topic
نمایندگی نرم افزار قیاس
gheyaslogoEid

بازار نرم افزار ایران با ظرفیتهای خالی فراوان یکی از بهترین و قاعده مند ترین بازارهای آینده دار کشور است. گروه نرم افزاری قیاس با سابقه 20 ساله در این بازار و کاملترین سبد محصولات نرم افزاری نمایندگان فروش و پشتیبانی خود را در سراسر کشور به عنوان یک شریک تجاری استراتژیک و لازم تلقی و از شما برای سرمایه گذاری و فعالیت در این بازار دعوت میکند.

چرا نمایندگی قیاس؟

قیاس محصول شرکت نرم افزاری راه کار نوین سیاق است که برای بازار کوچک و متوسط ارائه شده است. محصول ERP خود سیاق برای پوشش نیاز شرکتهای بزرگ (چند هزار نفر پرسنل) و مشتریان خاص در بازار فعال است که این به معنی وجود سطح تکنولوژی بالا تر و قابلیتهای حرفه ای تر در نرم افزار قیاس و امکان توسعه عملکرد نمایندگان و تضمین آینده است. اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات سیاق در سایت WWW.SEYAGH.COM موجود است.

نرم افزار منتخب وزارت آموزش و پرورش

نرم افزار قیاس منتخب و رسمی وزارت آموزش و پرورش

نرم افزار قیاس به عنوان نرم افزار منتخب و رسمی وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی جاری در مدارس کل کشور تدریس و راهنمای آن در کتابهای درسی چاپ شده است و برای کلیه دانش آموزان رشته حسابداری هنرستانهای کشور تدریس میشود. در حال حاضر حدود 55000 نسخه از نرم افزار قیاس (هر دبیر و هر دانش آموز یک نسخه) در آموزش پرورش نصب و عملیاتی شده است. این به معنی استاندارد شدن قابلیتهای این نرم افزار در کشور و وجود مستندات آموزشی قدرتمند و همچنین وجود نیروی آموزش دیده در سطح کل کشور در سالهای آتی برای قیاس است. نمونه اجرا شده در سایت GHEYAS.ROSHD.IR (سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش )موجود است.

نرم افزار دارای نسخه وب و ویندوز و موبایل همزمان

نرم افزار قیاس در حال حاضر تنها نرم افزار قابل دفاع و کاربردی دارای نسخه وب و ویندوز و موبایل همزمان است که بعد از سرمایه گذاری چند ساله به تازگی این محصولات را ارائه کرده است. بازار سالهای پیش رو روی نسخه های موبایل و وب انتظاراتی را دارد که پوشش آنها به سادگی برای رقبای قیاس میسر نخواهد بود.

دارای نسخه وب و ویندوز و موبایل همزمان
agent

قیاس قواعد همکاری مشخص و راهگشایی را با شرکتهای حسابداری و آموزشگاه های حسابداری تعریف و تایید کرده است که دست نمانده را برای تعامل با این گروه از همکاران تجاری باز و فرصتهای زیادی را برای نماینده ایجاد میکند.

قیاس ماموریت خود را توسعه تکنولوژیک و تولید با کیفیت ترین نرم افزار حوزه مالی و اداری و صنعتی کشور میداند. قیاس علاقه مند به شراکت تجاری در بخش فروش محصولات و ارائه انواع خدمات پشتیبانی با کمک شرکای تجاری خود است. عطف این ماموریت قیاس پذیرا و علاقه مند به تمام نظرات نمایندگان در خصوص توسعه سیستمهای نرم افزاری برای پوشش نیازهای خاص کسب و کارهای خاص است.

با کیفیت ترین نرم افزار حوزه مالی

شرایط اخذ نمایندگی

  • امکان تایید و ارائه شرایط همکاری های خاص با شرکتهای حسابداری و حسابداران و آموزشگاهها
  • ارائه 30 تا 50 درصد پورسانت فروش محصولات
  • ارائه پورسانت 100 درصد برای 5 فروش اول (به شرط وجود سابقه نمایندگی مشابه)
  • امکان خرید مستقیم از سایت و پرداخت وجه فاکتور از طریق پرتال بعد از کسر سهم پورسانت
  • ارائه رایگان نسخه نمایندگی نرم افزار قیاس – وب و ویندوز و موبایل