تماس با ما - سیاق
نرم افزار رایگان حسابداری همراه قیاس نرم افزار رایگان حسابداری همراه قیاس

نرم افزار رایگان حسابداری همراه قیاس +

نسخه رایگان اپلیکیشن حسابداری همراه قیاس+ مناسب برای ثبت عملیات مالی روزمره شما می‌باشد. که با بهره مندی از بروزترین تکنولوژی های تولید نرم افزار، تهیه گردیده است. در نظر گرفتن مواردی همچون امنیت بالا در حفظ داده های کاربران، سادگی در کاربری نرم افزار برای افراد با سطح دانش حسابداری گوناگون، قابلیت تهیه و نگهداری نسخه پشتیبان، نمایش گزارشات نموداری در صفحه اصلی و بسیاری از امکانات دیگر محیط اپلیکیشن را به یکی از ساده ترین و در عین حال جامع ترین اپلیکیشن های حسابداری در ایران تبدیل کرده است.

  • می‌توانید اطلاعات پایه نظیر بانک، صندوق، کیف پول، اشخاص و... را تعریف و عملیات های دریافت، پرداخت و انتقال موجودی خود را ثبت نمایید و در نهایت گزارشات عملیات مالی روزانه، هفتگی و ماهانه را مشاهده نمایید.
  • در منوی اصلی اپلیکیشن حسابداری همراه قیاس پلاس گزینه های تعاریف پایه، دریافت وام و خرید اقساطی، پرداخت اقساط، گزارشات، تنظیمات، تماس با ما و درباره برنامه قابل دسترسی می‌باشد.
  • می‌توانید در بخش وام و اقساط دونوع عملیات دریافت وام و خرید اقساطی را انجام و همچنین نوع وام دریافتی، حساب بانکی دریافت کننده، مبلغ کل اقساط، مبلغ هر قسط، تعداد اقساط، تعیین دوره بازپرداخت و... را مشخص نمایید.
  • در قسمت تنظیمات اپلیکیشن می‌توان نرم افزار را بروزرسانی نمود و از آخرین تغییرات و امکانات افزوده شده بهره برد.
  • می‌توانید با تعریف پسورد جهت ورود به نرم افزار از دسترسی غیر مجاز دیگر اشخاص به اطلاعات مالی خود جلوگیری نمایید.
  • نمودارهای ماهانه در صفحه اصلی اپلیکیشن در کوتاه ترین زمان ممکن آمارهای کاملی از تمامی تراکنش های مالی رابه اطلاع کاربر می‌رساند.

شما می توانید به صورت کاملا رایگان اپلیکیشن حسابداری همراه قیاس+ را از طریق سایت گروه نرم افزاری قیاس دانلود و نصب نمایید. لطفا جهت دریافت پیامک لینک دانلود اپلیکیشن حسابداری شماره تلفن همراه خود را در فرم ذیل وارد نمایید. اگر مدیریت هوشمند عملیات مالی روزمره‌ برای اطرافیان شما نیز دارای اهمیت است؛ دانلود این اپلیکیشن را به آنها پیشنهاد دهید.