topic

نرم افزار قیاس منتخب رسمی وزارت آموزش و پرورش

به منظور آموزش در کتب درسی رشته حسابداری و هنرستان های فنی و حرفه ای سراسر کشور

نرم افزار قیاس در یک جریان رسمی به عنوان برگزیده نرم افزارهای بازار ایران توسط سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور، در کتب درسی رشته حسابداری در هنرستان های فنی و حرفه ای سراسر کشور در حال تدریس بوده که 55 هزار کاربر دانش آموز، هنرجو و دانشجو در حال استفاده از این سامانه می‌باشد.
بنر صفحه
آموزش نرم افزار حسابداری
گروه نرم افزاری قیاس با همکاری دفتر تالیف کتب درسی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور ، اقدام به تهیه و انتشار محتوای درسی رشته حسابداری در قالب پکیج های آموزشی بصورت متنی و فیلمهای آموزشی و براساس سناریوی عملی نموده است.
aparat-film
حسابداری تحت وب_ ثبت سند افتتاحیه حسابداری
aparat-film
حسابداری تحت وب_ سرفصل های حسابداری
aparat-film
حسابداری تحت وب_ شرح استاندارد حسابداری
aparat-film
حسابداری تحت وب_ صدور سند حسابداری
پکیج‌های آموزشی نرم افزار حسابداری قیاس

نرم افزار حسابداری قیاس به همراه پکیج های آموزشی در اختیار بیش از 249 هزار مدرس و دانش آموز رشته حسابداری در سراسر کشور از تهران تا دورترین نقاط کشور قرار گرفته و در حال تدریس میباشد.

بستر فوق موجب ایجاد استانداردهای آموزشی و یک پارچه و کاربردی شدن درس کاربرد نرم افزار در حسابداری شده است و نیرو های آموزش دیده با نرم افزار قیاس در سالهای آتی در دسترس بازار کار خواهد بود.

گروه نرم افزاری قیاس محتوای آموزشی خود را برای کمک به سایر واحد های آموزشی مانند دانشگاهها و آموزشگاههای آزاد و... در اختیار آنها نیز قرار میدهد.

در راستای اجرای پروژه آموزش نرم افزار حسابداری قیاس درسطح مدارس کشور سامانه نرم افزاری قیاس بر روی آدرس gheyas.roshd.ir راه اندازی شده است که کاربران گرامی میتوانند ثبت نام در نرم افزار قیاس و جهت استفاده از سامانه مذکور بر روی این لینک کلیک کنند.
همایش های آموزش نرم افزار قیاس برای مدرسین رشته حسابداری در شهرستان ها
بخشنامه ها
بخشنامه ها
همکاری در تولید محتوای آموزشی
درصورت تمایل به همکاری در تولید محتوای آموزشی یا آموزش دوره‌های کاربرد نرم افزار در حسابداری لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید.