نرم‌افزار حسابداری برای فروشگاه های آرایشی و بهداشتی

نسخه ویژه لوازم آرایشی و بهداشتی

نسخه آرایشی و بهداشتی نرم افزار ابرآ (ABRA)، به نحوی طراحی شده است تا بتوانید تمام حساب و کتاب اشخاص و کالا وخرید و فروش فروشگاه خود را یکجا و بصورت آنلاین در هر زمان و مکانی به همراه داشته باشید.

چرا نرم افزار لوازم آرایشی و بهداشتی ابرآ ؟

نرم‌افزار حسابداری فروشگاه‌ آرایشی و بهداشتی ابرآ به دلایل متعددی بین فروشگاه های آرایشی و بهداشتی محبوبیت دارد که در زیر به برخی از این دلایل اشاره می‌کنیم:
فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی معمولاً با تنوع محصولی بالا و موجودی‌های محصولات مختلف سروکار دارند. سیستم حسابداری لوازم آرایشی و بهداشتی به آنها کمک می‌کند تا موجودی‌ها را دقیقاً پیگیری کنند تا مشتریان به موقع خرید کالاهای خود را انجام دهند.
همچنین اداره کردن درآمدها و هزینه‌ها به منظور تحقق سود و کاهش ضرر در کسب و کار بسیار مهم است، نرم‌افزار حسابداری فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی ابرآ، امکاناتی برای پیگیری مالیات، صدور فاکتورها، مدیریت حساب‌ها و گزارش‌دهی را برای مشتریان خود فراهم نموده است.
نرم‌افزار حسابداری آنلاین ابرآ، اطلاعات مشتریان را به صورت مرتب و سازمان‌یافته ذخیره می‌کند. این اطلاعات شامل مانده حساب‌ها و گردش حساب‌ها به فروشگاه‌ها کمک می‌کند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند و با آنها در ارتباط باشند.
نرم‌افزارحسابداری برای فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی ابرآ، بهره‌وری، دقت مالی، و مدیریت کسب و کار را ارتقاء می‌دهد و به مالکان این نوع فروشگاه‌ها کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری بگیرید.

ویژگی‌های نرم‌افزار حسابداری لوازم آرایشی و بهداشتی ابرآ

تعداد بالای کالای از پیش تعریف شده به همراه بارکد

امکان تعریف کالاها به همراه ویژگی آنها نظیر رنگ، سایز یا اندازه، مدل و ...

رم ویژه فروش لمسی جهت کار با مانیتور لمسی

قیمت گذاری فروش کالا و قیمت اصلی

انواع سیاست های تخفیف فروش

اتصال به ابزارهای بارکدخوان، کارتخوان، پوز فروشگاهی، لیبل پرینتر و امکان چاپ بارکد کالاها و...

صدور اسناد خرید و فروش، فاکتور خرید، فاکتور فروش، فاکتور برگشت از فروش و فاکتور برگشت از خرید

گزارشات متنوع کالا، اشخاص، فروش و ...

هشدار سررسید چکها و وجود تابلو اعلانات برای کاربران

گزارشات تحلیلی و داشبوردی متنوع جهت کمک به تصمیم گیری و اشراف بر کسب و کار شما

کاربری آسان و سریع نرم‌افزار با کمترین نیاز به آموزش و پشتیبانی بهمراه فیلم های آموزشی در سایت

