بهترین کاربردهای نرم افزار صندوق مکانیزه فروشگاهی تحت وب

تاریخ انتشار: 1397/02/08

بهترین کاربردهای نرم افزار صندوق مکانیزه فروشگاهی تحت وب

ثبت نام 60 ثانیه

ارزش زمان برای شما همانند پول است. شما نباید هیچ گاه زمان خود را در یک فرآیند نصب و راه اندازی طولانی و گران بهاء تلف کنید. با صندوق مکانیزه فروشگاهی نقطه فروش شما را به سادگی در هر محیط فروشی یکپارچه سازی می کند. شما می توانید یک آزمایش رایگان برای نرم افزار فروشگاهی تحت وب داشته باشید و ببینید که چگونه کسب و کار شما به سرعت رشد می کند.

.امنیت فضائی

همراه با داده های پشتیبان خود، تمام اطلاعات فروشگاه شما امن است! صندوق مکانیزه فروشگاهی از چندین لایه امنیتی ساخته شده است که از سخت ترین استانداردهای صنعت برخوردار است. در این سیستم اطلاعات حساس کارت اعتباری مشتریان را حفظ می کند و اجازه نمی دهد که اطلاعات مشتریان توسط اشخاص ثالث به آن ها، مورد دسترسی قرار بگیرد.

 

  • پاداش مشتریان ویژه

مشتریان خود را برای همه فصل ها به خود وفادار کنید. می توانید مشتریان ارزشمند خود را با پاداش های جالب غافلگیر کنید. از پاداش های تولد به صورت سفارشی، کارت های پانچ، یا تخفیف های وفاداری برای جلب مشتریان خود در فروشگاه استفاده کنید. صندوق مکانیزه فروشگاهی به شما کمک می کند انگیزه ای برای افزایش احتباس مشتری، رضایت و فروش کلی ایجاد کنید.

 

  • پشتیبانی از مشتری شاخص

شما آن را می پذیرید زیرا مشتریانتان خود را دوست دارید. نکته مهم در مورد صندوق مکانیزه فروشگاهی تحت وب، بالا بردن قدرت کسب و کار خود و قدرت رضایت شما از آن است. شما متعهد به مشتریانتان هستید، کار خستگی ناپذیری برای اطمینان از بالاترین سطح پشتیبانی و خدمات برای مشتریان داشته باشید. پشتیبان گیری داده استاندارد است، بنابراین شما هرگز نباید نگران از دست دادن داده ها باشید. ایجاد احساس رضایتمندی با برخی خدمات رایگان به همراه پاسخگوئی به هر گونه سؤال را برای مشتریان ویژه به همراه دارد.

 

  • هر زمان و هر کجا اطلاعات خود را به دست آورید

با صندوق مکانیزه فروشگاهی تحت وب از هر کجا و در هر زمان به اطلاعات فروش خود دسترسی داشته باشید. از جمله: پیگیری فروش فروشگاه خود، ارتباط با کارکنان خود و دریافت گزارش خرده فروشی با چند کلیک. نرم افزار مکانیزه فروشگاهی مبتی بر وب کسب و کار کوچک شما را آزاد می کند و قابلیت هایی را که شما نیاز دارید را فراهم می کند. توانائی کارکنان خود را برای فروش در هر فضائی به راحتی، چه در یک کنفرانس، چه در یک جلسه، چه در در ساحل و ... گسترش دهید.

 

  • قابلیت های سرویس خود را بیش از حد افزایش دهید

کیفیت روابط با مشتریانی که دارای سود و رفاه بالایی در کسب و کارشان می باشد، می تواند در افزایش فروش شما در طول زمان مؤثر باشد. Pose به شما این امکان را می دهد که اطلاعات را به آسانی ذخیره و با استفاده از اطلاعات، تبلیغات خاصی را به مشتری ارائه و تخفیف های ویژه ای را برای پاداش مشتریان خود در نظر بگیرید. به سرعت به تاریخ فروش  کالا به مشتری و داده های مشتری دسترسی پیدا کنید تا بتوانید خدماتی مناسب، مبتنی بر آگاهی به مشتریان خود ارائه دهید.

 

  • مقرون به صرفه برای هر کسب و کار

به طور خاص کسب و کارهای کوچک، با یکپارچه سازی یک کمپانی ارزان قیمت و کم کار به تجهیز صندوق مکانیزه فروشگاهی، می توانند کسب و کارشان را با رونق بیشتری ادامه دهند. همه شما نیاز به یک کامپیوتر و دسترسی به اینترنت دارید. سیستم های دشوار و گران قیمتی که زمان و پول ارزشمند شما را به ساخت و نگهداری ویژه ای متکی می کنند، دور بریزید. سیستم صندوق مکانیزه فروش می تواند با انواع لوازم جانبی ثبت نام نقدی مانند: اسکنر بارکد، کارت اعتباری خوان، کشوئی نقدی، چاپگر دریافت و ... مجهز باشد.

 

صندوق مکانیزه فروشگاهی تحت وب