Jahad-e-Daneshgahi

گردهمایی عاملین ناظر جهاد دانشگاهی

به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی در گردهمایی سراسری عاملین ناظر مالی جهاد دانشگاهی با اشاره به مسئولیت اصلی جهاد دانشگاهی، گفت: با توجه به این‌که جهاد دانشگاهی یک نهاد علمی و جهادی است و در حوزه‌های مختلف مانند پژوهش و فناوری، اشتغال و پشتیبانی فعالیت دارد؛ تکمیل چرخه فناوری که از ایده تا تجاری‌سازی است و ارتقاء فرهنگی و علمی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دو فعالیت اصلی جهاد دانشگاهی است.
 وی افزود: جهاد دانشگاهی باید دانشجویانی که برجسته هستند و یا زمینه‌ای برای برجسته بودن دارند در چرخه فناوری مشارکت دهد تا ارتقا پیدا کرده و در مرحله ایده تا تجاری سازی فعالیت کنند.

در ادامه عباس خزانه، مدیرکل امور مالی جهاد دانشگاهی نیز گفت: ما به عنوان مدیر مالی و عامل ناظر در جهاد دانشگاهی مشغول به کار هستیم و دو مسئولیت مهم مدیریت مالی و نظارت را برعهده داریم.

خزانه خاطر نشان کرد: یک مدیر و ناظر مالی باید دارای تخصص، دانش، آموخته‌هایی در زمینه‌های مالیاتی، بیمه و استانداردهای حسابداری باشد.

در این نشست ارزیابی کلی از عملکرد زیر سیستم های سیاق در واحدهای جهاد دانشگاهی انجام شد و به نظرات و پرسش های آنها در خصوص زیر سیستم های سیاق پاسخ داده شد. همچنین به تبیین سیاست ها و مشخص نمودن روال های کاری در سیاق پرداختند.

خبرنامه اسفند 94

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تازه ترین های خبرنامه

برو به بالا