابداری محاسبات اصلی و رویه‌های اداری را خودکار می‌کنند و چارچوب درآمدی شما را کنترل می‌کنند، بنابراین لازم نیست به طور مدارم مدیریت مالی خود را به طرف‌های خارجی برون سپاری کنید. این نرم افزار همچنین می‌تواند هزینههای چاپ و توزیع اسناد را کاهش دهد زیرا سیستم تمام داده‌ها را به صورت دیجیتالی در مکانی امن و تحت نظارت ذخیره می‌کند.

 • بهبود دقت داده‌ها

به گفته حسابداران و حسابرسان، یکی از مزایای مهم یک برنامه حسابداری خوب، کاهش خطاهای انسانی است که معمولاً در حین محاسبات و ورود داده‌ها رخ می‌دهد. عدم دقت در صورت‌های مالی می‌تواند منجر به بحران‌هایی شود که بر طول عمر کسب و کار شما تأثیر می‌گذارد و نرم افزار حسابداری می‌تواند از بروز این مشکلات جلوگیری کند.

 • بهبود تصمیم گیری

این یکی از مزایای اصلی پیاده سازی نرم افزار های حسابداری پیچیده است. بدون راه حل حسابداری خودکار، در درک شرایط مالی کسب و کار خود با مشکل مواجه خواهید شد. اعدادی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌تواند به شما کمک کند بفهمید کجا لازم استهزینه‌ها را کاهش دهید یا بیشتر سرمایه گذاری کنید.

علاوه بر این، با یک نمای کلی از وضعیت مالی فعلی خود، استراتژی‌های هوشمندانه‌تری را توسعه خواهید داد و منابع را به طور موثرتری تخصیص خواهید داد.

 • بهبود امنیت داده‌های مالی

دادههای مالی محرمانه‌ترین اطلاعات شرکت است و باید به شدت محافظت شود تا در دستان افراد اشتباه قرار نگیرد. یک نرم افزار حسابداری تضمین می‌کند که داده‌های مالی شما با ذخیره آن در یک سیستم متمرکز محافظت شده توسط فایروال‌ها ایمن باقی می‌مانند. بنابراین، فقط کسانی که حق دسترسی به آنها داده شده است می‌توانند داده‌ها را ببینند.

نتیجه

انتخاب نرم افزار حسابداری مناسب می تواند عملیات تجاری شما را روان تر و موثرتر کند. مقیاس نیز دقیقا به هدف یاری شما در ایجاد یک کسب و کار شفاف و سالم با یک برنامه کامل و ارزان قیمت همراه شما خواهد بود.

 

حسابداری
نرم افزار حسابداری ارزان قیمت