کاهش ناگهانی 8درصدی بیت کوین
کاهش ناگهانی 8درصدی بیت کوین
1397/09/20


در یک دوره جدید کاهش بیت کوین، ارز رمز پایه محبوب در مدت زمان 24 ساعت تا روز جمعه (7 دسامبر) 8 درصد کاهش یافت. CNBC گزارش داد، که ارز دیجیتال در حدود 3،375 دلار در ساعت 8:40 بعد از ظهر به فروش رسید.
به گفته Coindesk، چند ساعت بعد، از ساعت 11 صبح تا 21 بعد از ظهر، قیمت خرده فروشی چیزی در حدود 3،235.57 دلار معامله شد. و فراتر از بیت کوین، دیگر ارزهای اصلی دیجیتال نیز در همان زمان کاهش یکسانی یافت. به عنوان مثال، اتر به میزان 15 درصد کاهش یافت، زیرا XRP حدود 10 درصد کاهش یافت. (اتر با قیمت 83.19 دلار و XRP با 29 سنت در هر کیندرس از ساعت 11:21 به وقت آمستردام تجارت کرد.)
زنن کاپروان، کارولینای کاپروناسیا، به CNBC گفت: "بازار در یک روند کلی نزولی است که ظاهرا به نظر نمی رسد اما آنچه که مشخص است انتظارات عمومی نسبت به رمزنگاری منفی می باشد. همانطور که بازار به شدت خرده فروشی محور است، این بسیار در ضعف احساسات گروه تاثیر گذار است که موجب نوسانات بزرگ است." هیئت اجرایی اشاره کرد که این روند می تواند در سال جدید به سمت خوب میل کند.
بر اساس گزارش CNBC پیش از این، بیت کوین آغاز ماه را با کاهش ارزش دیگری نشان داد - این زمان تا 8 درصد است. این اتفاق پس از کاهش 37 درصدی در ماه نوامبر بود که حدود 70 میلیارد دلار ارزش بازار بیت کوین را به خود اختصاص داد. تقریبا یک سال پیش، محبوبیت ارز رمز پایه به افزایش اوج خود، 20،000 دلار رسید. (در ماه دسامبر 40 درصد افزایش یافت، زیرا تعداد زیادی از سرمایه گذاران خرده فروشی ارز دیجیتال را خریداری کردند.)
در همان زمان، در ماه نوامبر اعلام شد که حجم معاملات 24 ساعته از ابتدای سال جاری 56 درصد کاهش یافته است و کل بازار ارز دیجیتال 80 درصد کاهش یافته است. XRP، دومین سری از ارز رمزنگاری، 5 درصد کاهش یافت و اتر 8 درصد کاهش یافت. بخشی از علت سقوط کمپین اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار (SEC) بود که در ماه نوامبر با دو شرکت رمزنگاری حل و فصل شد و مجازات های مدنی آنها را به عهده گرفت.
   In a new round of declines for bitcoin, the popular cryptocurrency tumbled 8 percent over a 24-hour period leading up to Friday (December 7) morning. The digital currency was trading at just over $3,375 as of 8:40 a.m. EST, CNBC reported.
A few hours later, as of 11:21 a.m., the cryptocurrency was trading a bit lower at $3,235.57, according to Coindesk. And, beyond bitcoin, other major digital currencies also fell over the same day-long timeframe. Ether, for instance, fell roughly 15 percent, as XRP dropped by about 10 percent. (Ether was trading at $83.19, and XRP at 29 cents per Coindesk as of 11:21 a.m. EST.)

SEC
بیت کوین
bitcoin
اوراق بهادار
ارز
بورس
digital currency
ارز دیجیتال
cryptocurrency
XRP
CNBC
ارز رمز پایه
ارز رمز نگاری