topic

0%

افزایش قیمت در سال 1400
نظر به شرایط نامطلوب اقتصادی در وضعیت بحرانی و حساس فعلی حاکم بر جامعه و باتوجه به پاندمی ویروس کووید 19 در این مقطع، مجوعه ی قیاس در جهت ایجاد احساس تعامل و همدلی با مشتریان محترم، علارغم افزایش نرخ تورم در سال 1400 و خصوصا عدم افزایش قیمت محصولات مجموعه قیاس در چندین سال گذشته، این مجموعه در راستای تکریم مشتریان عزیز در سال جاری و بر خلاف کلیه ی رقبای گرامی قیمت محصولات تحت ویندوز خود را افزایش نداده و همچون گذشته و تا اطلاع ثانوی با همان قیمت قبلی محصولات خود را عرضه می دارد.
آمار مبتلایانCovid-19
ایران7,238,589
جهان553,491,229
راهکارهای نرم افزار حسابداری قیاس در کرونا
در این روزهای کرونایی اکثر کسب و کار ها به صورت دورکاری در حال ارائه خدمات هستند، از این رو مجموعه قیاس حسابداری را در منزل آورده و شما می توانید نسخه تحت وب/ابری قیاس را با امنیت بالا، دارای نسخه اندروید و فروشگاه اینترنتی یکپارچه برای حسابداران و حسابرسان تهیه بفرمایید.
نرم افزار حسابداری پیشرفته
نرم افزار 6 سطحی کامل با تمام قواعد و انتظارات حرفه ای و براساس استانداردهای حسابداری
نرم افزار بازرگانی پیشرفته
مدیریت تمام جریان های مربوط به خرید و فروش کالا، نگهداری موجودی، مباحث حسابداری و سود و زیان
نرم افزار فروشگاهی
همیشه اخرین نسخه از نرم افزار در اختیار شما قرار میگیرد بدون اینکه نیاز باشد شما اقدام به بروزرسانی کنید
مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری ابری در کسب و کارهای کوچک
نرم افزار حسابداری ابری می تواند به شما در دسترسی به داده های کسب و کار و برنامه هایتان از هر نقطه، در هر زمان، از هر دستگاه تلفن همراهی، با قیمت مناسب کمک کند. نرم افزار حسابداری ابری به کسب و کارهای کوچک امکان رقابت با کسب و کارهای بزرگ را با دسترسی به فن آوری هایی که قبلا موجود نبود؛ می دهد. در حال حاضر بسیاری از نرم افزارهای سنتی در حال از بین رفتن هستند.
Platforms
cloud
محصولات کلود
اجاره نرم افزار بطور یکماهه، شش ماهه و سالانه بصورت تحت وب
win
محصولات ویندوز
ارائه راهکارهای تحت ویندوز براساس لیسانس خریداری شده
android
محصولات اندروید
ارتباط نسخه اندروید با نرم افزار از طریق اینترنت
web
محصولات وب
ارائه راهکارهای تحت وب براساس لیسانس خریداری شده
خدمات نرم افزار حسابداری قیاس در شرایط شیوع پاندمی ویروس کووید ۱۹ (کرونا)
دوره‌های آموزشی آنلاین
مجموعه قیاس برای مراقبت از سلامتی و افزایش رضایت فراگیران و عدم توقف آموزش، پس از خرید بسته های نرم افزار حسابداری به صورت آنلاین آموزش های جامع را در اختیار مشتریان قرار داده است.
مشاهده دمو آنلاین
تیم قیاس رویکرد خرید نرم افزار حسابداری را تغییر داده و از امروز به بعد می توانید به صورت آنلاین دموی محیط نرم افزار حسابداری را از طریق برنامه any desk مشاهده و آموزش ببینید.
پرتال مشتریان قیاس
می‌توانید از قابلیت هایی مانند : استفاده از بانک دانش، تمدید پشتیبانی سالیانه، استفاده از سوالات متدوال، درخواست سرویس حضوری، گفتگوی آنلاین با کارشناسان پشتیبانی قیاس و استفاده از تیکت ارائه مشکل و دریافت راهنمایی استفاده کنید.
فراموش نکنیم
استفاده از ماسک
شستشوی دست
فاصله اجتماعی
دوری از تجمعات
از طرف کلیه ی پرسنل مجموعه ی راهکار نوین سیاق (مجموعه نرم افزار مالی و حسابداری قیاس) برای همراهان جان در سال جاری از خداوند متعال آرزوی سلامتی و بهروزی را آرزومندیم.