وبلاگ نرم افزار مالی چه ویژگی هایی دارد؟

نرم افزار مالی چه ویژگی هایی دارد؟

1399/03/20

نرم افزار مالی چه ویژگی هایی دارد؟

در صورتی که نرم افزار مالی مورد استفاده شما ویژگی مورد نیاز برای برطرف کردن نیازتان را نداشته باشد مطمئنا به سراغ بهره گیری از آن نمی‌روید. اما چه ویژگی هایی باعث می شود به سراغ یک نرم افزار مالی بروید؟ این ویژگی ها عبارتند از؛

* یکپارچگی

مسئله مهمی که به عنوان یک متخصص باید به آن توجه داشته باشید این است که اسناد مالی و حسابداری برای یک سازمان کافی نیست. مطمئنا سازمان‌ها، فعالیت های متفاوت و گسترده‌ای را انجام می دهند. از جمله عملیات چک، کنترل حساب، پرداخت حقوق، انبارداری و... . اینجاست که یکپارچگی موجود در نرم افزار مالی نمود پیدا می کند و اطلاعات را کاملا منسجم به ثبت میرسانند. همین مسئله از دوباره کاری جلوگیری می کند و اطلاعاتی سازمان یافته را در اختیار صاحبان سرمایه و هیئت مدیره قرار می دهد.

نرم افزار مالی

* سازگاری با کسب و کار

این مسئله را نمیتوان کتمان کرد که کسب و کارها برای پیشرفت در حوزه ای که فعالیت می کنند نیاز به یک راه حل ویژه دارند. این مسئله در رابطه با نرم افزارهای مالی نیز صدق می کند. یک شرکت که در حوزه پیمانکاری مشغول به فعالیت است مطمئنا به نرم افزاری نیاز دارد که بتواند هزینه های جاری و قردادها و به طور کلی کارهای مالی مربوطه را سروسامان دهد. جالب اینجاست که این مسئله در رابطه با تمامی کسب و کارهای موجود صدق می کند.

* تضمین امنیت اطلاعات مالی

اگر بخواهیم مهم ترین اطلاعات موجود در یک سازمان را معرفی کنیم، باید بگوییم که بخش مالی مهمترین قسمت آن است. زمانی که یک متخصص در این حوزه مشغول به فعالیت می شود، درواقع یک مسئولیت بزرگ را برعهده گرفته است زیرا هر گونه سهل انگاری در کار، عدم ثبت اطلاعات مالی و یا هرگونه سوء استفاده یا سرقت از اطلاعات مالی میتواند عواقب جبران ناپذیری را برای سازمان ها و کسب و کارها به همراه داشته باشد. حساسیت این اطلاعات به قدری بالاست که اغلب کسب و کارها به سراغ استفاده از نرم افزار مالی میروند. زیرا تنها افراد محدود و مشخصی میتوانند به آن دسترسی داشته باشند و کارها طبق روالی خاص و با رضایتمندی بالایی انجام می شود.

نرم افزار مالی
بسته نرم افزار جامع قیاس

بسته نرم افزار جامع قیاس

زمانی که شما یک شرکت بازرگانی را راه اندازی نموده تمام تمرکز خود را بر روی پیشرفت و گسترش آن قرار می
نرم افزار تولید و گردش کالا

نرم افزار تولید و گردش کالا

با داشتن قابلیت کنترل تولید و موجودی مواد اولیه انبار، خواب سرمایه، حجم نگهداری مواد اولیه خود را مد
نرم افزار خزانه داری

نرم افزار خزانه داری

ثبت کلیه دریافت ها و پرداخت ها به انضمام عملیات مربوط به چک مانند عملیات در جریان وصول کردن، برگشت و
نرم افزار خرید و فروش

نرم افزار خرید و فروش

ثبت اسناد خرید و فروش با امکان قیمت گذاری و لیست تخفیفها، تعیین واسطه، قواعد و قوانین ارزش افزوده و