ابرآ، بهترین نرم‌افزار حسابداری پوشاک

نسخه ویژه پوشاک

نرم افزار حسابداری پوشاک ابرآ (ABRA)، نسخه ویژه صنف کیف، کفش و پوشاک

چرا نرم افزار پوشاک ابرآ ؟

آیا شما یک فروشگاه پوشاک دارید و می‌خواهید به بهبود کارایی، مدیریت موجودی فروشگاه و افزایش فروش خود بپردازید؟ نرم‌افزار پوشاک ابرآ به شما کمک خواهد کرد. با استفاده از این نرم‌افزار هوشمند، شما می‌توانید محصولات خود را به راحتی مدیریت کنید، سفارش‌ها را پیگیری کنید، و تجربه خرید آسانی را برای مشتریان خود ارائه دهید. نرم افزار حسابداری آنلاین ابرآ می تواند به دلیل امکان استفاده در هر زمان و مکان به توسعه فروشگاه‌های شما کمک کنید.

ویژگی‌های نرم‌افزار حسابداری پوشاک ابرآ

تعریف کالاها به همراه ویژگی آنها نظیر رنگ، سایز یا اندازه، مدل و ...

فرم ویژه فروش لمسی جهت کار با مانیتور لمسی

قیمت گذاری فروش کالا و قیمت اصلی

انواع سیاست های تخفیف فروش

اتصال به ابزارهای بارکدخوان، کارتخوان، پوز فروشگاهی، لیبل پرینتر و امکان چاپ بارکد کالاها و...

صدور اسناد خرید و فروش، فاکتور خرید، فاکتور فروش، فاکتور برگشت از فروش و فاکتور برگشت از خرید

گزارشات متنوع کالا، اشخاص، فروش و ...

هشدار سررسید چکها و وجود تابلو اعلانات برای کاربران

گزارشات تحلیلی و داشبوردی متنوع جهت کمک به تصمیم گیری و اشراف بر کسب و کار شما

کاربری آسان و سریع نرم‌افزار با کمترین نیاز به آموزش و پشتیبانی بهمراه فیلم های آموزشی در سایت

قیمت نرم‌‌افزار حسابداری پوشاک ابرآ

قیمت نرم‌افزار حسابداری پوشاک آنلاین می‌تواند متنوع بوده و به عوامل مختلفی از جمله ویژگی‌ها، امکانات، شرکت تولید کننده، منطقه جغرافیایی و حجم کاربران بستگی داشته باشد.
برای دستیابی به قیمت دقیق و مطلوب برای نرم‌افزار حسابداری برای فروشگاه‌های پوشاک ، می توانید به بخش بالا (پلن قیمت ها) رفته و بسته مورد نظر خودتان را بر اساس نیازمندی کسب و کار و فروشگاه خود انتخاب نمایید. نرم‌افزارهای حسابداری برای فروشگاههای پوشاک متنوع هستند و شما باید بر اساس نیازها و اولویت‌های فروشگاه خود بهترین نرم‌افزار حسابداری پوشاک انتخاب کنید. همچنین، قیمت نرم‌افزارها ممکن است بسته به ویژگی‌ها و سرویس‌های ارائه شده تغییر کند.

ثبت ماهانه 200 سند
1 کاربر فعال (آنلاین)
تعداد نامحدود کالا
تعداد نامحدود اشخاص
نسخه اندروید
پشتیبانی رایگان
نسخه تحت وب (دسترسی از طریق مرورگر)

در زمان تمدید/ خرید/ دمو می توانید ماژول های، حقوق و دستمزد، سامانه مودیان، pos را از قسمت ارتقا به نسخه خود اضافه کنید

ثبت ماهانه 500 سند
3 کاربر فعال (آنلاین)
تعداد نامحدود کالا
تعداد نامحدود اشخاص
نسخه اندروید
پشتیبانی رایگان
نسخه تحت وب (دسترسی از طریق مرورگر)
ردیابی کالا

در زمان تمدید/ خرید/ دمو می توانید ماژول های، حقوق و دستمزد، سامانه مودیان، pos را از قسمت ارتقا به نسخه خود اضافه کنید

ثبت ماهانه نامحدود سند
6 کاربر فعال (آنلاین)
تعداد نامحدود کالا
تعداد نامحدود اشخاص
نسخه اندروید
پشتیبانی رایگان
نسخه تحت وب (دسترسی از طریق مرورگر)
ردیابی کالا
چند زبانه

در زمان تمدید/ خرید/ دمو می توانید ماژول های، حقوق و دستمزد، سامانه مودیان، pos را از قسمت ارتقا به نسخه خود اضافه کنید

