حسابداری شخصی همراه قیاس

نرم افزار حسابداری رایگان فارسی

آیا شما به دنبال یک نرم افزار حسابداری شخصی رایگان فارسی  کارآمد و آسان برای امور مالی خود هستید؟ و یا اینکه به این مشکل برخورده اید که بخواهید ریز مخارج خود را در اختیار داشته باشید تا بتوانید از مخارج اضافی جلوگیری و آنها را بهینه کنید.

گروه نرم افزاری قیاس به جهت رفع نیازهای کاربران نرم افزار حسابداری رایگان فارسی را ارائه کرده است.

نرم افزار حسابداری شخصی می تواند به شما در به کار گیری اصول حسابداری کمک کند، و شما در مدیریت پول خود کارامد تر عمل کنید، حتی به شما در یافتن راه هایی برا رسیدن به اهداف مالی بلند مدت کمک  می کند.

انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری شخصی بر اساس نیازهای مالی فعلی شما است. نرم افزار حسابداری رایگان فارسی می تواند به شما در رفع بودجه و ردیابی هزینه کمک کند.

نرم افزار حسابداری رایگان

هدف نرم افزار حسابداری شخصی کمک به سواد مالی شما در هنگام برآورد بودجه ماهانه شما است. همانطور که بودجۀ خود را ایجاد می کنید و امور مالی خود را مدیریت می کنید. اگر شما با عادت های بد مالی مبارزه کرده اید، این نرم افزار می تواند به شما کمک کند که آنها را از بین ببرید و به شما کمک کند تا به چند قاعده مدیریت مالی پایبند باشید.

شما می توانید از نرم افزار حسابداری برای مدیریت جنبه های مختلف زندگی مالی خود از بودجه تا ردیابی بدهی، اهداف صرفه جویی و حتی آموزش های سرمایه گذاری استفاده کنید. این نرم افزار امکان خروجی Excel را برای شما صادر می کند که به شما امکان دستکاری و انجام محاسبات اضافی بر روی داده های خود را می دهد. برخی از ویژگی های پیشرفته تر عبارتند از : یادآوری و پیش بینی طلب و بدهی، تعریف پسورد جهت ورود به نرم افزار و جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز و گزارشات متنوع از گردش و مانده حسابها و نمودارهای عملیات مالی روزانه می باشد.

شما می توانید از آن برای ردیابی ارزش دارایی های خود برای محاسبه دقیق ارزش کل دارایی خالص خود استفاده کنید. این برنامه به اندازه کافی قوی است تا بتواند هزینه های شخصی و تجاری خود را مدیریت کنید.

نرم افزار حسابداری رایگان

این نرم افزار به طور خودکار به حساب بانکی شما پیوسته است، اطلاعات خود را برای تجزیه و تحلیل و ردیابی بودجه وارد کنید.

البته میزان بودجه شما برای نرم افزار حسابداری شخصی نیز مهم است. نرم افزاری که در پیش روی شماست و در حال معرفی آن هستیم، نرم افزار حسابداری رایگان می باشد که بصورت کاملا رایگان می توانید آن را از: سایت قیاس، کافه بازار، گوگل پلی، مایکت  دانلود کنید.

برای دانلود نرم افزار  بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

حسابداری شخصی سایت قیاس

کافه بازار

گوگل پلی

مایکت

Are you looking for an efficient and easy accounting software for your finances? Or if you have a problem that you want to spend on your expenses so that you can avoid additional costs and optimize them.

Persian Free Persian Accounting Software has been designed to meet the needs of users and to meet the needs of users of personal accounting software.

Personal accounting software can help you apply accounting principles, and you can more efficiently manage your money, even helping you find ways to achieve your long-term financial goals.