ارز دیجیتال

خطرات حقوقی برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال چیست؟

همراه با انفجار علاقه به پول دیجیتال و همه پیامدهای آن برای هر دو کسب و کار جدید و سنتی، نیاز به افزایش وضوح در مورد مفاد قانونی این فن آوری های جدید و ارز دیجیتال وجود دارد. دولت های سراسر جهان، سازمان های نظارتی، بانک های مرکزی و دیگر موسسات مالی در تلاش برای درک ماهیت و معنی ارزهای دیجیتال هستند، سرمایه گذاران فردی می توانند پول زیادی را در این فضای جدید سرمایه گذاری کنند. از سوی دیگر، سرمایه گذاران در هنگام خرید و فروش اوراق بهادار انتقادی، خطرات قانونی خاصی را در نظر می گیرند.

در حالیکه پول دیجیتال ممکن است همچون پول الکترونیکی متعارف اشتباه باشد، این همان نیست؛ به طور مشابه، بر خلاف ارزهای نقدی معمولی است، زیرا نمی تواند به صورت فیزیکی و بین طرفین منتقل شود. بخش بزرگی از وضعیت قانونی پول دیجیتال به دلیل این واقعیت است که این فضا به تازگی، در مقایسه با سیستم های سنتی ارز و پرداخت محبوب تر شده است. در زیر، ما برخی از دلایل قانع کننده ای را که در رابطه با سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار وجود دارد، بررسی خواهیم کرد.

ارز دیجیتال

رمزنگاری اعتبار به عنوان املاک

یکی از مهمترین ملاحظات قانونی برای هر سرمایه گذار ارز دیجیتال مربوط به شیوه ای است که مقامات مرکزی در مورد ذخایر ارز دیجیتال  مشاهده می کنند. در ایالات متحده آمریکا، IRS به عنوان مالکیت به عنوان مبادله اوراق بهادار شناخته شده است، نه به عنوان ارز مناسب. این به این معنی است که سرمایه گذاران فردی به قوانین مالیاتی سود می گیرند وقتی که گزارشات مربوط به مخارج کریپتالواریا و سود خود را در گزارش های مالیاتی سالانه خود، بدون در نظر گرفتن جایی که آنها سکه های دیجیتال را خریداری می کنند.

این جنبه از فضای cryptocurrency لایه هایی از سردرگمی و پیچیدگی مالیات دهندگان ایالات متحده را اضافه می کند، اما مشکل در آن به پایان نمی رسد. در واقع، هنوز معلوم نیست که آیا سرمایه گذاران ارز خارجی که دارایی خود را در مبادلات خارجی خریداری می کنند، باید با اقدامات گزارشگری دیگری روبرو شوند، زمان مالیات می گیرند. بر اساس گزارش CNBC، "هر کسی که بیش از 10،000 دلار در خارج از کشور معمولا نیاز دارد گزارش سالانه بانک های مالی و حساب های مالی (FBAR) … را با وزارت خزانه داری هر ساله پر کند. قانون دیگر – قانون حسابداری مالی حسابداری خارجی ، یا FATCA – برای پرداخت مالیات دهندگان برخی از ایالات متحده، حساب های خارج از کشور خود را در فرم 8938، زمانی که مالیات خود را با IRS می نویسند، توصیف می کند. "

همه اینها نشان می دهد که سرمایه گذاران ارز دیجیتال باید از اقدامات احتیاطی خاصی برای پیگیری مشاوره متخصصین مالیاتی در مورد گزارش سود و ضرر cryptocurrency استفاده کنند. از آنجا که قوانین دائما در حال تغییر است، ممکن است که سال گذشته یا حتی چند ماه قبل، قانونی مجاز باشد که ممکن است باعث نگرانی قانونی شود.

وضعیت غیرمتمرکز

یکی از نکات برجسته بسیاری از ارزهای دیجیتال نیز یک عامل خطر بالقوه برای سرمایه گذار فرد است. Bitcoin (BTC) راه را برای دیگر کریستوگرام ها متمرکز کرده است؛ زیرا این تمرکز غیر متمرکز است، به این معنی که حضور فیزیکی ندارد و توسط یک مقام مرکزی پشتیبانی نمی شود. در حالی که دولت های سراسر جهان برای متقاعد کردن قدرت های قانونی خود از راه های مختلف وارد شده اند، BTC و دیگر ارزهای دیجیتال مانند آن باقی می ماند. از یک طرف، این سرمایه گذاران را از اینکه به این نهادها احتیاج دارند، آزاد می کند. از سوی دیگر، با این حال، این وضعیت می تواند به عوارض قانونی منجر شود. ارزش ارزهای دیجیتال به طور کامل وابسته به ارزش است که توسط صاحبان و سرمایه گذاران دیگر به آنها نسبت داده می شود؛ این در تمام ارزها، دیجیتال یا فیات صادق است. بدون یک مقام مرکزی که ارزش یک ارز دیجیتالی را تأیید می کند، سرمایه گذاران ممکن است در معیشت باقی بمانند، اگر عوارض با معاملات یا مالکیت ایجاد شود.

