• خانه
  • اخبار
  • نسل جدید نرم افزارهای قیاس با رویکرد جدید
نرم افزارهای قیاس

نسل جدید نرم افزارهای قیاس با رویکرد جدید

نرم افزارهای قیاس برای پوششMarket  SME یا بازار شرکت های کوچک و متوسط در سال 76 معرفی شد که با توجه به قابلیت های گسترده نرم افزار در بازار نرم افزار با استقبال بالای مشترکین و نمایندگان مواجه شد. همین امر آن را تبدیل به یکی از پویاترین و موفق ترین نرم افزار های بازار ایران کرده است.

همواره خدمات پشتیبانی فنی یکی از الزامات اساسی یک نرم افزار می باشد اما خدماتی هزینه بر محسوب می‌شود. بر این اساس دربازارهای کوچک و بزرگ نیاز به نرم افزار ساده و کاربردی به خوبی محسوس است.

از سال 94 شرکت قیاس محصول خود را مورد بازنگری قرار داد و با توجه به اصول و قواعد (UX (User experience اقدام به طراحی مجدد آن نموده و نسل جدید از نرم افزار را معرفی نمود.

قیاس جدید بر اساس تجربه و دانش قبلی خود، با استفاده از تکنولوژی جدید وارد بازار شده است. تیم طراحی و تولید قیاس با استفاده از دانش و نظریات کاربران، نرم افزاری انعطاف پذیر ایجاده کرده است تا همواره نرم افزار پویا را در بازار عرضه کرده باشد.

ماموریت و هدف گیری شركت برای محصول قیاس ارایه بالاترین كیفیت محصول نرم افزاری بازار كوچك و متوسط است. جهت رسیدن به این هدف رعایت اصول فنی، اصول و الزامات استانداردهای كسب و كار و اصول مشتری مداری همواره در دستور کار شرکت قیاس بوده است.

قیاس راهکارهای نرم افزاری را برای اصناف و فروشگاه های مختلف با استفاده از قابلیت های کاربردی متفاوت تر از بقیه رقبا ارایه می‌کند و در ارایه نسخه های جدید و قابلیت‌های جدید تر کاملا پویا و به روز عمل می‌نماید.

به روزرسانی و انطباق پذیری آن با توجه به نیاز اصناف و فروشگاه های مختلف یکی از مزیت های بسیار بالای این نرم افزار نسبت به دیگر نرم افزار های موجود در بازار است.