topic
نرم افزار حسابداری تحت وب

نرم افزار حسابداری تحت وب

ثبت تمام اسناد مالی و تهیه گزارشات تحلیلی و مدیریتی برای یک حسابدار در عین ساده بودن، پیچیده تلقی می‌شود. در نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس تمامی استانداردهای لازم یک سیستم مالی در کنار سهولت کاربری آن در نظر گرفته شده است که می‌توانید با استفاده از کدینگ های از پیش تعریف شده، گزارشات استاندارد، ابزار تعاملات قانونی مانند ارائه صورتهای مالی، دفاتر قانونی، ترازها و... مراودات مالی خود را مدیریت و جهت گسترش کسب و کار خود برنامه ریزی نمایید.

مشاوره با کارشناسان ما

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره واحد فروش قیاس تماس حاصل فرمایید
در صورت تمایل جهت مشاهده دموی رایگان، مشخصات خود را وارد کنید.
 • tina bartar
  فرق نسخه 4 سطحی و 6 سطحی نرم افزار حسابداری قیاس چیست و نرم افزار حسابداری قیاس حداکثر چند سطحی است؟
  • کارشناس فروش
   نرم افزار قیاس 4 سطحی است که عبارتند از: گروه، کل، معین و سه سطح تفصیل شناور که عبارتند از: سطح تفضیل یک (اشخاص و شرکت ها) سطح تفضیل دوم (مراکز هزینه) سطح تفضیل سه (پروژه ها) لازم به ذکر است سطوح حسابداری در نرم افزار ها کاربرد مشخص دارند و به نسبت نوع نیاز شما باید دیده شود. سطح مرکز هزینه و سطح پروژه مناسب برای شرکت های تولیدی و خدماتی برای کنترل ها و گزارشات خاص است. لازم به ذکر است تعداد سطوح بیشتر به معنی قوی تر بودن نرم افزار نیست و سطح بیش از این تنها کاربردش در شرکت های بزرگ با پروژه های تو در تو و یا در شرکتهای دولتی و کنترل های بودجه و... است.
 • sanami
  موضوع تجمیع اسناد حسابداری چیست و آیا گزارشات قانونی با قاعده روزی یک سند در سیستم وجود دارد؟
  • کارشناس فروش
   بلی؛ نرم افزار حسابداری در قواعد قانونی بابت هر روز یک سند خلاصه با شماره مرتب باید داشته باشد. سیستم حسابداری تجمیعی قیاس پس از قطعی شدن اسناد مالی جدا از اسناد اصلی برای هر روز یک سند تجمیعی صادر می کند و بر مبنای اسناد تجمیعی گزارشات قانونی را تنظیم می کند. این قابلیت به عنوان بخشی از نرم افزار و در فرم مشخص وجود دارد و نه صرفاً به عنوان یک گزارش خلاصه سند.
 • سالاری
  آیا امکان انتقال حساب ها از یک حساب معین به یک حساب دیگر وجود دارد؟
  • کارشناس فروش
   بلی؛ در مواقعی که به دلیلی بخواهید ساختار حساب ها را عوض نمائید، فرم های خاصی وجود دارد که انتقال اسناد ثبت شده از یک حساب به حساب دیگر را انجام می دهند.
 • کمیاب
  آیا قابلیت ارزی در نرم افزار قیاس وجود دارد؟ آیا قیاس سند تسعیر ارز صادر می کند؟
  • کارشناس فروش
   بلی؛ امکان تعریف ارزهای مختلف، ارزی کردن یک معین، امکان تعیین نرخ ارز در تاریخ و ساعت مشخص و تغییر نرخ ارز به صورت لحظه ای در حسابداری ارزی قیاس وجود دارد. مزیت اصلی سیستم حسابداری ارزی علاوه بر نگهداری مانده های ارزی محاسبه سود و زیان تسعیر ارز است. یعنی سیستم در فرم خاصی میزان سود یا زیان را از بده بستان ارز و تغییر نرخ آن محاسبه و سند درآمد یا هزینه جدا برای آن ثبت می کند.
 • سرمه
  آیا نرم افزار قیاس امکان الصاق مستندات را به سند حسابداری دارد؟
  • کارشناس فروش
   بلی؛ می توانید یک یا چند فایل را به یک سند مالی متصل یا اتچ کرده و نگهداری نمائید. در تعداد فایل قابل اتصال هیچ محدودیتی وجود ندارد و محدودیت حجم فایل قابل تنظیم است.
 • naderian
  آیا نرم افزار قیاس کمکی در نوشتن دفاتر پلمپ شده به شرکت ها می کند؟
  • کارشناس فروش
   مطابق قواعد قانونی چنانچه به اداره مالیات خرید نرم افزار قیاس را گزارش کنید به عنوان نرم افزار استاندارد از شما پذیرفته می شود و نیازی به تحریر دفاتر ندارید و تنها 12 سند خلاصه (هر ماه یک سند) برای هر سال مالی تنظیم و گزارش می کنید؛ در این حالت اداره مالیات حساب های شما را بر روی نرم افزار بررسی و رسیدگی می کند. در صورتی که خرید نرم افزار را گزارش نکنید سیستم پس از نهایی کردن حساب ها و اسناد خود گزارشات مربوط به تحریر دفاتر را در اختیار شما قرار می دهد که مطابق با فرمت انواع دفاتر فیزیکی بازار (25 ردیف و 26 ردیف) است و حتی مبالغ نقل از صفحه و شماره صفحات آن ها نیز دقیق است و تنها با رو نوشت کردن در دفاتر پلمپ شده، می توانید دفاتر خود را تحویل دهید. قیاس برای جلوگیری از تداخل اطلاعات، یک دیتابیس اضافی برای ثبت اسناد مالی علاوه بر اسناد عادی رایگان در اختیار مشتری قرار می دهد.

برای ثبت پرسش جدید خود، بروی ثبت پرسش، کلیک نمایید.