قیمت نرم افزار حسابداری لوازم آرایشی و بهداشتی ابرآ

برای فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی، می‌توانید از نرم‌افزار حسابداری مخصوصی استفاده کنید که به نیازهای این نوع کسب و کار را پاسخ دهد. نرم افزار حسابداری برای مغازه های آرایشی و بهداشتی به شما کمک می‌کنند تا مدیریت مالی و موجودی‌های خود را بهبود بخشید.
هنگام انتخاب نرم‌افزار حسابداری برای فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی، باید به نیازهای خاص کسب و کار خود توجه کنید. همچنین، باید از اهمیت مدیریت مالی و موجودی‌های دقیق در این نوع کسب و کار آگاه باشید.
قیمت‌ها در زمینه نرم‌افزار حسابداری فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی ممکن است به عواملی همچون اندازه فروشگاه، تعداد کاربران و قابلیت‌هایی که نیازدارید بستگی داشته باشند. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد قیمت‌ها به بخش پلن‌های قیمت نرم‌افزار حسابداری فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی ابرآ رفته و بسته به نیازتان بسته مورد نظر را انتخاب نمایید و یا با تکمیل فرم مشاوره از کارشناسان فروش ابرآ کمک بگیرید.

ثبت ماهانه 200 سند
1 کاربر فعال (آنلاین)
تعداد نامحدود کالا
تعداد نامحدود اشخاص
نسخه اندروید
پشتیبانی رایگان
نسخه تحت وب (دسترسی از طریق مرورگر)

در زمان تمدید/ خرید/ دمو می توانید ماژول های، حقوق و دستمزد، سامانه مودیان، pos را از قسمت ارتقا به نسخه خود اضافه کنید

ثبت ماهانه 500 سند
3 کاربر فعال (آنلاین)
تعداد نامحدود کالا
تعداد نامحدود اشخاص
نسخه اندروید
پشتیبانی رایگان
نسخه تحت وب (دسترسی از طریق مرورگر)
ردیابی کالا

در زمان تمدید/ خرید/ دمو می توانید ماژول های، حقوق و دستمزد، سامانه مودیان، pos را از قسمت ارتقا به نسخه خود اضافه کنید

ثبت ماهانه نامحدود سند
6 کاربر فعال (آنلاین)
تعداد نامحدود کالا
تعداد نامحدود اشخاص
نسخه اندروید
پشتیبانی رایگان
نسخه تحت وب (دسترسی از طریق مرورگر)
ردیابی کالا
چند زبانه

در زمان تمدید/ خرید/ دمو می توانید ماژول های، حقوق و دستمزد، سامانه مودیان، pos را از قسمت ارتقا به نسخه خود اضافه کنید

شرح ویژگی‌های نرم‌افزار حسابداری آنلاین ابرآ، نسخه ویژه لوازم آرایشی و بهداشتی

ویژگی‌های نرم‌افزار حسابداری برای فروشگاه های آرایشی و بهداشتی ، می‌تواند به شدت متنوع باشند و وابسته به نیازها و اهداف خاص کسب و کار شما است. در زیر، ویژگی‌های مهم نرم‌افزار مدیریت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی ابرآ ذکر میگردد:

