topic

نرم افزار حسابداری شرکتی قیاس

قیاس با پشتوانه سه دهه سابقه درخشان و تولید نرم افزار حسابداری و پس از بررسی دقیق نیازهای واحد مالی، فروش، منابع انسانی و … شرکت‌های بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری و خدماتی، محصولات خود را به زیرسیستم یا ماژول‌های حسابداری، خزانه(دریافت و پرداخت و چک)، انبارداری، خرید و فروش، حقوق و دستمزد و دارایی ثابت یا اموال تقسیم بندی نموده که میتوانید با توجه به شناخت کسب و کارتان یکی از بسته های شرکتی و یا تعدادی از ماژول ها را بسته به نیازتان انتخاب و تهیه نمایید.

در صورت ‍عدم اطمینان از انتخاب خود می‍توانید جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات قیاس از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت بفرمایید.

بنر صفحه اول
productBG

محصولات حسابداری شرکتی قیاس

محصولات حسابداری شرکت قیاس مناسب شرکتها و کسب و کارهای کوچک و متوسط است که در عین سادگی، استانداردهای لازم برای عملکرد حرفه ای را در اختیار کاربر قرار میدهند.
bazargani

حسابداری بازرگانی

حسابداری، دریافت و پرداخت و چک، انبار، خرید و فروش
khadamati

حسابداری خدماتی

حسابداری، دریافت و پرداخت و چک، فروش خدمات
tolidi

حسابداری تولیدی

حسابداری، دریافت و پرداخت و چک، انبار، خرید و فروش، تولید و بهای تمام شده
jamee

حسابداری جامع

حسابداری، دریافت و پرداخت و چک، انبار، خرید و فروش، حقوق و دستمزد
mali

نرم افزار مالی

حسابداری و خزانه (دریافت و پرداخت و چک)

ویژگی های نرم افزار حسابداری شرکتی قیاس

برای انتخاب یک نرم‌افزار حسابداری شرکتی قدرتمند، نیاز دارید که به اهداف و نیازهای خاص شغل یا کسب و کار خود توجه کنید. در زمینه حسابداری شرکتی، نرم‌افزارها می‌توانند ویژگی‌ها و امکانات مختلفی داشته باشند که البته مهمترین عوامل آن امکان ثبت ثبت اسناد حسابداری، امکان دریافت انواع گزارش بروز و دقیق، ثبت دریافت و پرداخت و چک‌های اشخاص و مشتریان، ثبت انواع فاکتورها و بطور کل یکپارچگی بین تمام زیر‌سیستم ها می باشد. در نظر داشته باشید که زیر سیستم نرم افزار حسابداری قوی، قلب تپنده یک شرکت است، دلیل این امر آنست که بسیاری از تصمیمات یک مجموعه بر مبنای اطلاعات مالی و حسابداری است که از بخش مالی به کمک مدیران این شرکت‌ها می آید.

بهترین راهکار برای حسابداری شرکتی

پیشرفته‌ترین نرم‌افزار حسابداری شرکتی را می توان در چند جمله خلاصه نمود، سادگی در کاربری یکی از مهمترین ویژگی های هر نرم افزار حسابداری می باشد، اینکه کاربران نرم افزار حسابداری در یک کسب و کار بتوانند با کمترین زمان آموزش به تسلط لازم برای استفاده از نرم افزار برسند، بسیار مهم است و از طرفی نیز این سادگی کاربری نباید کارایی نرم افزار را نیز کاهش دهد.

یک نرم افزار حسابداری شرکتی خوب، نرم افزاری است که مطابقت لازم با استانداردهای حسابداری و مالی لازم با قوانین مالی و مالیاتی یک کشور را نیز دارا باشد. نرم افزار حسابداری شرکتی قیاس نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با تجربه و دانش چندین ساله سعی در پوشش نیازهای حسابداری و فرآیندی کسب و کارهای متوسط و کوچک را داشته که به جرأت می‌توان گفت یکی از بهترین راهکارهای نرم افزار برای این کسب و کارها در کشور به شمار می رود.

