وبلاگ سخن سردبیر خبرنامه اردیبهشت 95

سخن سردبیر خبرنامه اردیبهشت 95

1395/11/16

شرکت های نرم افزاری زیادی در کشور وجود دارند که روز به روز به تعداد این شرکتها افزوده می گردد دانش و ابزار برنامه نویسی و تولید نرم افزار با قابلیتهای مختلف، بخشی کوچک از سرمایه این نوع شرکتها می‌باشد و ماهیتی که این شرکتها را نسبت به یکدیگر متمایز می نماید، دانش بهروش (BEST PRACTICE) انجام فرایندها در حوزه خاص صنعت یا صنف می باشد. به عنوان مثال دانش بهترین روش فرایندهای فروش مویرگی در صنعت پخش به عنوان BEST PRACTICE  شناخته می شود و اگر شرکت پخش مویرگی بتواند به این دانش دست یابد ارزش افزوده فراوانی برای آن شرکت به همراه خواهد داشت. شرکت سیاق  به دلیل اینکه در جریان استقرار سیستم های اطلاعاتی شرکتهای متنوع و فراوانی حضور داشته است (بیش از 2500  شرکت)، دانش ارزشمندی را در این راستا کسب نموده است.

تلفیق این دانش با BEST PRACTICE های استاندارد روز دنیا و بهروش های شرکتهای بزرگ ERP دنیا، گنجینه ای گرانبها را برای شرکت ایجاد می‌نماید این گنجینه موجب ایجاد مزیت رقابتی در شرکت می‌گردد و منفعت های با ارزشی را برای مشتریان شرکت مهیا می‌سازد و مشتریان می‌توانند از تجربیات بزرگترین شرکتهای حوزه کاری خود که نتیجه دهها سال سعی و خطا و متحمل شدن هزینه های گزافی بوده است به راحتی در سازمان خود بهره گیرند.

در حال حاضر تلاش واحد استقرار و تحقیق و توسعه سیاق بر آن است که این BEST PRACTICE ها را مدون و ساختار دهی نماید تا ذینفعان شرکت بتوانند از منافع این گنجینه منتفع گردند. به امید اینکه مشتریان سیاق نیز بتوانند در سازمان خود بزودی از تجربیات ارزشمند این مجموعه بهره مند گردند.

خبرنامه اردیبهشت 95

سخن سردبیر
نرم افزار فروشگاهی قیاس شاپ

نرم افزار مالی

نرم افزار حسابداری قیاس در راستای ارائه محصولات خود جهت مکانیزه کردن اداره یک کسب و کار فروشگاهی و
نرم افزار حسابداری

نرم افزار مالی

نرم افزار 6 سطحی نرم افزار حسابداری قیاس به همراه تفصیل شناور با تمام قواعد و انتظارات حرفه ای و برا
بسته نرم افزار تولیدی قیاس

بسته نرم افزار تولیدی قیاس

در یک مجموعه تولیدی مهم‌ترین موضوع مطرح شده محاسبه بهای تمام شده محصولات خط تولید خواهد بود که بدست
نرم افزار خزانه داری

نرم افزار خزانه داری

ثبت کلیه دریافت ها و پرداخت ها به انضمام عملیات مربوط به چک مانند عملیات در جریان وصول کردن، برگشت و