وبلاگ سخن سردبیر قیاس - فروردین 96

سخن سردبیر قیاس - فروردین 96

1396/01/08

گروهی خرید کفش و لباس نو را جدیدترین وظیفه خود در پایان سال قدیم میدانند؛ زیرا میخواهند در وسع خود، با بهترین ظاهر به مهمانی نوروز وارد شوند.

گروهی همان لباسهای قدیم خود را تمیز و رفو و اتو میکنند؛ چراکه معتقدند قانون نوروز میگوید با بهترینهایی که برایت امکانپذیر است، بیا و الزامی به نوبودن آنها نکرده است!

عده ای تصمیم گرفته اند با باطنی متحول و متفاوت نوروز را شگفت زده کنند. میخواهند تغییر کنند و قصد دارند حال درون خود را به بهترین و نیکوترین حال ممکن متحول کنند. آنها هم قانون جشن را متوجه شده اند که اگر نتوانند بهترینها را بیاورند، این جشن بزرگ را درک نخواهند کرد.

عزیزی می گفت: «حتی اگر چشم هم نگردانی، زمان می گذرد» و راست میگفت... به سمت خاطره ها که برمیگردم، زمانیکه اولین شماره خبرنامه تدوین گردید دراین مدت ما با همکاری همکاران عزیز مطالب مختلف و متنوعی را برای شما تهیه دیدیم به امید آنکه این مطالب بتواند تاثیر هرچند کوچک بر دانش شما و همچنین توسعه کسب و کار شما داشته باشد.

این سال با توجه به اینکه محصولات قیاس در چند حوزه اصلی (فروشگاهی، شرکتی، پیمانکاری، املاک)  تمرکز نموده است و به تبع، مخاطبین و مشتریانی در این حوزه به مخاطبین فعلی اضافه می‌گردد سعی خواهد شد تغییراتی در جهت دهی محتویات خبرنامه داشته باشیم امید است این تغییرات در سال جدید بتواند رضایت شما خوانندگان را فراهم سازد و بتوانیم همگام با قانون نوروز (تغییر در جهت رشد و سرسبزی) حرکت نماییم.

شرکت راهکار نوین سیاق
نرم افزار اموال

نرم افزار اموال

نگهداری، مدیریت دقیق اموال و محاسبات استهلاک از جمله مزایای نرم افزار اموال می‌باشد.
نرم افزار انبارداری

نرم افزار انبارداری

نرم افزار انبارداری بدون شک نقش قلب و توزیع و کنترل کننده جریان گردش کالا را برعهده دارد.
نرم افزار فروشگاهی قیاس شاپ

نرم افزار مالی

نرم افزار حسابداری قیاس در راستای ارائه محصولات خود جهت مکانیزه کردن اداره یک کسب و کار فروشگاهی و
نرم افزار حسابداری و فایلینگ املاک قیاس

نرم افزار حسابداری و فایلینگ املاک قیاس

این سامانه جهت استفاده مشاورین املاک طراحی و تهیه شده است. در این سامانه از یک طرف امکان ثبت مشخصات