شرح ویژگی‌های نرم‌افزار حسابداری آنلاین ابرآ، نسخه ویژه پوشاک

استفاده از نرم‌افزار حسابداری پوشاک برای کسب و کارهایی که در این صنعت فعالیت می‌کنند، دارای مزایا و دلایل متعددی است که در نرم افزار مالی پوشاک ابرآ، منطبق با تمامی استانداردهای سازمان امور مالیاتی و دارایی تهیه شده است و کلیه چرایی های استفاده از نرم‌افزار حسابداری پوشاک ابرآ به شرح زیر است:

  1. مدیریت موجودینرم‌افزار حسابداری پوشاک ابرآ به کسب و کارها و فروشگاه ها کمک می‌کند تا موجودی محصولات و کالاهای پوشاک را به صورت دقیق و به‌روز مدیریت و رصد کنند. این کمک می‌کند تا موجودی کالاهای شما همیشه در دسترس باشد و از اتلاف زمان در در فروشگاه ها جلوگیری شود.
  2. پیگیری فروش و مشتریاننرم‌افزار حسابداری آنلاین برای فروشگاه‌های پوشاک به شما امکان می‌دهند تا سفارشات مشتریان را به صورت دقیق پیگیری کنید و اطلاعات مربوط به مشتریان خود را به خوبی ثبت و مدیریت کنید. نرم افزار حسابداری آنلاین پوشاک ابرآ تمامی این امکانات را از تمامی گزارشات در اختیار شما قرار می دهد.
  3. حسابداری دقیقنرم‌افزار مالی پوشاک ابرآ به شما امکان می‌دهد تا تمامی تراکنش‌های مالی فروشگاه تان را به دقت ثبت و رصد کنید. این کمک می‌کند تا به ایجاد گزارش‌ها و اظهارنامه‌های مالی دقیق برای مالیات و مدیریت مالی بپردازید. همچنین با استفاده از قابلیت سامانه مودیان نسبت به ارسال صورتحساب‌های الکترونیک اقدام نمایید.
  4. بهره‌وری و صرفه‌جویی زماناستفاده از نرم‌افزار حسابداری آنلاین برای پوشاک به شما کمک می‌کند تا وظایف حسابداری را به طریق اتوماتیک و با سرعت بیشتری در هر زمان و هر مکان انجام دهید، که این به صرفه‌جویی در زمان و افزایش بهره‌وری منجر می‌شود.
  5. پیش‌بینی و تجزیه و تحلیلنرم ‌افزار مدیریت درآمدها و هزینه ها برای پوشاک ، امکان تجزیه و تحلیل داده را فراهم می نماید، که به شما کمک می‌کنند تا الگوهای فروش، موجودی محصولات، و عملکرد مالی را بررسی و پیش‌بینی کنید. این اطلاعات برای تصمیم‌گیری‌های استراتژیک بسیار ارزشمند هستند.
  6. امنیت اطلاعاتحسابداری آنلاین پوشاک ابرآ معمولا از سیستم‌های امنیتی قوی برخوردار هستند تا اطلاعات مالی مشتریان و کسب و کار شما را محافظت کنند.
  7. سهولت استفادهاکثر نرم‌افزارهای حسابداری آنلاین برای پوشاک، طراحی شده‌اند تا به سادگی و به راحتی توسط افراد بدون تجربه حسابداری قابل استفاده باشند.

خرید و فروش فروشگاهی

دریافت و پرداخت و عملیات چک

فروشگاهی ویژه صنف کیف و کفش و پوشاک

با این قابلیت شما می توانید ویژگی اقلام موجود در فروشگاه خود را بر اساس ویژگی آن ها نظیر رنگ، سایز، مدل تعریف نمایید و همچنین بر اساس کالای اصلی و یا ریز ویژگی های آن گزارش دریافت نمایید

امکان استفاده همزمان
از نسخه موبایل

با این امکان شما می توانید بدون
محدودیت زمان و مکان و به
راحتی علاوه بر مرورگرهای
اینترنتی، نسخه مخصوص
اندروید که قابل اجرا بر روی
تلفن همراه یا تبلت شماست بهره ببرید.

شما می توانید کسب و کار و فروشگاه خود را با دستگاه های فروشگاهی همچون بارکدخوان، کارتخوان، فیش پرینتر و پرینتر بارکد و حتی یک وب سایت قابل تنظیم (بزودی) که ظاهر و احساس خوبی دارد اداره کنید

نمایش بیشتر

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره 61952-021 واحد فروش قیاس تماس حاصل فرمایید

جهت هر نوع ارتباط با واحد پشتیبانی پس از تماس با شماره 61952-021 و داخلی 3, ثبت شماره 6 رقمی اشتراک پشتیبانی الزامی می باشد جهت دریافت این کد می توانید وارد پرتال پشتیبانی شوید