 1. قابلیت ویژگی کالاهابا این قابلیت شما امکان تعریف کالاها با ویژگی های متنوعی از جمله سایز و رنگ و... را تعریف نمایید و ورود و خروج کالاها را بر اساس آن‌ها انجام دهید. سپس گزارشات را هم بر اساس کالاها و هم بر اساس ویژگی آن ها دریافت خواهید کرد
 2. مدیریت موجودیاین ویژگی به شما امکان می‌دهد تا موجودی لوازم آرایشی و بهداشتی را به دقت پیگیری کنید تا مشتریان به موقع خرید کالاهای خود را انجام دهند.
 3. صدور فاکتوراین ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا به سرعت و به طور دقیق فاکتورها و رسیدهای فروش را ثبت و مدیریت کنید.
 4. پیگیری مالیاتنرم افزار حسابداری برای مغازه های آرایشی و بهداشتی ابرآ قابلیت محاسبه و پیگیری مالیات مختلف را دارد.
 5. مالیات و مسائل قانونیسیستم حسابداری لوازم آرایشی و بهداشتی ابرآ به فروشگاه‌ها کمک میکند که به صورت یکپارچه با ماژول سامانه مودیان، صورتحساب ها را به سازمان امور مالیاتی کشور به صورت مستقیم ارسال نمایند.
 6. پشتیبانی از بارکداین ویژگی به شما امکان می‌دهد تا از بارکد‌ها برای ایجاد و پیگیری موجودی محصولات استفاده کنید.
 7. گزارش‌دهیسیستم حسابداری لوازم آرایشی و بهداشتی ابرآ، قابلیت تولید گزارش‌های مالی و عملکرد فروشگاه شما را دارد و به شما کمک میکند تصمیمات بهتری برای کسب و کار خود بگیرید.
 8. پردازش دریافت و پرداخت‌هانرم‌افزار حسابداری فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی ابرآ، به مشتریان امکان دهد به راحتی خریدهای خود را پرداخت کنند، شامل پردازش پرداخت‌های آنلاین و اتصال به درگاه‌های پرداخت مختلف شوند.
 9. بررسی انبار و موجودیاین ویژگی به شما امکان می‌دهد تا به بهترین شکل ممکن موجودی لوازم آرایشی و بهداشتی را مدیریت کنید و از کمبود موجودی جلوگیری کنید.
 10. سادگی و کاربری راحتنرم افزار حسابداری برای مغازههای آرایشی و بهداشتی ابرآ به طور کلی ساده و کاربرپسند است و این امکان را برای کاربران فراهم میکند که به راحتی از آن استفاده کنند.
 11. موبایل و دسترسی از راه دورنرم‌افزار حسابداری فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی ابرآ از طریق اپلیکیشن موبایل ابرآ، امکان دسترسی از راه دور را فراهم نموده است، که این امکان را به شما می‌دهند تا اطلاعات کسب و کار خود را در هر زمان و مکانی که نیاز دارید مشاهده و مدیریت کنید.
 12. امنیتامنیت اطلاعات مشتریان و اطلاعات مالی بسیار حیاتی است. نرم افزار حسابداری برای مغازههای آرایشی و بهداشتی ابرآ از امنیت مناسبی بر روی سرورهای ما برخوردار باشد.
 13. پشتیبانی و به روزرسانینرم‌افزار حسابداری برای فروشگاه های آرایشی و بهداشتی ابرآ به طور منظم به‌روزرسانی میشود و پشتیبانی فنی مناسبی از سوی کارشناسان ما ارائه میگردد.

خرید و فروش فروشگاهی

دریافت و پرداخت و عملیات چک

فروشگاهی ویژه صنف آرایشی و بهداشتی

نرم افزار فروشگاهی آرایشی بهداشتی ابرآ با این هدف تهیه شده است تا با توجه به تعداد بالای کالای این فروشگاه ها، کار را راحت تر کرده و از قبل کالاها را برای شما تعریف و آماده نماید تا شروع استفاده از نرم افزار به سرعت انجام شود، فقط کافیست در صورت تمایل موجودی اول دوره کالاها را وارد نمایید

امکان استفاده همزمان
از نسخه موبایل

با این امکان شما می توانید بدون
محدودیت زمان و مکان و به
راحتی علاوه بر مرورگرهای
اینترنتی، نسخه مخصوص
اندروید که قابل اجرا بر روی
تلفن همراه یا تبلت شماست بهره ببرید.

شما می توانید کسب و کار و فروشگاه خود را با دستگاه های فروشگاهی همچون بارکدخوان، کارتخوان، فیش پرینتر و پرینتر بارکد و حتی یک وب سایت قابل تنظیم (بزودی) که ظاهر و احساس خوبی دارد اداره کنید

نمایش بیشتر

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره 61952-021 واحد فروش قیاس تماس حاصل فرمایید

جهت هر نوع ارتباط با واحد پشتیبانی پس از تماس با شماره 61952-021 و داخلی 3, ثبت شماره 6 رقمی اشتراک پشتیبانی الزامی می باشد جهت دریافت این کد می توانید وارد پرتال پشتیبانی شوید