topic

درخواست همکاری

گروه نرم افزاری قیاس یك مجموعه علمی و تكنولوژیك است كه همواره در حال رشد و حركت رو به جلو بوده و فرصت‌های شغلی متعددی در آن وجود دارد.
چنانچه مایل هستید در حركت به سمت موفقیت‌های بزرگ همراه این گروه باشید می‌توانید رزومه خود را برای هر یك از موقعیت‌های شغلی اعلام شده از طریق تکمیل فرم ذیل ارسال فرمایید.

فرصت های شغلی

گروه نرم افزاری قیاس از دانش آموختگان رشته‌های كامپیوتر، صنایع، حسابداری، مدیریت، اقتصاد و بازرگانی در سراسر كشور دعوت به همكاری می‌كند.

برنامه نویس #C تحت وب

طراح و برنامه نویس Delphi

پشتیبان نرم افزار

کارشناس فروش نرم افزارهای سازمانی و مالی

سرپرست پشتیبانی

کارشناس استقرار و پشتیبانی

منشی پشتیبانی

نکاتی برای نوشتن یک رزومه خوب

رزومه اولین ابزار معرفی شما است و به همین دلیل داشتن یک رزومه خوب جامع و کامل برای دستیابی شما به شغل مورد نظرتان بسیار اهمیت دارد.در نظر گرفتن نکات زیر به بهتر شدن رزومه کمک می‌کند:
رزومه باید تمیز، مرتب و خوانا باشد. از یک قلم (Font) ساده برای نوشتن آن استفاده شود و فاصله بین خطوط به اندازه‌ای باشد که به راحتی قابل خواندن باشد.تمامی اطلاعات تماس مانند Email، Linkdin و شماره موبایل خود را در آن ذکر کنید.تمامی اطلاعات شخصی مانند تاریخ تولد، وضعیت تاهل، محل سکونت و وضعیت نظام وظیفه را در ابتدای رزومه بیاورید.همه سوابق تحصیلی و دوره‌های آموزشی که گذرانده‌اید به تفکیک بنویسید.تمام سوابق کاری گذشته و فعلی خود را بنویسید. توجه داشته باشید که تنها لیست کردن سمت‌های قبلی به اندازه کافی بازگوی کاری که انجام می‌دهید نیست تمامی مسوولیت‌های خود را در هر سمت به تفکیک شرح دهید.نوشتن یک توضیح کوتاه از علایق و روحیات و توانمندی‌های خود شناخت بهتری نسبت به شما ایجاد می‌کند.

ارسال رزومه