یکی دیگر از خطرات احتمالی مربوط به رمزنگاری در نتیجه وضعیت غیرمتمرکز، مربوط به جزئیات معاملات است. در بیشتر معاملات دیگر، ارز با حضور فیزیکی دست ها را تغییر می دهد. در مورد پول الکترونیکی، یک موسسه مالی معتبر در ایجاد و سپرده گذاری شرکت می کند.

 هیچ کدام از این مفاهیم برای معاملات ارز دیجیتال اعمال نمی شود. به دلیل این تفاوت اساسی، سردرگمی قانونی بین احزاب در انواع مختلف معاملات ارز دیجیتال امکان واقعی دارد. مجددا با توجه به وضعیت غیر متمرکز این ارزها، مسیر حقوقی قانونی در این شرایط ممکن است برای ارزیابی دشوار باشد. ثبت نام و صدور مجوز شرکت. تعداد روزافزون کسب و کارها به عنوان یک فرم پرداخت از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند. همانطور که در سایر حوزه های مالی، کسب و کار ممکن است مورد نیاز برای ثبت نام و کسب مجوز برای حوزه های قضایی و فعالیت های خاص باشد. با توجه به وضعیت قانونی پیچیده و تحول دهنده ارزهای دیجیتال، این منطقه به طور کمتر قابل توجه برای شرکت های فعال در بازار رمزنگاری است. برای مثال، شرکتهایی که فقط به عنوان رمزنگاری ارز مورد استفاده قرار می گیرند ممکن است نیازی به ثبت نام و یا اخذ مجوز نداشته باشند. از طرف دیگر، ممکن است لازم باشد که به ملاحظات خاصی بر اساس صلاحیت آنها ارسال شود.  مسئولیت به صاحبان کسب و کار و مدیران مربوط می شود تا اطمینان حاصل شود که آنها از روند قانونی مناسب برای انجام عملیات خود در سطح محلی و ایالتی پیروی می کنند. برای مثال، در سطح فدرال، موسسات مالی باید فعالیت های خاصی را در رابطه با حمایت از پولشویی و تقلب، انتقال وجوه و موارد دیگر حفظ کنند. ملاحظات مانند این نیز در مورد کسب و کارهایی که با ارزهای دیجیتال برخورد می کنند، اعمال می شود. پولشویی، اعتقاد گسترده ای وجود دارد که بورس اوراق بهادار، سازمان های جنایی را با ابزار جدیدی برای تقلب، پولشویی و تعدادی از جنایات مالی دیگر به سازمان های جنایی ارائه می دهد. این ممکن است مستقیما بیشترین سرمایه گذاران کراپتوکوالی را که قصد استفاده از این تکنولوژی جدید را ندارند برای انجام چنین جنایاتی، به طور مستقیم تحت تاثیر قرار دهند. با این حال، سرمایه گذاران که در موقعیت تاسف گیرنده قربانی جرائم مالی قرار دارند، به احتمال زیاد گزینه های قانونی مشابه قربانیان سنتی تقلب را ندارند. این مسئله همچنین به وضعیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال مربوط می شود. برای مثال، هنگامی که مبادله رمزنگاری ارز هک شده و دارایی های مشتریان به سرقت رفته است، اغلب اقدامات استاندارد برای بازیابی پول های گم شده وجود ندارد. بنابراین، سرمایه گذاران ارزی دیجیتالی با خرید و نگهداری دارایی های ارز دیجیتال، مقدار خاصی از خطر را می گیرند. به همین دلیل است که توسعه دهندگان و راه اندازی کنندگان مربوط به پول دیجیتال توجه زیادی به ایجاد ابزار امن برای نگهداری سکه ها و نشانه های دیجیتال دارند. با این حال، در حالی که انواع جدیدی از کیف پول در همه زمان ها منتشر می شود و در حالی که مبادلات رمزنگاری ارز همیشه اقدامات امنیتی خود را بهبود می بخشد، سرمایه گذاران تا کنون قادر به رفع تمام خط مشی های قانونی مرتبط با داشتن کریستوگرام نیستند، و احتمالا آنها هرگز هم قادر به انجام این کار نخواهند شد.

Along with the explosion of interest in digital currency and all of its implications for both new and traditional businesses, there is a growing need for clarity regarding the legal implications of these new technologies and currencies. As governments around the world, regulatory agencies, central banks, and other financial institutions are working to understand the nature and meaning of digital currencies, individual investors can make a great deal of money investing in this new space. On the other hand, investors assume certain legal risks when they buy and sell cryptocurrencies.

While digital currency might be easy to confuse for conventional electronic money, it is not the same; similarly, it is unlike conventional cash currencies because it cannot be physically owned and transferred between parties. Much of the murkiness of the legal standing of digital currency is due to the fact that the space has only recently become popular as compared with more traditional currency and payment systems. Below, we'll explore some of the emerging legal implications associated with investing in cryptocurrencies.