نحوه ثبت تيكت

براي ورود به بخش پرتال مشتريان قياس در نسخه تحت ويندوز نرم افزار، برروي دكمه ي"ورود به پرتال مشتريان" در صفحه اصلي نرم افزار (داشبورد) كليك نمائيد.


در پرتال مشتريان، شما مي توانيد از طريق تيكت با واحد پشتيباني در ارتباط باشيد و سوالات خود را از اين طريق با كارشناسان مربوطه مطرح نمائيد. براي اين كار، پس از ورود به پرتال برروي گزينه ي "تيكت" كليك نمائيد.
با انتخاب گزينه ي "تيكت" به صفحه ي زير منتقل خواهيد شد:جهت ثبت تيكت جديد، بر روي دكمه + كليك نمائيد. توجه داشته باشيد درج سوالات و مشكلات جديد در ادامه تيكت هاي قبلي، روند پاسخگويي و پيگيري را با مشكل مواجه ميكند. (1)در فرم"ارسال تيكت جديد"موضوع تيكت را به درستي تعيين نمائيد. انتخاب صحيح اين موضوع، تاثير زيادي در پيگيري هاي بعدي خواهد داشت. به عنوان مثال براي سوالات خود، در مورد نحوه كاركرد يك بخش در نرم افزار، از گزينه ي راهنمايي استفاده نمائيد.


سپس براي تيكت عنوان مناسبي در نظر بگيريد. در قسمت توضيحات، موارد را به صورت كامل و واضح درج نمائيد تا پاسخگويي به شما به بهترين نحو انجام گيرد.

در فرم تيكت، ليست تيكت هاي قبلي شما نيز قابل مشاهده مي باشد. براي مشاهده پاسخ برروي تيكت مورد نظر در ليست سمت راست كليك نموده (2) و پاسخ را در سمت چپ كادر مشاهده نمائيد (3) مي توانيد در صورتي كه سوال شما در تيكتي مرتفع نشده، در ادامه همان تيكت، مجددا سوال خود را مطرح نمائيد (4) يا براي واضح تر شدن موضوع، فايل يا تصويري را به تيكت الحاق نمائيد. (5)

در صورتي كه مشكل شما در تيكت رفع شد، جهت خاتمه كار، لطفا دكمه بستن تيكت را انتخاب نمائيد.(6) با اين كار تيكت شمااز ليست تيكت هاي باز، به ليست تيكت هاي بسته منتقل مي شود ولي همواره قابل دسترسي خواهد بود.

هنگام بستن تيكت مي توانيد به كارشناس پاسخگوي تيكت امتياز بدهيد. يك ستاره كمترين امتياز و پنج ستاره بيشترين امتياز است.

توجه داشته باشيد كه اين امتياز صرفا جهت ارزيابي نحوه عملكرد كارشناس پشتيباني است و به كاركرد نرم افزار و قابليت هاي آن مربوط نمي باشد.