ابرآ، بهترین نرم‌افزار حسابداری فروشگاه های موبایل و کالای دیجیتال

نسخه ویژه موبایل و کالای دیجیتال

نرم افزار حسابداری فروش موبایل ابرآ (ABRA)، نسخه ویژه صنف موبایل فروشی و لوازم جانبی

چرا نرم افزار موبایل و کالای دیجیتال ابرآ ؟

گروه نرم افزاری قیاس در راستای ارائه محصولات خود جهت مکانیزه کردن اداره یک کسب و کار فروشگاه هایی نظیر موبایل فروشی و لوازم جانبی، فروش اقساطی موبایل، فروش قطعات موبایل و ... محصولی را ارائه کرده است که تمام نیازهای مدیریت هوشمندانه این اصناف را در آن مد نظر قرار داده است. حسابداری آنلاین فروشگاهی قیاس به شما این امکان را می‌دهد که با خیالی آسوده از کنترل های مالی، فقط به توسعه کسب و کار و خواسته های مشتریان خود تمرکز کرده و به ارائه خدمات هر چه بهتر بیاندیشید. منطبق بودن نرم افزار با تمامی استانداردهای سازمان امور مالیاتی و دارایی نگرانی از ارائه گزارشات مالیاتی در پایان هر دوره مالی را از بین می برد.

ویژگی‌های نرم‌افزار حسابداری موبایل و کالای دیجیتال ابرآ

امکان تعیین وضعیت رهگیری تلفن های همراه بر اساس سریال و تعییین سریال ورودی و خروجی

همینطور امکان رهگیری و گرفتن گزارش بر اساس سریال آنها

فروش اقساطی

تعریف کالاها به همراه ویژگی آنها نظیر رنگ، سایز یا اندازه، مدل و ...

فرم ویژه فروش لمسی جهت کار با مانیتور لمسی

قیمت گذاری فروش کالا و قیمت اصلی

انواع سیاست های تخفیف فروش

اتصال به ابزارهای بارکدخوان، کارتخوان، پوز فروشگاهی، لیبل پرینتر و امکان چاپ بارکد کالاها و...

صدور اسناد خرید و فروش، فاکتور خرید، فاکتور فروش، فاکتور برگشت از فروش و فاکتور برگشت از خرید

گزارشات متنوع کالا، اشخاص، فروش و ...

هشدار سررسید چکها و وجود تابلو اعلانات برای کاربران

گزارشات تحلیلی و داشبوردی متنوع جهت کمک به تصمیم گیری و اشراف بر کسب و کار شما

کاربری آسان و سریع نرم‌افزار با کمترین نیاز به آموزش و پشتیبانی بهمراه فیلم های آموزشی در سایت

قیمت نرم افزار حسابداری ویژه فروشگاه های موبایل

برای فروشگاه‌های موبایل، نرم‌افزار حسابداری، و مدیریت موجودی به عنوان یک ابزار بسیار مهم و مفید مطرح است. فروشندگان موبایل و کالاهای دیجیتال، ممکن است از اپلیکیشن‌های مالی استفاده کنند تا عملیات مالی خود را بهبود دهند. نرم افزار حسابداری مخصوص کالاهای دیجیتال و اپلیکیشن مالی برای فروشندگان موبایل برای موبایل فروشیها کمک می‌کند تا عملیات مالی، موجودی، فروش و مدیریت مشتریان را به بهترین شکل انجام دهند.
هنگام انتخاب نرم‌افزار حسابداری برای موبایل فروشی،شما باید اهمیت ویژگی‌های خاصی مانند پیگیری موجودی محصولات، تعیین وضعیت رهگیری تلفن های همراه بر اساس سریال، مدیریت فاکتورها و پرداخت‌ها، تولید گزارش‌های مالی، امکان رهگیری و گرفتن گزارش بر اساس سریال موبایل‌ها و محصولات و اتصال به سیستم‌های مالی دیگر را در نظر بگیرید. اینجاست که می توانید مطمئن شوید که نرم‌افزار حسابداری آنلاین ابرآ با نیازهای خاص موبایل فروشی شما سازگاری دارد.
قیمت برنامه حسابداری برای محصولات دیجیتال به عوامل متعددی بستگی دارد: از جمله اندازه کسب و کار، تعداد کاربران مجاز، ویژگی‌ها و توانایی‌های نرم‌افزار، نوع لایسنس (مانند اشتراک ماهانه یا سالیانه).
برای دریافت اطلاعات دقیقتر در مورد قیمت‌ها می‌توانید به بخش پلن های قیمت جهت مقایسه بسته های نرم افزار حسابداری برای موبایل فروشی و کالاهای دیجیتال ابرآ که در این صفحه آمده است بروید و یا فرم مخصوص مشاوره با کارشناسان فروش را تکمیل نمایید و پس از آن بهترین گزینه را برای نیازهای خاص فروشگاه موبایل خود انتخاب کنید. شاید برای شما جالب باشد که شما قبل از خرید می توانید از تمام امکانات نرم افزار استفاده رایگان داشته باشید. دموی رایگان، سادگی و آسانی، پشتیبانی و بروزرسانی مداوم و هزینه مناسب، از ویژگی هایی است که به شما در انتخاب و خرید نرم افزار کمک شایانی خواهد کرد.

