کمک می خواهید؟
سوالات متداول حسابداری آنلاین قیاس را مطالعه کنید و در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر در مورد حسابداری ابری و یا نرم افزار حسابداری داشتید حتما با ما تماس بگیرید.
● یک نیروی توزیع شده را ببندید

از آنجا که اطلاعات حسابداری در سامانه ابری ذخیره می شود، می توان از هر نقطه به آن دسترسی پیدا کرد یا آن را به روز کرد. اعضای تیم می توانند با یکدیگر همکاری کنند، حتی در مکان های جغرافیایی مختلف. این مفید است، هنگامی که یک مدیر نیاز به بررسی در یک صورتحساب دارد یا نماینده فروش می خواهد برای اضافه کردن رسید به پایگاه داده مراجعه کند به راحتی به آنها دسترسی دارند.

● داده های متمرکز شده

شما تنها یک فایل داده ای دارید. در نرم افزار حسابداری سنتی، نیاز به فایل های چندگانه وجود دارد، اما در مورد سامانه ابری، پایگاه داده متمرکز وجود دارد.

● به اشتراک گذاری امن و آسان

نرم افزار سامانه ابری اجازه می دهد با تمام سهامداران حتی از حسابدار تا مدیر داده ها را اشتراک گذاری کنید. برای ارسال اطلاعات به صورت آسان و ایمن، نیازی به ارسال ایمیل های جداگانه یا تبادل USB نیستید.

● خودکار پشتیبان گیری

هرگز شما را مجبور به ایجاد پشتیبان برای فایل های حاوی داده های مهم نمی کند. این یک نیاز در گذشته بود. اما در سامانه ابری بصورت خودکار از تمامی اطلاعات مالی شما پشتیبان گیری می شود.

● هم آفلاین و هم آنلاین کار می کند

از مزایای داده های متمرکز در یک حالت آنلاین می توانید لذت ببرید. با این حال بهتر است حتی با داده ها در حالت آفلاین کار کنید زیرا داده های شما به صورت خودکار بعدا به اینترنت وصل می شوند. این یک امتیاز بزرگ است زمانی که با قطعی اینترنت مواجه می شوید. با این ویژگی، روشن است که حسابداران کشور در حال حاضر به سن طلایی حسابداری وارد شده اند.

● کاهش هزینه های IT

با انتقال امور حسابداری به حسابداری ابری ممکن است هزینه مدیریت و نگهداری سیستم های IT خود را کاهش دهید. به جای خرید سیستم های گران قیمت و تجهیزات برای کسب و کارتان، می توانید هزینه های خود را با استفاده از منابع ارائه دهنده سرویس ابری کاهش دهید. شما ممکن است بتوانید هزینه های عملیاتی خود را کاهش دهید زیرا هزینه ارتقاء سیستم، سخت افزار و نرم افزار جدید ممکن است در قرارداد شما گنجانده شود، شما دیگر نیازی به پرداخت دستمزد برای کارکنان متخصص ندارید. هزینه های مصرف انرژی شما ممکن است کاهش یابد و تداوم زمان کمتری وجود دارد.

● مقیاس پذیری

کسب و کار شما می تواند به سرعت و با توجه به وضعیت خود، عملیات و ذخیره سازی خود را افزایش داده یا کاهش دهد، به طوری که انعطاف پذیری، به تغییر نیازهای شما بستگی دارد. به جای خرید و نصب ارتقاء های گرانشی خودتان، ارائه دهنده سرویس ابری می تواند برای شما این کار را انجام دهد. با استفاده از سامانه ابری وقت خود را آزاد می کنید تا بتوانید وقت بیشتری را صرف کسب و کارتان کنبد.

● تداوم کسب و کار

حفاظت از اطلاعات و سیستم های شما بخش مهمی از برنامه ریزی تداوم کسب و کار است. این که آیا شما یک فاجعه طبیعی، خرابی برق یا دیگر بحران ها را تجربه می کنید، داشتن داده های ذخیره شده در سامانه ابری اطلاعات شما را تضمین می کند که آنها در یک مکان امن محافظت می شوند. دسترسی سریع به اطلاعات، به سرعت به شما اجازه می دهد تا به طور معمول تجارت کنید همراه با حداقل رساندن خرابی و از دست دادن بهره وری.

● به بروز رسانی های خودکار

به بروز رسانی های خودکار برای نیازهای IT شما، ممکن است در هزینه خدمات شما گنجانده شود. بسته به ارائه دهنده سرویس ابری، سیستم شما به طور مرتب با آخرین تکنولوژی به روز می شود. این می تواند شامل نسخه های به روز از نرم افزار، و همچنین ارتقاء سرور و پردازش قدرت کامپیوتر باشد.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره 88717941-021 واحد فروش ابرآ تماس حاصل فرمایید

جهت هر نوع ارتباط با واحد پشتیبانی پس از تماس با شماره 61952-021 و داخلی 3, ثبت شماره 6 رقمی اشتراک پشتیبانی الزامی می باشد جهت دریافت این کد می توانید وارد پرتال پشتیبانی شوید