شرایط و مقررات استفاده

ماده یک ) مفاد عمومی:
. مبلغ دریافتی از مشتری بابت هزینه اجاره لیسانس نرم افزار، هزینه نگهداری نرم افزاری و هزینه استفاده از سخت افزاری سرورها و هزینه استفاده از اینترنت سرور و هزینه ارایه خدمات پشتیبانی برای مدت زمان مشمول می باشد.
. مشتری با ارسال اطلاعات خود بر روی سرورهای مشتری سامانه ابری قیاس تایید می نماید که مالک و مسئول اطلاعات ثبت شده بر روی دیتابیس خود می باشد.
. در صورت فسخ/ خاتمه/ لغو این توافقنامه حق ثبت اطلاعات و یا ویرایش آنها برای مشتری متوقف می شود و ضمن نگهداری اطلاعات مشتری تا ۳۰ روز پس از فسخ/خاتمه/لغو، بدون دریافت هزینه تنها حق نمایش و دسترسی به اطلاعات پیشین در اختیار مشتری قرار می گیرد، پس از گذشت ۳۰ روز اطلاعات مشتری حذف شده و قابل بازگشت نمی باشد.
. سامانه ابری قیاس از طریق شماره موبایل درج شده در حساب کاربری با طرف حساب خود ارتباط برقرار می کند. کلیه اطلاعیه ها و اعلانات از طریق این شماره موبایل به افراد اعلام خواهد شد و مالک شماره تلفن همراه مالک اطلاعات نرم افزار تلقی میشود. اشخاص موظف هستند در هنگام ثبت نام شماره موبایل معتبر را وارد کنند. همچنین هرگونه تغییرات در شرایط کار و نوع خدمات و مفاد این توافقنامه از طریق شماره موبایل ثبت شده میسر و به مشتری اطلاع رسانی می شود.
. کلیه کاربران و مشتریان سامانه ابری قیاس با پذیرش این سند موافقت خود را اعلام می نمایند که این سامانه می تواند در هر زمان قوانین، شرایط مالی و پرداخت، شرایط استفاده و کاربری را تغییر داده و قوانین جدیدی را وضع نماید لازم به ذکر است که این تغییرات مشمول توافقات قبلی نمی باشد و در توافقات جدید لازم الاجرا خواهد بود.
. در صورت وجود مشكل در صورتحساب مشتری می تواند تا ۳۰ روز از طریق پرتال مشتریان فعال در محیط برنامه یا ایمیل cloud@gheyas.com یا با نامه مراتب را برای رسیدگی اعلام كند.
. گروه نرم افزاری قیاس بصورت مستمر خدمات و قابلیتهای خود را توسعه و بهبود می بخشد. به همین علت در طول زمان اجازه اعمال تغییرات در نرم افزار را دارد و ممکن است امكاناتی به خدمات و نرم افزار اضافه شود. تغییرات باعث کاهش قابلیتی نمیشود یا باعث افزایش یا ارایه راهکار بهتر خواهد بود.
. گروه نرم افزاری قیاس هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان های غیر مستقیم یا مستقیم مشتری درباره سود، شهرت، کیفیت اطلاعات و یا دیگر زیان ها یا مسئولیتهای غیرملموسی كه در نتیجه استفاده از خدمات سامانه ابری قیاس می باشد را ندارد.
. برای بستن حساب کاربری و قطع سامانه لازم است مشتری درخواست مربوطه را به صورت کتبی به گروه نرم افزاری قیاس اعلام نماید و پس از بستن یا قطع حساب به درخواست مشتری، تمامی محتوا و اطلاعات مشتری حذف می شود. لازم به ذکر است این اطلاعات پس از این مرحله قابل بازگشت نیست.
. در صورت عدم رعایت تمام و یا بخشی از شرایط این توافق نامه از طرف مشتری و یا در صورتی که محرز شود مشتری هویت یا اطلاعات تماس خود را ناصحیح اعلام نموده یا تغییر هرکدام از آنها را به گروه نرم افزاری قیاس اطلاع نداده است، گروه نرم افزاری قیاس حق مسدود نمودن حساب مشتری بدون اعلام قبلی را داراست. در این حالت هیچ گونه وجهی به مشتری مسترد نخواهد شد.
. عضویت مجموعه حقوقی و یا حقیقی ای که مشتری از طرف آنها فرم های عضویت در سامانه ابری قیاس را تکمیل کرده، نشان می دهد که آنها نیز شرایط و توافقات استفاده از سیستم و همچنین سیاست های حفظ حریم خصوصی را قبول دارند و ثبت نام کننده از طرف آنها مجاز بوده و یا اختیار داشته که این توافق را انجام دهد. به این معنا که گروه نرم افزاری قیاس در خصوص مشکلات احتمالی بعدی در این خصوص، هیچگونه مسئولیتی نداشته و صاحب شماره تلفن همراه ثبت شده در سرورهای گروه نرم افزاری قیاس و مشخصات سازنده حساب کاربری مالک مزیتهای ایجاد شده و اطلاعات و تعیین کننده وضعیت آن خواهد بود.
