topic
نرم افزار فروش بازرگانی

نرم افزار فروش بازرگانی

نرم افزار فروش بازرگانی قیاس جریان خرید و انبار داری و فروش کالا را با تمام الزامات آن پشتیبانی می‌کند. برای ثبت این جریان نیازی به داشتن اطلاعات حسابداری نیست ولی سیستم در پشت زمینه به صورت اتوماتیک تمام اسناد مالی مرتبط را ثبت و به صورت یکپارچه عمل می‌کند.

مشاوره با کارشناسان ما

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره واحد فروش قیاس تماس حاصل فرمایید
در صورت تمایل جهت مشاهده دموی رایگان، مشخصات خود را وارد کنید.
 • سپیده
  تفاوت نرم افزار فروش بازرگانی و نرم افزار فروش فروشگاهی در چیست؟
  • کارشناس فروش
   فرم های سیستم فروش فروشگاهی برای کاربری در صندوق یا گیت های فروشگاه ها و بر مبنای نیاز آن ها طراحی شده است. در مدل فروش فروشگاهی سرعت و سهولت صدور سند بسیار مهم است و پیش فرض های خاصی وجود دارد و معمولاً مشخصات مشتری در حد نام و تلفن ثبت می شود و موجودی انبار هم زمان با صدور کنترل نمی شود. تعداد و میزان دریافتی ها و کارت خوان و... در فرم فروشگاهی کنترل و جمع بندی و اصطلاحاً باز و بسته کردن صندوق وجود دارد. در سیستم فروش بازرگانی برای حالت بازرگانی و عمده فروش و... است و صرفا فاکتور های فروش با شرایط خاص تر صادر می شود. هر فاکتور فروش در سیستم بازرگانی منجر به یک سند خروج انبار و یک رسید یا اعلامیه وجه در خزانه می شود در صورتی که در سیستم فروش فروشگاهی جمع عملکرد یک فروشنده مثلا در یک روز یک سند انبار و یک سند دریافت و پرداخت می شود.
 • مونا رادمهر
  مبنا شدن اسناد انبار چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا امکان ثبت فاکتور فروش از پیش فاکتور قبلاً صادر شده در سیستم وجود دارد؟
  • کارشناس فروش
   مبنا شدن اسناد در سیستم انبار و سیستم خرید و فروش قیاس به معنی صدور یک نوع سند از روی یک نوع دیگر است. مانند صدور خروج مصرفی از روی دستور خروج یا صدور برگشت از فروش از روی فاکتور فروش و... . در مبنا شدن علاوه بر این که سیستم کنترل می کند که نوع و شرایط کالا اشتباه نشود مانده مبنایی هم نگهداری می شود. برای مثال از یک دستور خروج 100 تایی تا کنون سه بار به میزان 70 مورد خارج شده و هنوز 30 مورد باقی مانده است و بیشتر از 30 مورد هم اجازه خروج نخواهد داشت. این قابلیت در هنگام ثبت مرجوعی فروش و یا خرید از فاکتور خرید و فروش و کنترل مصرف در تولید و ... کاربردهای بسیاری دارد.
 • بردیا بورانی
  آیا امکان تعریف چند لیست قیمت در سیستم وجود دارد؟
  • کارشناس فروش
   بلی؛ می توان لیست قیمت های متفاوت داشت و همچنین لیست قیمت را برای کالاها خاص یا گروه مشتریان خاص یا حتی بسته به نحوه فروش تعریف کرد.
 • sorenavi
  آیا امکان تعریف تخفیفات و شرایط خاص در سیستم وجود دارد؟
  • کارشناس فروش
   شبیه به لیست قیمت لیست تخفیف در بازه زمانی مشخص روی تمام و یا برخی کالاها قابل تعریف است.
 • fff
  شرایط محاسبه مبلغ ارزش افزوده و ارایه دیسکت ارزش افزوده و... چیست؟
  • کارشناس فروش
   سیستم به شکل کامل قانون ارزش افزوده را اجرا و مبالغ مربوطه را ثبت کرده و گزارشات فصلی و حتی دیسکت ارزش افزوده را تولید و ارایه می کند؛ همچنین قابلیت تعریف دسترسی برای اعمال نظر کاربر در تخصیص یاعدم تخصیص ارزش افزوده و همچنین تعریف نوع سند خاص با امکان عدم درج مبلغ ارزش افزوده وجود دارد.
 • فریبا مرادی
  آیا امکان تعریف پورسانت در سیستم فروش در سیستم وجود دارد؟
  • کارشناس فروش
   بلی؛ برای اسناد فروش می توانید واسطه فروش انتخاب کنید و با تعریف میزان پورسانت به صورت پله ای و یا ساده برای کارشناسان سیستم میزان پورسانت را محاسبه و حتی سند اعلامیه بستانکاری آن را برای پرداخت به سیستم حسابداری صادر می کند.
 • Dr.TT
  سیستم فروش قیاس چه قابلیت هایی برای کسب و کارهایی که فاکتور خدمات صادر می کنند یا حتی فاکتور خدمت و کالا را یک جا صادر می کنند؛ (تعمیرگاه ها) دارد؟
  • کارشناس فروش
   معمولاً جواب این سوال در اکثر نرم افزارهای بازار تعریف انواع خدمات به شکل کالا و صدور فاکتور بر اساس آن کالاست. ضمن این که این قابلیت را هم قیاس و هم هر نرم افزار دیگری می تواند داشته باشد به دلیل مشکلاتی که این روش در انبار گردانی و ... ایجاد می کند این روش مورد تأیید قیاس نیست. در نرم افزار قیاس می توانید جدا از سیستم خرید و فروش کالا، سیستم خرید و فروش خدمات را داشته باشید که انواع خدمات را بدون ارتباط با کالا و انبار تعریف و فاکتور خدمت یا فاکتور همزان خدمات و کالا صادر کنید.

برای ثبت پرسش جدید خود، بروی ثبت پرسش، کلیک نمایید.