پرداخت های دیجیتال گوگل پرداخت
پرداخت های دیجیتال گوگل پرداخت
1397/09/25


گوگل پرداخت، کیف پول دیجیتال و پلت فرم پرداخت،  برای حدود 30 اتحادیه اعتباری و موسسه های بانکی جدید را به این پلت فرم در ماه جاری اضافه کرده است.
فهرست بانک های بین المللی اضافه شده به لیست اخیرا افزایش یافته است. در تاریخ 6 دسامبر، گوگل اعلام کرد که Danske Bank این برنامه را پشتیبانی می کند.
این  بانک ها عبارتند از:
Arundel Federal Savings Bank
ساختمان تجارت اتحادیه اعتباری
بانک مرکزی خلیج فارس
اتحادیه اعتباری اول (OH)
ایوانز بانک
بانک فدرال
اولین بانک Boaz
اولین اتحادیه اعتباری مرکزی
اولین بانک ملی Milaca
بانک سپرده بزرگ
اتحادیه اعتباری جامعه کلیولند
بانک گرینلیف راه
هتبورو فدرال جرثقیل، FA
بانک های محل تولد
آیووا فالز بانک دولتی
سفر اتحادیه اعتباری فدرال
بانک Lakestone و اعتماد
بانک ملی لامار
بانک جاده لورل
مک کلاین بانک
بانک آکسفورد
بانک مردم کانکیکه
بانک مبادله فیلو
موسسه سانفورد برای صرفه جویی
بانک امنیت (NE)
موفقیت بانک
اتحادیه اعتباری بهداشت تگزاس
حمل و نقل بانک اتحاد
بانک روستا
گوگل پرداخت
این سال برای گوگل پرداخت پر از فعالیت بوده است، زیرا تلاش می کند تا در بازار شلوغ با رقبا مانند اپل پرداخت، سامسونگ پرداخت و حتی Walmart Pay، اهمیت بیشتری پیدا کند.
در ماه سپتامبر، این سرویس اعلام کرد، در حال کار با استفاده از کدهای QR برای ارسال اطلاعات مشتریان برای پرداخت است. این امر به مردم این امکان را می دهد، با اسکن صفحه نمایش تلفن خود، به یکدیگر پول ارسال کنند.
همچنین در ماه سپتامبر، بانک ANZ استرالیا گوگل پرداخت را برای کاربران کارت اعتباری و واریز شخصی خود اضافه کرد. این سیستم به مشتریان اجازه می دهد تا پرداخت های آنلاین و یا در فروشگاه را با استفاده از برنامه تلفن همراه انجام دهند.
در ماه جولای، سرویس جدید طراحی کاربر را راه اندازی کرد. بزرگترین تغییر این بود که Android Pay به گوگل پرداخت رسید، اما این شرکت همچنین رابط ساده تری را معرفی کرد. کاربران توانستند لیستی از هزینه های اخیر را ببینند و توانایی اضافه کردن و حذف پرداخت ها، مدیریت اشتراک ها، به روزرسانی آدرسهای پرداخت و تغییرات دیگر را داشته باشند.
Google Pay, a digital wallet and payment platform, has added about 30 new U.S. credit unions and banking institutions to its platform this month, according to a report.
The list of banks added to the list has been growing recently, including international ones as well. On Dec. 6, Google announced that Danske Bank would support the app.

گوگل
درگاه پرداخت
درگاه پرداخت اینترنتی
پرداخت های دیجیتال
گوگل پرداخت
کیف پول دیجیتال
اپل پرداخت
سامسونگ پرداخت
کارت اعتباری
واریز شخصی
پرداخت آنلاین
google
google pay
payments
onilin paymentd
QR
کد QR
peyment platform
digital payments