. مشتری باید تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران خصوصا "قانون تجارت الکترونیکی"، "قانون جرائم رایانه ای" و "قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزار های رایانه ای" را رعایت نماید و هرگونه مسئولیت ناشی از عدم رعایت این قوانین توسط صاحب حساب و یا سایر كاربران وی به عهده مشتری است و گروه نرم افزاری قیاس هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.
. سامانه ابری قیاس به عنوان یک سرویس دهنده تحت وب تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
ماده دو) پشتیبانی:
. سامانه ابری قیاس دارای پرتال پشتیبانی است، این قسمت وظیفه پاسخگویی به سوالات مشتریان را دارد زمان و سرعت پاسخگویی به نوع سوال بستگی دارد. همچنین گروه نرم افزاری قیاس تعهد می‌نماید تا در خصوص پاسخگویی مطلوب تر به مشتریان تمامی امکانات و منابع خود استفاده نماید.
. ارائه خدمات پشتیبانی بوسیله تیکت انجام خواهد شد و هزینه ای جداگانه بابت آن دریافت نمی شود. شرکت تعهدی نسبت به ارائه خدمات پشتیبانی رایگان به صورت حضوری نخواهد داشت. پشتیبانی شامل پاسخگویی به سئوالات و رفع مشکلات احتمالی است که در حین استفاده از سیستم برای کاربران بوجود می آید.
. در شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل پیش بینی مانند سیل، زلزله یا سایر حوادث غیرمترقبه طبیعی و غیرطبیعی گروه تمام تعهدات طرفین تعلیق میشود.
. اضافه کردن ویژگی های جدید به نرم افزار و ارایه مستندات آموزشی و خدمات پرتال به کاربران، مشمول خدمات پشتیبانی است و هزینه جداگانه ندارند.
. گروه نرم افزاری قیاس مسئولیتی نسبت به مشكلاتی كه برای استفاده از سرویس به علت وجود مشكل در اینترنت سمت کاربر و یا دیگر بسترهای ارتباطی الكترونیک از طرف مشتری بوجود می آید ندارد.
ماده سه) امنیت:
. مشتری، کاربران و نمایندگان مشتری، مسئول حفاظت از امنیت حساب کاربری خود می باشند. این افراد موظفند که کلمه عبوری را انتخاب کنند که امنیت لازم را دارا بوده و قابل حدس زدن توسط سایرین نباشد. همچنین کاربران موظف هستند تا در مقاطع زمانی مناسب نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام کنند. علاوه بر آن، در صورتی که احساس می کنند کلمه عبور آنها در دسترس سایرین قرار گرفته، بایستی بلافاصله نسبت به تغییر آن اقدام نماین، در غیر این صورت کلیه عواقب ناشی از این سهل انگاری، بر عهده کاربران خواهد بود و گروه نرم افزاری قیاس مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
. گروه نرم فزاری قیاس هیچ مسئولیتی در قبال لو رفتن اطلاعات مشتری در صورتی که منشا آن کوتاهی مشتری در حفظ امنیت حساب کاربری خود یا اقدامات هکری باشد، نخواهد داشت. مسئول تشخیص این امر مدیر سیستم گروه نرم فزاری قیاس می باشد. مدیر سیستم با مراجعه با لاگها و گزارش های امنیتی موجود در پنل خود، امکان بررسی و تشخیص این امر را خواهد داشت.
ماده چهار) حریم شخصی:
. برای پاسخگویی به سوالات، در خواستها و مدیریت برنامه های دو سویه ممکن است به اطلاعات شخصی شما شامل نام، نشانی، ایمیل و شماره تلفن نیاز باشد. ما از این اطلاعات برای پاسخگویی به نیاز شما، یا تماس با شما از طریق ایمیل، پست و یا تلفن برای اطلاع رسانی در مورد محصولات، خدمات یا برنامه های خاص خود استفاده می کنیم. اگر شما درخواست خدماتی کنید، ممکن است ما برای اطلاعات بیشتر با شما تماس بگیریم. به هر حال، با توجه به شرایط قانونی، ما این اطلاعات را به هیچ شخص ثالثی بدون اجازه شما منتقل نخواهیم کرد، مگر در شرایطی که احتیاج به پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه های دو سویه کاربران باشد.
. اطلاعات فردی، مالی و شماره تلفن های اعلام شده از سوی کاربر به گروه نرم افزاری قیاس محرمانه تلقی شده و در هیچ شرایطی بجز حکم مراجع قضایی در اختیار هیچ شخص و سازمانی قرار داده نخواهد شد.
ماده پنج) شناسایی بازدیدکنندگان:
. در زمان های مختلف ممکن است مشتری سامانه ابری قیاس اطلاعاتی را بر روی رایانه شما برای شناسایی بار بگذارد. این اطلاعات معمولا به عنوان بلوک داده ای "Cookie" شناخته می شوند. مشتری سامانه ابری قیاس با نمایش چگونگی و زمان استفاده بازدیدکنندگان می تواند وبگاه خود را بهینه سازد.
