امنیت، سرعت، تکنولوژی راز یک نرم افزار حسابداری

  • جامعه برای تامین نیازهای اطلاعاتی حسابداری به طور روزافزون به بهبود آن سیستم‌ها وابستگی پیدا کرده است. سیستم‌های مذکور خود به طور وسیع در حال گسترش و پیچیدگی می‌باشند.مشخصاً به موازات افزایش پیچیدگی سیستم مذکور و وابستگی جامعه بر آن سیستم‌ها، شرکت‌ها نیز با مخاطرات فزاینده‌ای در مورد سیستم‌های اطلاعاتی خود روبرو می‌شوند.
نسخه ابری نسخه ویندوز
قیاسِ شکست ناپذیر!

به علت استقبال و اعتماد شما نسبت به مجموعه قیاس که باعث افزایش تعداد کاربران کلیه پلتفرم‌های نرم‌افزار قیاس شده است، اقدامات لازم در جهت ارتقا زیرساخت‌های فنی در دست اقدام قرار گرفت که متعاقباً منجر به افزایش امنیت و بهبود سرعت دیتابیس‌های نرم افزار قیاس می‌شود. از آنجا که این به روزرسانی‌ها مصادف با شب یلدا می‌باشد،در نظر داریم هدیه‌ای ویژه به شما تقدیم کنیم.

ارزش‌های ما هدیه‌ایست به شما

1ماه رایگان (ابری) به تعداد محدود.

برای استفاده از این طرح، اطلاعات خود را اینجا وارد کنید.

کسانی که نسخه ابری را دارند;
  • کسانی که نسخه ابری را دارند و یا برای اولین بار می‌خواهند تهیه کنند می‌توانند از تخفیف 20% + 10% بهره‌مند شوند.
  • برای استفاده از این تخفیف با شماره 02161952 داخلی 600 تماس حاصل فرمایید.
فقط با ثبت یک شماره تماس در این طرح شرکت کنید

همین حالا درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
نظرات مشتریان‌ ما
ذبیح‌اله دارابی - مدیرعامل بازرگانی و سرمایه‌گذاری دوست هموطن شهریار

مدیرعامل محترم قیاس با عنایت به ارائه خدمات و همکاری مستمر شرکت نرم افزاری قیاس در خصوص نرم افزار حسابداری تحت وب این شرکت بدینوسیله از زحمات صورت گرفته توسط آن شرکت و کارشناسان محترم ایشان تقدیر و تشکر به عمل می‌آید.

محمد امدادی - مدیر عامل شرکت نوید وصال ایرانیان

مدیرعامل محترم قیاس بدینوسیله گواهی میگردد شرکت قیاس مجری پروژه نرم افزار انبارداری این شرکت بوده و به نحو احسن در انجام پروژه مذکور عمل کرده است و از نحوه عملکرد آن شرکت رضایت کامل را دارد.

مصطفی راستینه - مدیر عامل بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

مدیریت مجموعه نرم افزاری قیاس بدین وسیله با توجه به تجربه آن مجموعه نسبت به تهیه و ساخت نرم افزار های مختلف از جمله حسابداری ، پس از بررسی و تحقیق مدیران این بنیاد تصمیم به استفاده از نرم افزار آن مجموعه در بخش حسابداری خود گرفته است. با توجه به کارایی آن نرم افزار در پیشبرد اهداف این مجموعه در حوزه آسیب های اجتماعی رضایت این مجموعه را از آن شرکت محترم اعلام می داریم و از خداوند منان آرزوی توفیق شما را در انجام کارها و سیاست های آن شرکت محترم را خواستاریم.

اطلاعات محصولات را در لینک زیر مشاهده کنید.
بزن بریم
topic