ثبت ماهانه 200 سند
1 کاربر فعال (آنلاین)
تعداد نامحدود کالا
تعداد نامحدود اشخاص
نسخه اندروید
پشتیبانی رایگان
نسخه تحت وب (دسترسی از طریق مرورگر)

در زمان تمدید/ خرید/ دمو می توانید ماژول های، حقوق و دستمزد، سامانه مودیان، pos را از قسمت ارتقا به نسخه خود اضافه کنید

ثبت ماهانه 500 سند
3 کاربر فعال (آنلاین)
تعداد نامحدود کالا
تعداد نامحدود اشخاص
نسخه اندروید
پشتیبانی رایگان
نسخه تحت وب (دسترسی از طریق مرورگر)
ردیابی کالا

در زمان تمدید/ خرید/ دمو می توانید ماژول های، حقوق و دستمزد، سامانه مودیان، pos را از قسمت ارتقا به نسخه خود اضافه کنید

ثبت ماهانه نامحدود سند
6 کاربر فعال (آنلاین)
تعداد نامحدود کالا
تعداد نامحدود اشخاص
نسخه اندروید
پشتیبانی رایگان
نسخه تحت وب (دسترسی از طریق مرورگر)
ردیابی کالا
چند زبانه

در زمان تمدید/ خرید/ دمو می توانید ماژول های، حقوق و دستمزد، سامانه مودیان، pos را از قسمت ارتقا به نسخه خود اضافه کنید

شرح ویژگی‌های نرم‌افزار حسابداری آنلاین ابرآ، نسخه ویژه موبایل فروشی

نرم‌افزار حسابداری برای موبایل فروشی باید ویژگی‌ها و امکانات خاصی داشته باشد که به فروشندگان موبایل کمک کند تا عملیات مالی و مدیریت کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. ویژگی‌هایی که نرم‌افزار حسابداری موبایل فروشی ابرآ دارا است را معرفی می‌کنیم:

