شرکای تجاری ابرآ

هم افزایی برای توسعه ارتباط با بازار گسترده کسب‌و‌کارهای خرد و متوسط

چرا شراکت تجاری با ابرآ

در دنیای امروزی با توجه به نیازمندی های متعدد مشتریان و نیز تخصصی شدن ارائه راهکارها، نیاز به هم افزایی میان شرکت ها برای ارائه سبد محصولات و خدمات یکپارچه و کیفی به مشتریان وجود دارد. با این رویکرد، ابرآ نیز در کنار توسعه نرم افزارهای تخصصی خود برای اصناف کشور به دنبال توسعه شبکه خود در بخش ارائه محصولات و خدمات تکمیل کننده سبد محصولات موردنیاز فروشگاه ها و کسب‌و‌کارهای خرد می باشد.

هم افزایی با سایر شرکای
تجاری فعال در شبکه ابرآ

دسترسی به بازار بیش از 180.000
مخاطبان فعلی ابرآ

امکان دریافت سرنخ‌های فعال از طرف

امکان کسب درآمد پایدار از طریق ساختار
شبکه همکاری و معرفی به مشتریان ابرآ

آموزش و توانمندسازی حرفه ای در خصوص
ارائه راهکارهای نرم افزاری

معرفی شرکای تجاری ابرآ

شرکت کیمیاسل

شرکت تأمین ارتباطات کیمیا (کیمیاسل)، زیرمجموعه ای از گروه کیمیا است که در حوزه ی فناوری های نوین و خدمات پرداخت فعال است. مجموعه ی کیمیا، مجموعه ای پیشتاز، خلاق و مدرن متشکل از پنج مجموعه که در صنایع غذایی، شیمیایی، بهداشتی، فناوری اطلاعات و پرداخت فعال است. شرکت کیمیاسل در ادامه ی اهداف مجموعه و استفاده از تجربه ی بیست و پنج ساله ی گروه کیمیا در حوزه بازرگانی و استفاده از نیروهای جوان، متخصص و خلاق، فعالیت خود را از سال ۱۴۰۰ آغاز کرده است و در حوزه های نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات نوین پرداخت فعال است . همکاری و مشارکت پایدار با شرکت های فعال و مرتبط این حوزه ها در جهت تامین نیاز سخت افزاری داخل کشور از بهترین و مدرن ترین محصولات و سازنده ها از اصول اصلی این مجموعه اند.

مالی کده

مالی کده متشکل از مدیران و کارشناسان خبره است که در حوزه‌های مالی و فناوری اطلاعات به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند. این مجموعه طی سال‌ها به صورت غیر متمرکز در حال فعالیت‌های مشاوره و اجرای امور در حوزه‌های مالی،مالیاتی، حسابداری و حسابرسی بوده و از اواخر سال 98 شروع به متمرکز کردن فعالیت‌های خود در غالب مالی کده کرده است..

بزودی

بزودی

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره 61952-021 واحد فروش قیاس تماس حاصل فرمایید

جهت هر نوع ارتباط با واحد پشتیبانی پس از تماس با شماره 61952-021 و داخلی 3, ثبت شماره 6 رقمی اشتراک پشتیبانی الزامی می باشد جهت دریافت این کد می توانید وارد پرتال پشتیبانی شوید