محصولات قیاس

قیاس با پشتوانه دو دهه سابقه درخشان و پس از بررسی دقیق نیازهای مشاغل مختلف محصولات خود را به نحوی تقسیم بندی نموده است که علاوه بر برآورده کردن نیاز شرکت های بازرگانی، خدماتی، تولیدی و پیمانکاری بتواند نیاز فروشگاه های کوچک و حتی خاص را در قالب اصناف گوناگون پاسخگو باشد. باتوجه به شناخت کسب و کارتان یکی از بسته های فروشگاهی و یا شرکتی را انتخاب نموده و اطلاعات مورد نظر خود را مشاهده نمایید. در صورت عدم اطمینان از انتخاب خود می‌توانید در صفحه اصلی سایت در قسمت چه بسته نرم افزاری بخرم؟ نیاز کسب و کار خود را شناسایی نمایید.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی قیاس+

نرم ‌افزار قیاس نرم افزار حسابداری فروشگاهی قیاس+

نرم افزار حسابداری قیاس، ترکیب جامعی از نرم افزار حسابداری، نرم افزار خرید و فروش، نرم افزار خزانه و نرم افزار انبار برای مدیریت فروشگاهها

مشاهده محصولات
نرم افزار حسابداری شرکتی قیاس+

نرم ‌افزار قیاس نرم افزار حسابداری شرکتی قیاس+

راهکارهای نرم افزارهای شرکتی قیاس مناسب شرکتها و کسب و کارهای متوسط است که در عین سادگی و استانداردهای لازم برای عملکرد حرفه ای را در اختیار کاربر قرار می دهند.

مشاهده محصولات
ماژول های قیاس

ماژول های قیاس

در صورتی که نیاز دارید خارج از بسته های نرم افزاری ویژه کسب و کارها برای مجموعه خود نرم افزاری را انتخاب نمایید، می‌توانید ماژول های نرم افزاری قیاس+ اعم از حسابداری، خزانه داری، انبارداری، فروش بازرگانی، فروش خدماتی، حقوق و دستمزد، پیمانکاری و تولید را بررسی و یا خرید نمایید.

مشاهده ماژول ها
نرم ‌افزار قیاس

چه بسته نرم افزاری رو بخرم؟

چنانچه برای برآورد نیاز و انتخاب محصول نرم افزاری مورد نیاز خود، اعم از نرم افزار حسابداری ، نرم افزار فروشگاهی و نرم افزار شرکتی نیاز به راهنمایی دارید ربات نرم افزاری قیاس برای انتخاب درست به شما کمک میکند. لطفا جهت شروع دکمه ادامه را فشار دهید.