  1. مدیریت موجودیفروشندگان موبایل باید بتوانند موجودی محصولات را بر اساس ویژگش هایی همچون IMEI به دقت پیگیری کنند. نرم‌افزار حسابداری موبایل فروشی و کالای دیجیتال ابرآ امکان ثبت و بروزرسانی موجودی محصولات را فراهم نموده است و امکان گزارشگیری از خرید و فروش‌های محصولات بر اساس پارت نامبر(لات نامبر) و سریال برای صاحبان فروشگاه ها فراهم می نماید.
  2. سفارشات و فاکتورهاایجاد سفارشات و فاکتورها به راحتی و با اطلاعات مشتریان و محصولات به صورت دقیق بسیار مهم است. این ویژگی به فروشندگان این امکان را می‌دهد تا اسناد مالی را بصورت اتوماتیک بر اساس فاکتور صادر شده، ثبت کنند و پیگیری کنند. همچنین قابلیت‌هایی نظیر امکان اقساط برای مشتریان، یکی دیگر از نیازهای صاحبان فروشگاه های موبایل و کالای دیجیتال است.
  3. گزارش‌دهی مالیقابلیت دریافت گزارش‌های مالی مانند سود و زیان، میزان فروش، موجودی و مالیات بسیار مهم است. این ویژگی به کسب و کارهای موبایل کمک می‌کند تا عملکرد مالی خود را تحلیل کرده و تصمیم‌گیری بهتری انجام دهند و تصمیم بگیرند که از چه نوع کالاهایی و با چه ویژگی هایی نظیر رنگ، ظرفیت حافظه را مدام تهیه و در انبار فروشگاه خود داشته باشند.
  4. امکانات مالیاتینرم افزار حسابداری مخصوص موبایل فروشان ابرآ قابلیت محاسبه و مدیریت مالیات (مانند مالیات بر ارزش افزوده) را دارد و با ماژول سامانه مودیان متصل به نرم افزار می توانید اسناد مالی مرتبط با مالیات را به راحتی ارسال نمایید.
  5. امنیت و حریم خصوصینرم‌افزار مالی برای کالاهای دیجیتال و موبایلفروشیها ی ابرآ از قابلیت ایجاد امنیت و حفاظت از اطلاعات مشتریان و مالی برخوردار است که این امر از اهمیت ویژهای در بین مشتریان است.
  6. پشتیبانی از چند پلتفرم موبایلنرم‌افزار حسابداری برای موبایل فروشی ابرآ روی دستگاه‌های موبایل اندروید قابل اجرا باشد و این امر منجر به ایجاد اپلیکیشن مالی برای فروشندگان موبایل شده است و در واقع کاربران شما در فروشگاه می توانند بدون استفاده از صندوق فروشگاهی و تجهیزات بسیار گران قیمت، بسیار ساده و آسوده نسبت به صدور پیش فاکتور و یا فاکتور فروش برای مشتریان شما کنند.
  7. امکانات مشتریانقابلیت مدیریت اطلاعات مشتریان، مانند اطلاعات تماس و خریدهای قبلی، مانده حساب ها و گردش حساب‌ها، به فروشندگان کمک می‌کند تا ارتباط خود را با مشتریان بهبود یابد و در لحظه نسبت به دریافت گزارشات اقدام کنند.
  8. قابلیت‌های گسترده تربسته به نیاز خاص کسب و کار موبایل، ممکن است ویژگی‌های دیگری نیز مورد نیاز باشند. نرم‌افزار حسابداری موبایل فروشی ابرآ باعث مکانیزه شدن اداره فروشگاههای موبایل فروشی و لوازم جانبی، فروش اقساطی موبایل، فروش قطعات موبایل و ... گردیده است.
    نرم‌افزار حسابداری برای موبایل فروشی باید به نیازهای خاص کسب و کار شما پاسخ دهد و امکان انجام عملیات مالی و مدیریت کسب و کار را به بهترین شکل ممکن فراهم نماید.

خرید و فروش فروشگاهی

دریافت و پرداخت و عملیات چک

فروشگاهی ویژه صنف موبایل ولوازم جانبی و کالای دیجیتال

نرم افزار موبایل و کالای دیجیتال ابرآ با این هدف تهیه شده است تا با توجه به نیاز رهگیری کالاهای خریداری و فروخته شده به مشتریان به منظور ارائه خدمات پس از فروش، امکان رهگیری این کالاها وجود داشته باشد. همینطور با قابلیت تعریف کالاها بر اساس ویژگی می توانید یک کالا با ویژگی های متفاوت ایجاد نمایید.

امکان استفاده همزمان
از نسخه موبایل

با این امکان شما می توانید بدون
محدودیت زمان و مکان و به
راحتی علاوه بر مرورگرهای
اینترنتی، نسخه مخصوص
اندروید که قابل اجرا بر روی
تلفن همراه یا تبلت شماست بهره ببرید.

شما می توانید کسب و کار و فروشگاه خود را با دستگاه های فروشگاهی همچون بارکدخوان، کارتخوان، فیش پرینتر و پرینتر بارکد و حتی یک وب سایت قابل تنظیم (بزودی) که ظاهر و احساس خوبی دارد اداره کنید

نمایش بیشتر

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره 61952-021 واحد فروش قیاس تماس حاصل فرمایید

جهت هر نوع ارتباط با واحد پشتیبانی پس از تماس با شماره 61952-021 و داخلی 3, ثبت شماره 6 رقمی اشتراک پشتیبانی الزامی می باشد جهت دریافت این کد می توانید وارد پرتال پشتیبانی شوید