وبلاگ حسابداری آنلاین

حسابداری آنلاین

1399/04/28

چه اندازه درباره‌ی حسابداری آنلاین رایگان می‌دانید؟

پردازش ابری

در ابتدا درباره‌ی مفهوم پردازش ابری توضیح ساده‌ای ارائه می‌کنیم. در پردازش ابری، با استفاده از اینترنت می‌توان به نرم افزار در فضایی دسترسی داشت که به حضور فیزیکی افراد بر روی یک کامپیوتر خاص نیازی نخواهد بود و همچنین به نصب نرم افزار روی سیستم‌های مختلف نیز نیازی نیست.

جالب است بدانید که هم‌اکنون نیز بسیاری از شما از فناوری ابر استفاده می‌کنید. ممکن است خودتان هم از این موضوع بی‌خبر باشید. به‌عنوان مثال اگر شما حساب‌های کاربری جی‌میل و هات‌ میل دارید، اصطلاحاً در ابر هستند. زیرا شما قادرید در هر کجای دنیا، از هر دستگاهی، به ایمیل‌ها و فایل‌های موجود در ایمیلتان دسترسی پیدا کنید.

حسابداری آنلاین چیست؟

اکنون که با مفهوم پردازش ابری آشنایی پیدا کردید به تعریف حسابداری آنلاین می‌پردازیم. حسابداری ابری که به آن حسابداری آنلاین نیز گفته می‌شود، عملی مشابه همان پردازش ابری را انجام میدهد. در این نوع از حسابداری شما می‌توانید نرم‌افزار حسابداری را روی سیستم محل کارتان نصب کنید، اما زمانی که در منزل حضور دارید می‌توانید فقط با دسترسی به اینترنت و از طریق مرورگر وب و بدون نیاز به نصب دوباره نرم‌افزار حسابداری، به برنامه حسابداری خود دسترسی پیدا کنید.

حسابداری آنلاین

مزایای استفاده از حسابداری آنلاین 

در حسابداری  آنلاین مدیران شرکت‌ها می‌توانند ارتباط آنلاین در لحظه برقرار کنند و مستقیماً با حسابداران در ارتباط باشند و از طریق برنامه‌ی حسابداری با تکنولوژی ابری، حساب‌ها را مدیریت کنند.

یک مزیت مهم دیگر این است که هزینه نگهداری اطلاعات روی سرور ابری، نسبت به هزینه خرید نرم افزار برای همه‌ی سیستم ها و همچنین خریداری امکانات سخت افزاری بسیار کمتر است.

با استفاده از حسابداری ابری کاربران می‌توانند فعالیت‌هایی که از طریق این فناوری در هر گوشه‌ی دنیا بر روی برنامه‌ی حسابداری اتفاق می‌افتد را مشاهده کنند و در صورت لزوم زمان‌بندی‌هایی را برای اطلاع رسانی به مشتریان در نظر بگیرند.

حسابداری آنلاین 

عبارات کلیدی “نرم افزار حسابداری رایگان” ، “حسابداری آنلاین رایگان” و  “حسابداری ابری رایگان” در گوگل بسیار سرچ شده ‌است و کاربران زیادی این دو عبارت را جستجو کرده‌اند. این امر به معنی زیاد بودن درخواست‌ها برای دسترسی به حسابداری ابری رایگان بوده که معمولاً به ‌دلیل نوپا بودن مشاغل و کسب و کارهای کوچک می‌باشد. چرا که صاحبان این مشاغل اگر برای خرید نرم‌افزار هزینه‌ای پرداخت کنند، احتمال بازگشت این هزینه بسیار کم است.

اما معمولاً زمانی که این افراد به صفحات و سایت‌های مورد نظر مراجعه می‌کنند علی ‌رغم ادعاهای موجود، نرم‌افزارهای ارائه شده رایگان نبوده یا در حالت بسیار محدود شده رایگان می‌باشد.

اما در عین حال نرم‌افزارهای حسابداری وجود دارند که با بهره بردن از فناوری ابری، همزمان با به‌کار بردن سیاست‌هایی در شبکه توزیع و فروش خود، امکان دسترسی کاملاً رایگان به نرم‌افزار حسابداری ابری را برای کاربران فراهم کرده‌اند.

حسابداران و مدیران مشاغل بزرگ و کوچک با استفاده از حسابداری آنلاین رایگان می‌توانند بدون حضور فیزیکی بسیار سریع و آسان مدیریت اطلاعات را انجام داده و بازده عملیاتی را بالا ببرند که این فرایند در نهایت به افزایش فروش و موفقیت بیشتر کسب ‌و کارشان منجر می‌شود.

حسابداری آنلاین
نرم افزار حسابداری تحت وب بازرگانی قیاس

نرم افزار حسابداری تحت وب بازرگانی قیاس

حسابداری بازرگانی قیاس، جریان خرید و انبار داری و فروش کالا را با تمام الزامات آن پشتیبانی می‌کند. ی
بسته نرم افزار جامع قیاس

بسته نرم افزار جامع قیاس

زمانی که شما یک شرکت بازرگانی را راه اندازی نموده تمام تمرکز خود را بر روی پیشرفت و گسترش آن قرار می
بسته نرم افزار خدماتی قیاس

بسته نرم افزار خدماتی قیاس

امروزه امکان صدور فاکتور خرید و فروش در فرآیند فروش مجموعه هایی که انواع خدمات را به مشتریــان ارائه
نرم افزار فروش خدمات

نرم افزار فروش خدمات

از عمده مزایای سیستم خدمات پس از فروش، یکپارچگی و قرارگرفتن آن در کنار سایر سیستم‌های قیاس مانند حسا