نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان

نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از صاحبان فروشگاه های کوچک و متوسط هنوز هم محاسبات خود رابه صورت دستی انجام می دهند، به نظر آنها پول باید برای پول خرج شود و حاضر به صرف هزینه برای نرم افزار حسابداری، تهیه کامپیوتر، بارکدخوان و … نیستند. آیا شما از این دسته افراد هستید؟
برخی از فروشندگان هم تمایل زیادی به داشتن نرم افزار فروشگاهی دارند، چراکه از مزایای آن از قبیل کنترل دقیق کالا، کنترل موجودی کالا، دقیق بودن محاسبات ریالی و مدیریت مالی خود خبر دارند اما نگران یادگیری و یا یاد دهی نرم افزار به کارکنان خود هستند و گاهی فکر می کنند برای انجام این کار می بایست زمان زیادی را صرف آموزش کنند و یا حتی نیاز به استخدام نیروی کار ماهر با حقوق بالاتر خواهند داشت، از این رو برای استفاده از نرم افزار فروشگاهی هنوز هم دچار تردید هستند.
از سوی دیگر با توجه به الزام سازمان امور مالیاتی به استفاده از صندوق مکانیزه فروش اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی دو چندان شده است.
باید بگوییم راهکار مناسب برای این دسته افراد و همه کسانی که به موجب الزام اداره امور مالیات می بایست نرم افزار فروشگاهی تهیه کنند وجود دارد، استفاده از نرم افزار فروشگاهی رایگان که مورد تائید اداره دارائی باشد یکی از بهترین گزینه ها است.
شاید برای شما جالب باشد بدانید که از سال 2014 تا 2017 بسیاری از کسب و کارهای کوچک به سمت مکانیزه کردن سیستم های مالی خود رفته اند و دسته زیادی از آنها رو به استفاده از نرم افزار فروشگاهی رایگان آورده اند.

یکی دیگر از راهکارهای مناسب استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی رایگان است، با استفاده از این ابزار دیگر نیاز به صرف هزینه برای تهیه کامپیوتر و بارکد خوان نخواهید داشت چرا که تلفن همراه شما نقش سیستم کامپیوتری و دوربین تلفن همراه تان نقش بارکد خوان را ایفا خواهد کرد.
کاربری فوق العاده آسان اپلیکیشن فروشگاهی رایگان از دیگر مزایای آن محسوب می شود و هرگز نیاز به صرف زمان زیادی برای یادگیری ندارد، شاید با یکبار نگاه کردن و باز کردن منوهای آن بتوانید به راحتی با آن کار کنید و از همه امکانات نرم افزار فروشگاهی رایگان استفاده کنید.
حال ممکن است برای شما هم این سئوال پیش بیاید آیا در ایران هم چنین نرم افزارهایی ارائه می شود و شما کجا و چگونه می توانید آن را تهیه کنید؟
گروه نرم افزاری قیاس با ارائه نرم افزار فروشگاهی رایگان نیاز بسیاری از فروشگاه های کوچک و متوسط جهت صرف زمان و هزینه گزاف برای تهیه نرم افزار فروشگاهی مرتفع کرده است.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر از امکانات این نرم افزار یا دانلود مستقیم آن روی لینک کلیک کنید و از مزایای نرم افزار فروشگاهی رایگان قیاس بهره مند شوید.