ماده شش) حقوق مالکیت معنوی:
. کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرح ها و همچنین حقوق استفاده مشتری سامانه ابری قیاس متعلق به گروه نرم افزاری قیاس می باشد.
ماده هفت) موارد ممنوع:
. تجاوز به حقوق قانونی (شامل حقوق خصوصی و عمومی)‌ دیگران.
. فراهم کردن اسباب خسارت یا زیان دیگران.
. هر گونه مهندسی معكوس روی نرم افزار و خدمات ، استفاده تجاری دیگر از موارد مربوط به نرم افزار یا طراحی های بصری عناصر واقع در نرم افزار و یا وب سایت یا هر بخشی در آن ها، فراتر از حدی كه قانون جمهوری اسلامی ایران ذكر كرده است.
. هر گونه استفاده از نرم افزار، خدمات ارائه شده، سایت یا هر جزء آن بگونه ای كه موجب تخلف در حقوق مالكیت معنوی شود.
. تلاش برای نفوذ به وبگاه و یا تخریب اطلاعات موجود در سامانه ابری قیاس یا وب سایت و همچنین انتقال ویروس یا كرم نرم افزاری و هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب با استفاده از ابزارهای ارتباطی وب سایت یا سامانه ابری قیاس.
. هر گونه شبیه سازی سایت، نرم افزار ، خدمات، تصاویر و ویژگی‌های خدمات سامانه ابری قیاس.
. هرگونه فعالیت مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران.
ماده هشت) حل اختلاف:
. این توافقنامه تحت قوانین کشور ایران تحریر شده و هر گونه نزاع قانونی مرتبط با این توافقنامه می بایست از طریق داوری توسط مراجع قانونی حل شود.
. روند داوری در شهر تهران پایتخت کشور ایران و به زبان فارسی خواهد بود. چنانچه هر قسمتی از این توافقنامه باطل یا غیر قابل تنفیذ شود، هیچ تاثیری در اعتبار و توازن قسمت های دیگر توافقنامه نخواهد داشت.
ماده نه) پایان:
. این توافقنامه هیچ مسئولیتی به غیر از آن چه در اینجا مطرح شده است به عهده مشتری سامانه ابری قیاس نمی گذارد.
. در صورت بروز هرگونه حوادث غیر مترقبه و سایر عوامل خارج از اختیار گروه نرم افزاری قیاس، از قبیل صاعقه، آتش سوزی، سیل،زلزله، اعتصاب، اغتشاش عمومی و یا حوادث موثر در محیط، به نحوی که انجام تعهدات و خدمات این توافقنامه را برای گروه نرم افزاری قیاس غیرممكن سازد و یا با اشكال مواجه نماید، هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات متوجه گروه نرم افزاری قیاس نمی باشد و مشتری حق هرگونه ادعایی نسبت به گروه نرم افزاری قیاس را از خود سلب می نماید. با این حال در صورت بروز چنین مواردی گروه نرم افزاری قیاس تمامی تلاش خود را برای کاهش اثرات موارد ذکر شده را می نماید.
همواره آخرین نسخه این توافقنامه در آدرس اینترنتی https://www.gheyas.com/cloud/terms قرار دارد.
. هر گونه تسامح گروه نرم افزاری قیاس در پیگیری و اجرای حقوق خود در این توافقنامه به معنی چشم پوشی از این حقوق نیست و همواره فرصت و امکان این پیگیری برای گروه نرم افزاری قیاس برقرار است.
قوانین و مقررات ذكر شده در این توافقنامه ارجح بر هر نوع توافق قبلی بین مشتری و گروه نرم افزاری قیاس است.
. در صورتی که خدمات ارائه شده در سامانه ابری قیاس را مخالف با شرایط این موافقتنامه می پندارید، لطفاً با مدیر سامانه ابری قیاس با آدرس پست الکترونیکی info@gheyas.com تماس حاصل نمایید.
. در زمان تکمیل فرم ثبت نام در سایت مشتری با علامت زدن گزینه "من شرایط و مقررات استفاده را خوانده و با کلیه مواد آن موافقم" می پذیرد که مفاد این توافقنامه را بصورت کامل مطالعه کرده و تمام موارد آن مورد قبول او می باشد.چنانچه مشتری گزینه مذکور را علامت نزند، به هیچ عنوان اجازه ثبت نام و استفاده از خدمات ابری وب سایت را نخواهد داشت.بنابراین استفاده از خدمات سرویس سامانه ابری قیاس به منزله توافق با این توافقنامه می باشد.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره 61952-021 واحد فروش قیاس تماس حاصل فرمایید

جهت هر نوع ارتباط با واحد پشتیبانی پس از تماس با شماره 61952-021 و داخلی 3, ثبت شماره 6 رقمی اشتراک پشتیبانی الزامی می باشد جهت دریافت این کد می توانید وارد پرتال پشتیبانی شوید