تخفیف در مالیات

تخفیف در مالیات

آیا شما درخواست بازپرداخت مالیات را دارید؟

تلاش برای اصلاح درآمد سال گذشته و یا بدهی به IRS، شما ممکن است با کمک مالی، مالیات خود را بسیار کم و یا رایگان کنید یعنی شامل تخفیف در مالیات شوید. از خدمات مبتنی بر جامعه راه های زیادی برای جلوگیری از انجام مالیات خود به خود وجود دارد. در مقاله زیر، ما به شش منبع اشاره می کنیم که در پرداخت به شما کمک مالی می کند:

1. درمانگاه های رایگان و ارزان

آیا شما اخیرا آگهی های بازرگانی را دیده اید که در مورد پرداخت بدهی مالیاتی گذشته برای کسری مالیاتی که شما بدهکار هستید، ولیکن هنوز شما هنوز نمی توانید هزینه های خود را بپردازید؟ مدرسه و یا دانشگاه می تواند کمک کند. ممکن است یک کلینیک رایگان یا ارزان بسازید که به صورت رایگان یا حداقل هزینه، بسته به درآمد شما، موارد مربوط به پرداخت مالیات را دریافت کند. این نیز احتمالا قابل اطمینان تر از بسیاری از شرکت های پرداخت مالیاتی است.

کلینیک های مالیاتی رایگان یا کمک هزینه دانشجویان حقوق که وکلا اینها را به عنوان مشاوره توصیه می کنند. دانشجویان حقوق دانش خود را بالا می برند و تحصیل می کنند، در حالی که شما میزان مالیات کمتری می پردازید.

2. دفاتر مالیاتی IRS

اگر نیازهای درآمدتان را برآورده سازید، کارمندان IRS به شما کمک می کنند که درآمد فعلی، اصلاح شده یا سال گذشته خود را به فایل های خود اضافه کنید. وب سایت IRS را برای شرایط درآمد فعلی بررسی کنید، زیرا هر سال می تواند متفاوت باشد. اگر شما واجد شرایط هستید، باید از دفتر اداره محلی IRS خود برای برقراری یک قرار ملاقات تماس بگیرید.

تخفیف در مالیات

اگر شما نیازی به درآمد برای نماینده IRS برای کمک به بازپرداخت خود ندارید، هنوز می توانید یک ملاقات برای پرسش بدون محدودیت بدون هزینه اتخاذ کنید. شما فقط نمی توانید پرونده نماینده خود را برگردانید.

3. آماده سازی مالیاتی رایگان بر اساس جامعه

IRS داوطلبان را تربیت می کند تا به شما کمک کند تا درآمد مالیاتی خود را ثبت کنید. مزایای اصلی این برنامه در مقایسه با کمک گرفتن از اداره مالیات بر درآمد IRS این است که محل داوطلبان ممکن است به خانه شما نزدیک باشد. در حالی که برای بسیاری از مالیات دهندگان فردی برای این برنامه محدودیت درآمد وجود دارد، داوطلبان به طور رایگان به اعضای فعلی نیروهای مسلح کمک می کنند

4. خطوط راهنما IRS

IRS دارای یک خط تلفن است که هر کسی بدون در نظر گرفتن سطح درآمد می تواند با سوالات مالیاتی تماس بگیرد، شما می توانید برای سوالات مختلف تماس بگیرید.

5. دفتر خدمات مدافع مالیات بر درآمد

خدمات مدافع مالیات بر ارزش افزوده IRS زمانی است که شما مسئله بزرگتری نسبت به درخواست بازپرداخت دارید. این سرویس به کسب و کار و افراد کمک می کند، صرف نظر از سطح درآمد، که مشکلات مالی طولانی مدت دارند مانند تلاش برای حل یک سوال مالیاتی از سال قبل.

6. نرم افزار رایگان مالیاتی

صرف نظر از میزان درآمد شما، تعدادی از شرکت ها نرم افزار رایگان مالیاتی ساده را ارائه می دهند. همچنین فایل رایگان IRS وجود دارد.

چه چیزی از نرم افزار مالیات رایگان انتظار می رود؟

 این برنامه مالیات ها، کسر ها و اعتبارات شما را محاسبه می کند و مالیات خود را به صورت الکترونیکی ارسال می کند. ثبت مالیات دولتی ممکن است در یک نسخه رایگان در دسترس نباشد شما همیشه باید توصیف برنامه را بخوانید تا اطمینان حاصل شود که اگر به آنها نیاز دارید، کارهای پیچیده تر را انجام دهید، مانند هزینه های کسب و کار برای افرادی که خود اشتغال دارند. اگر نسخه های رایگان شامل ویژگی های مورد نیاز شما نیست، شما باید قیمت های نرم افزارها را بر روی اینترنت مقایسه کنید.

شما مجبور نیستید مالیات خود را خودتان بنویسید اگر شما به اندازه کافی برای استخدام حسابدار یا پرداخت هزینه برای نرم افزار نداشته باشید. ممکنه قادر به دریافت کمک آزاد از دفاتر مالیاتی و خط تلفن، داوطلبان مراکز مالیات و نسخه های رایگان برنامه های آماده سازی مالیاتی رایگان از IRS دریافت کنید.

Whether you are filing a simple tax return, trying to amend previous years' returns or owe money to the IRS, you may qualify for free tax help. From community-based services to free software, there are many ways to avoid doing your taxes on your own. In the following article, we look at six sources that will help you with your taxes – for free.

1. Free or Inexpensive Legal Clinics

Have you seen a bunch of commercials lately that are about settling past tax debt for a fraction of what you owe, yet you still can't afford the fees? The local university law school could help. It may have a free or inexpensive legal clinic that takes on tax settlement cases for free or a minimal fee, depending on your income.