معرفی همکار

معرفی همکار

در سه ماه دوم سال 1395 شاهد پیوستن جناب آقای دکتر علیرضا مجاهدی با پست سازمانی مدیرعامل  SBU قیاس به خانواده قیاس می‌باشیم.

ایشان تحصیلات خود در رشته مدیریت صنعتی در مقطع کارشناسی، مدیریت اجرایی MBA در مقطع کارشناسی ارشد و دوره عالی مدیریت کسب و کار DBA در مقطع دکتری به پایان رسانیده اند.

در توضیح برخی از سوابق اجرایی جناب آقای دکتر مجاهدی میتوان از رئیس کمیته بازرگانی و بازاریابی انجمن مدیریت ایران،  عضو مدعو سازمان کیفیت آسیا و اقیانوسیه، مؤسس و مدیرعامل سابق رادان تحریر، مشاور ارشد بازاریابی و فروش شرکت نرم ­افزاری ایده آل سیستم، مدیر ارشد فروش شرکت بدرسان الکتریک، مدرس سازمان مدیریت صنعتی، مشاور و مجری در طراحی و راه اندازی کسب و کار الکترونیکی و… نام برد.

در حوزه تدریس و آموزش نیز مدیریت کسب و کار و تجارت الکترونیک، مدیریت­ کارآفرینی، مدیریت روابط مشتری، تفکر سیستمی، مدیریت خدمات، روش های قیمت گذاری، بازاریابی شبکه های اجتماعی سازمان مدیریت صنعتی و… نیز فعالیت های ارزشمندی داشته اند.

ایشان مشاور و متخصص مدیریت در حوزه کسب و کار، معماری سازمانی، مدیریت سیستم، وفادارسازی مشتریان و… می‌باشند و در این بستر تجربیات گرانبهایی را دارا می‌باشند.

در طول سالهای کاری خود نیز تحقیقاتی در زمینه های طراحی مدل جامع مدیریت رفتار مشتری و ارتباط آن با سیستم­های فروش، طراحی مدل ارزیابی عملکرد مارکتینگ شرکت و زنجیره توزیع کالا و… را انجام داده اند و تالیف و ترجمه هایی از جمله روشهای قیمت گذاری، تألیف کتاب بازاریابی دیجیتال، ترجمه کتاب کسب و کار الکترونیک(B2B) و… را در کارنامه درخشان خویش دارند.

بیش از 24 سال سابقه مدیریت، مشاوره و تدریس دوره­های تخصصی مدیریت، تألیف مقالات مختلف در مجلات و بولتن­‌های تخصصی مدیریت و تألیف و ترجمه کتب تخصصی مدیریت این افتخار را نصیب تیم قیاس کرده است تا بتوانند از تجربیات ارزشمند ایشان بهره‌مند گردند.

ورود ایشان را به خانواده قیاس خوش آمد می‌گوییم.

دکتر علیرضا مجاهدی در نشست با تیم کارکنان قیاس بیان کردند:

مجموعه نرم افزارهای قیاس از قابلیت فنی نرم افزاری و حرفه ای کسب و کار بالایی برخوردار است و به پشتوانه 20 سال سابقه فعالیت پتانسیل بسیار بالایی برای تولید محصولاتی متمایز در آن دیده می‌شود که لازم است با نزدیک شدن به بازار و دریافت نقطه نظرات و نیاز مشتریان، محصول را هر چه بیشتر با خواسته های جدید منطبق نموده و همزمان با ارتقاء تکنولوژی در ساختار آن قابلیتهای منطبق با نیاز بازار را نیز مورد توجه قرار دهیم.

از اولین اقدامات بنده کسب اطمینان از انطباق محصولی بی نقص با نیازهای عمده مشتریان محترم می‌باشد و ضمن بهبود و یا اصلاح  فرایندها، ضریب اطمینان محصولات را افزایش داده و با تسهیل نمودن گردش جریان کار، سرعت پاسخ دهی مناسب به مشتریان را افزایش داده و سطح رضایت مشتریان را ارتقا دهیم.

هدف نهایی بنده ارائه محصولی برای نیازهای آتی مشتریان و کسب و کارها در کلاس جهانی و برای بازار جهانی می‌باشد که برای رسیدن به آن راهی جز همگامی و همراهی با مشتریان برای شناخت دقیق نیازها و سلیقه ها و خواسته هایشان نداریم.

امیدوارم با حمایت و همراهی و همفکری همه اعضای محترم خانواده بزرگ قیاس بتوانم خدمت کوچکی را از این طریق به جامعه جهانی کسب و کار ارائه داده و منشا تحولات بزرگی در سطح بین المللی باشیم.

خبرنامه خردا و تیر 95