سبد محصولات نرم‌افزارهای قیاس به صورت کاملی ارائه می شود که مخاطبان میتوانند یکی از آن‌ها را انتخاب نمایند:

قیمت نرم‌افزارهای حسابداری آنلاین و ابری پایین تر از لیسانس این نرم‌افزارها هستند و دلیل آن خدمات مشترکی است که به تعداد زیادی از مشتریان و بر روی سرورهای ابرآ ارائه می شود لذا قیمت خرید نرم افزار حسابداری ارزان قیمت را می توان در این بسته از محصولات جویا بود.

قیمت لیسانس نرم‌افزارهای تحت وب به دلیل نوع برنامه نویسی و ارائه خدمات پشتیبانی به مراتب تخصصی تر نیز بالاتر از سایر محصولات می باشد.

مزایای حسابداری شرکتی

حسابداری شرکتی یک نظام حسابداری است که برای مدیریت و گزارشگری مالی شرکت‌ها استفاده می‌شود. این نظام از مزایای متعددی برخوردار است که می‌توان به برخی از آنها اشاره کرد:

شفافیت مالی:
حسابداری شرکتی با فراهم کردن اطلاعات دقیق و قابل اعتماد درباره وضعیت مالی شرکت، به شفافیت اطلاعات مالی کمک می‌کند. این اطلاعات به مدیران، سهامداران، و دیگر نهادهای مالی ارائه می‌شود.

تصمیم‌گیری دقیق‌تر و بهتر:
اطلاعات حسابداری شرکتی مدیران را قادر می‌سازد تا تصمیم‌های بهتری در زمینه‌های مالی و عملیاتی بگیرند. این اطلاعات می‌توانند به تحلیل کسب و کار، انجام برنامه‌ریزی مالی و تعیین استراتژی‌های آینده کمک کنند.

ردیابی هزینه‌ها:
حسابداری شرکتی به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا هزینه‌ها و درآمدها را به دقت ردیابی کنند. این اطلاعات مهم برای کاهش هزینه‌ها، بهبود کارایی مالی، و افزایش سودآوری هستند.

انطباق با استانداردهای حسابداری:
حسابداری شرکتی با توجه به استانداردهای حسابداری ملی و بین‌المللی، امکان انطباق شرکت با مقررات مالی را فراهم می‌کند. این انطباق باعث افزایش اعتبار و اعتماد سهامداران و دیگر نهادهای مالی می‌شود.

مدیریت موجودی و منابع:
حسابداری شرکتی به شرکت‌ها کمک می‌کند تا موجودی و منابع خود را به بهترین نحو مدیریت کنند. این اطلاعات به بهینه‌سازی موجودی، کاهش هزینه‌ها و بهبود کارایی منابع منجر می‌شود.

پیش‌بینی مالی:
حسابداری شرکتی امکان ارائه پیش‌بینی‌های مالی بر اساس داده‌های گذشته را فراهم می‌کند. این ابزار برای برنامه‌ریزی آینده و اتخاذ تصمیمات بهینه در مورد سرمایه‌گذاری و استراتژی‌های تجاری بسیار ارزشمند است.

تطبیق با مقررات مالی و مالیاتی:
حسابداری شرکتی به شرکت‌ها کمک می‌کند تا با مقررات مالی و مالیاتی متناسب بازیابی شوند و از تخلفات مالیاتی جلوگیری شود.

به طور کلی، حسابداری شرکتی ابزاری حیاتی برای مدیریت مالی شرکت‌هاست که به بهبود کارایی، افزایش اعتماد سهامداران، و اتخاذ تصمیمات استراتژیک کمک می‌کند.

مشاوره با کارشناسان ما
موضوع درخواست
نام و نام خانوادگی / شرکت
تلفن ثابت
موبایل
ایمیل
کسب و کار
استان
شهر
درحال حاضر از نرم افزارهای مالی استفاده میکنم
توضیحات
کد امنیتی
refresh captcha
mailbox
جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره واحد فروش قیاس تماس حاصل فرمایید.
جهت هر نوع ارتباط با واحد پشتیبانی پس از تماس با شماره 021-61952 و داخلی 3 ، ثبت شماره 6 رقمی اشتراک پشتیبانی الزامی می‌باشد. جهت دریافت این کد می‌توانید وارد پرتال پشتیبانی شوید.
برای مشاهده پرسش‌های متداول، اینجا کلیک کنید.
مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم
customer

سوالات مرتبط

نمایش بیشتر