ابرآ نرم افزار حسابداری آنلاین و ابری قیاس

مبتنی بر تکنولوژی ابری

ابرآ سال 1393 با هدف ایجاد یک نرم افزار مالی برای کسب و کارهای کوچک با حداقل هزینه و بیشترین قابلیت معادل یک نرم افزار مالی کامل ایجاد گردید.

نرم افزار حسابداری ابری قیاس - ابرآ، یک نرم افزار حسابداری و مدیریت مالی آنلاین مبتنی بر تکنولوژی ابری است، به این معنی که شما میتوانید از کلیه امکانات یک نرم افزار حسابداری قدرتمند بدون نیاز به نصب بر روی رایانه خود و تنها با مراجعه به آدرس وب سایت قیاس استفاده کنید. تکنولوژی خدمات ابری در ادغام با مفهوم نرم افزار به عنوان سرویس(SAAS) ، این امکان را برای کاربران اینترنتی فراهم نموده که بدون خرید مالکیت یک نرم افزار، تنها با خرید اشتراک استفاده از آن با هزینه­ای بسیار کمتر، امکانات بیشتری را در اختیار داشته باشند. مهم‌ترین نکته ای که در این سال ها منجر به ایجاد حس اطمینان به نرم افزار حسابداری ابری قیاس -ابرآ گردید‌، ضریب امنیتی بالای آن جهت مقابله با هرگونه حملات هکری و افشای اطلاعات کاربران با هزینه اندک بوده است؛ که ایجاد این امنیت با استفاده از رمز‌های عبور و فایروال‌های قدرتمند جهت مقابله با نفوذ هکر‌ها فراهم شده است و تا به امروز با قدرت برای ایجاد آرامش در مشتریان عزیز پایبند بوده و خواهیم بود.

نرم افزارهای حسابداری ابری ابرآ این امکان را فراهم نموده است که تخصیص منابع به مسائلی همچون نحوه بروزرسانی نرم افزار، امنیت اطلاعات، پشتیبان گیری، سخت افزار مناسب، محدودیت جغرافیایی، نیروی متخصص را به حداقل رسانده و تنها با تمرکز بر روی کاربری مناسب از اینگونه نرم افزارها، نیاز شرکت ها و فروشگاه­ها را مرتفع نماید.

نرم‌افزار حسابداری ابرآ با امکان ذخیره‌سازی اطلاعات در فضای ابری یکی از نام‌آوران این عرصه است و این امر دلیلی بر اعتماد کاربران ما بوده و به صورت روزانه در جهت توسعه امکانات این نرم افزار در تلاش هستیم. اینکه توانستیم در این سال ها با بهره‌مندی از مزایای ذخیره‌سازی ابری سبب ایجاد حس آرامش کاربران خود شوبم عامل خرسندی ماست.

برخی از مشتریان ابرآ

چشم انداز ابرآ

در حال حاضر ابرآ، هزاران کسب و کار شرکتی و فروشگاهی را پشتیبانی می کند و در تلاش هستیم تا بخش اعظم بازار این نرم افزار را به عنوان بهترین راهکار در کسب و کار برگزینند. هدف ما در یک کلام تسهیل کار مدیران مالی و عامل و کلیه مدیران کسب و کارها در جهت کنترل کسب و کار خود در هر مکان و زمان است که با تلاش شبانه روزی به سرعت در مسیر تحقق آن هستیم و اما چشم انداز ما این است که به یک سوپراپ مالی تبدیل شویم و تمام تلاش ما در این راستاست تا از همه سخت افزارهای سنگین و گران قیمت کسب و کارها را بی نیاز نماییم.

ارزش هایمان در ابرآ

ما از ابتدای شروع فعالیت ابرآ ارزش هایمان را بر تمام منافع خود مقدم دانسته و خواهیم دانست که رضایت کاربران تنها دلیل موفقیت هر کسب و کار است و بر این اساس این ارزش ها را چنین بنا نهاده ایم:

. ایجاد و حفظ اعتماد کاربران در اولیت برنامه های استراتژیک و تاکتیک ابرآ.
. ایجاد امنیت در جهت حفظ اطلاعات کاربران به عنوان امانت و عدم دسترسی به این اطلاعات از سوی هر فرد یا سازمان چه در داخل شرکت چه در خارج از این فضا.
. ایجاد فضای صمیمی و محترمانه برای کاربران ابرآ .

انجام کلیه وظایفی که در مقابل کاربران برعهده ابرآست از جمله به روزرسانی نرم افزار در راستای هر کسب و کار.

10,000+

کسب و کار

180,000+

کاربر فعال

20+

سال تجربه

15+

ماژول نرم افزاری

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره 61952-021 واحد فروش قیاس تماس حاصل فرمایید

جهت هر نوع ارتباط با واحد پشتیبانی پس از تماس با شماره 61952-021 و داخلی 3, ثبت شماره 6 رقمی اشتراک پشتیبانی الزامی می باشد جهت دریافت این کد می توانید وارد پرتال پشتیبانی شوید