خانواده سیاق

پیوستن مشتریان بزرگ به خانواده سیاق

شرکت نرم افزاری راهکار نوین سیاق در سالی که گذشت مفتخر است پیوستن تعداد کثیری از بزرگان صنعت کشور را به خانواده سیاق اعلام بدارد امید است در سال نو شاهد موفقیت های عظیم در عرصه تولید علم و تکنولوژی داشته باشیم. برخی از مشتریان جدید سیاق را معرفی مینماییم.
دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي با ساختار فعلي در ابتدا در سال ۱۳۵۹، در پي تصويب ستاد انقلاب فرهنگي از ادغام ۹ مركز آموزش عالي و با عنوان « مجتمع دانشگاهي فني و مهندسي » بنياد نهاده شد و سپس در سال ۱۳۶۲ نام آن به « دانشگاه فني و مهندسي» و در سال ۱۳۶۷ به «دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي » تغيير يافت.

هایپ انرژی یک سری از نوشیدنی‌های انرژیزا است که در ۴۰ کشور جهان از جمله آمریکا و کانادا توزیع می‌شود. این شرکت سال ۱۹۹۴ توسط موسس «Hard Rock Cafe» بَری کاکس راه اندازی شد و از از سال ۲۰۰۰، راننده سابق فرمول یک، Bertrand Gachot آنرا مدیریت می‌کند.‌

گروه کارخانجات صنایع آرایشی و بهداشتی کادوس در سال 1373 تاسیس گردیده و با همکاری علمی و فنی شرکت های معتبر اروپایی به ویژه شرکتLCW  فرانسه محصولات حرفه ای خود را تحت عنوان پادینا وارد بازار کرده است.

شرکت نهاده های دامی جاهد در سال 1377 و جهت بهره برداري از يک واحد مرکز توليد اسپرم گاو نر هلشتاين، تاسيس گرديد. اين شرکت وابسته به موسسه جهاد استقلال بوده و به عنوان يکی از شرکتهاي عمومي غيـر دولتي فعاليت مينمايد. و در حال حاضر اين مرکـز توليد داراي بهترين گـاوهاي نر اصلاح شده مي باشد و بعنوان بزرگترين مرکز توليد اسپرم در خاورميانه شناخته شده است، که از لحاظ ژنتيکي از اهميت بسزايي برخـوردار است.

خبرنامه اسفند 94