تماس با ما - سیاق

محصولات قیاس

قیاس با پشتوانه دو دهه سابقه درخشان و پس از بررسی دقیق نیازهای مشاغل مختلف محصولات خود را به نحوی تقسیم بندی نموده است که علاوه بر برآورده کردن نیاز شرکت های بازرگانی، خدماتی، تولیدی و پیمانکاری بتواند نیاز فروشگاه های کوچک و حتی خاص را در قالب اصناف گوناگون پاسخگو باشد. باتوجه به شناخت کسب و کارتان یکی از بسته های فروشگاهی و یا شرکتی را انتخاب نموده و اطلاعات مورد نظر خود را مشاهده نمایید. در صورت عدم اطمینان از انتخاب خود می‌توانید در صفحه اصلی سایت در قسمت چه بسته نرم افزاری بخرم؟ نیاز کسب و کار خود را شناسایی نمایید.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی قیاس+

نرم افزار حسابداری فروشگاهی قیاس+

نرم افزار حسابداری فروشگاهی قیاس، ترکیب جامعی از نرم افزار حسابداری، نرم افزار خرید و فروش، نرم افزار خزانه و نرم افزار انبار برای مدیریت فروشگاهها

مشاهده محصولات
نرم افزار حسابداری شرکتی قیاس+

نرم افزار حسابداری شرکتی قیاس+

راهکارهای نرم افزار حسابداری شرکتی قیاس مناسب شرکتها و کسب و کارهای متوسط است که در عین سادگی و استانداردهای لازم برای عملکرد حرفه ای را در اختیار کاربر قرار می دهند.

مشاهده محصولات
نرم افزار رایگان حسابداری شخصی قیاس+

نرم افزار رایگان حسابداری شخصی قیاس+

نسخه رایگان اپلیکیشن حسابداری شخصی قیاس+ مناسب برای ثبت عملیات مالی روزمره شما می‌باشد. که با بهره مندی از بروزترین تکنولوژی های تولید نرم افزار، تهیه گردیده است.

مشاهده محصول
ماژول های قیاس

ماژول های قیاس

در صورتی که نیاز دارید خارج از بسته های نرم افزاری ویژه کسب و کارها برای مجموعه خود نرم افزاری را انتخاب نمایید، می‌توانید ماژول های نرم افزاری قیاس+ اعم از حسابداری، خزانه داری، انبارداری، فروش بازرگانی، فروش خدماتی، حقوق و دستمزد، پیمانکاری و تولید را بررسی و یا خرید نمایید.

مشاهده ماژول ها
ربات نرم افزاری قیاس

ربات نرم افزاری قیاس

این ربات به شكل آنلاین به شما مشاوره لازم را ارایه می دهد تا محصول نرم افزاری مناسب را جهت انطباق حداكثری با كسب و كار خود انتخاب كنید. لطفا جهت شروع، دکمه ادامه را فشار دهید.

ادامه