نرم افزار حسابداری خود را مطمئن انتخاب کنید!

در خرید نرم افزار حسابداری شرکتی، کیفیت محصول، پشتیبانی قوی در کنار قیمت مناسب از مهمترین عوامل هستند.

در طرح ویژه فروش مهرماه، امکانات متمایز قیاس را بدون هیچ هزینه ای استفاده نمایید!


done_all مشاهده امکانات بسته ها

بسته های نرم افزار حسابداری شرکتی قیاس

بسته نرم افزار جامع مالی و تولیدی

در یک مجموعه تولیدی مهم‌ترین موضوع مطرح شده محاسبه بهای تمام شده محصولات خط تولید خواهد بود که بدست آوردن این عدد، کنترل و محاسبات دقیقی را بر روی هزینه های مواد، دستمزد و ... نیاز دارد. بسته نرم‌افزار تولیدی قیاس این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با داشتن قابلیت کنترل تولید و موجودی مواد اولیه انبار، خواب سرمایه و حجم نگهداری مواد اولیه خود را مدیریت کنید. امکان پیش‌بینی احتیاجات مواد اولیه و همچنین شناسایی کالاهای پر سود و کم سود خود را داشته باشید و در نهایت برای خطوط تولید خود برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهید.

cloud_download درخواست نسخه 30 روزه

بسته نرم افزار جامع مالی و بازرگانی

در شرکت های بازرگانی مدیریت تمام جریان های مربوط به خرید و فروش کالا، نگهداری موجودی، مباحث حسابداری و سود و زیان، اموری پرکاربرد و حجیم می‌باشند که در بسته بازرگانی قیاس این قبیل فعالیت های مجموعه بازرگانی شما پوشش داده شده است. باتوجه به حساسیت سیستم خرید و فروش و مبحث مغایرت انبار، با استفاده از گزارشات مدیریتی امکان کنترل فاکتورهای خرید و فروش و موجودی کالا در هر لحظه برای مدیران وجود دارد.

cloud_download درخواست نسخه 30 روزه

بسته نرم افزار جامع مالی و خدماتی

امروزه امکان صدور فاکتور خرید و فروش در فرآیند فروش مجموعه هایی که انواع خدمات را به مشتریــان ارایه می دهند کاربرد حائز اهمیتی دارد. مجموعه‌هایی که خدمات خود را به همراه کالا ارایه می دهند، نیازمند سیستمی هستند که امکان ترکیب ارایه خدمات و کالا را در فاکتور دارا باشد و بتواند مدیریت خدمات را یکپارچه انجام دهد. قیاس در بسته شرکت‌های خدماتی خود با در کنار هم قرار دادن نرم افزار‌های نرم افزاری جوابگوی نیاز این گروه شرکت‌ها می‌باشد.

cloud_download درخواست نسخه 30 روزه

بسته نرم افزار جامع مالی و حسابداری

معمولا جریان گردش مالی شرکت‌ ها حجم بالایی دارد و بدون وجود ابزارهای مناسبی که بتوانند این گردش ها را کنترل کنند، مدیریت این جریان به سختی امکان پذیر خواهد بود. در یک مکانیزاسیون مالی صحیح و کامل انتظار می‌رود تمامی مراودات مالی از طریق نرم افزار ثبت و نتیجه عملکرد مالی آنها در قالب صدور اتوماتیک اسناد حسابداری به سیستم حسابداری منتقل گردد. در بسته مالی قیاس با یکپارچه سازی سیستم‌های حسابداری و خزانه‌داری امکان تعریف چند صندوق، بانک‌ها، دسته چک‌ها، انجام راحت و سریع کلیه دریافت‌ها و پرداخت‌ها به صورت نقد، چک و... توسط اپراتورهای مبتدی بدون نگرانی از تبعات آن در سیستم حسابداری و ثبت اتوماتیک اسناد آن وجود دارد.

cloud_download درخواست نسخه 30 روزه

بسته نرم افزار جامع بازرگانی و پرسنلی

زمانی که شما یک شرکت بازرگانی را راه اندازی نموده تمام تمرکز خود را بر روی پیشرفت و گسترش آن قرار می‌دهید و سعی در پرهیز از اموری دارید که همچون ثبت موارد مالی ذهن شما را مشغول نموده و زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. در صورتی که مجموعه شما دارای تعدادی کارکنان باشد می‌بایست محاسبه حقوق و دستمزد آنان را نیز به امور مالی خود اضافه نمایید. محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد کارکنان با توجه به ارتباطاتی که با مالیات و بیمه دارد از زمان برترین امور مالی محسوب می‌شود.

cloud_download درخواست نسخه 30 روزه

نرم افزار حسابداری و مالی شرکتی؛ مطابق نیاز کسب و کار شما

در صورتی که نیاز کسب و کار شما به نرم افزارهای حسابداری و شرکتی در 5 بسته از پیش تعریف شده ما نباشد، می توانید از طریق مشاوره رایگان کارشناسان فروش ما و ارائه موارد مورد نیاز، بهترین نرم افزار حسابداری منطبق با کسب و کارتان را از ما دریافت نمایید.

cloud_download درخواست نسخه 30 روزه

امکانات نرم افزارهای حسابداری قیاس

business

تیم توسعه و پشتیبانی حرفه ای

یکی از ویژگی های متمایز نرم افزارهای حسابداری قیاس، بهره مندی از تیم توسعه و پشتیبانی حرفه ای متشکل از افراد متخصص در راستای ارائه محصولی پایدار و مطمئن می باشد.

description

حسابداری 6 سطحی

یکی از ویژگی های متمایز نرم افزار حسابداری قیاس، بهره گیری از 6 سطح حسابداری شامل گروه حساب، کل، معین، تفصیل، مرکز هزینه و پروژه در یک ثبت می باشد.

import_export

ورود و خروج داده از اکسل

با استفاده از نرم افزار حسابداری قیاس می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را که در برنامه اکسل و یا برنامه های مشابه ذخیره نموده اید وارد نمایید و یا با فرمت مربوطه خروجی بگیرید

business_center

انتقال اسناد بین دو یا چند شرکت

شما می توانید سندی که را که برای یک شرکت ثبت نموده اید، به راحتی به شرکت دیگر انتقال دهید.

build

استفاده از سرفصل های کمکی

در نرم افزار حسابداری قیاس، سرفصل های کمکی منطبق با نیاز شرکت های گوناگون شامل بازرگانی، خدماتی، تولیدی، پیمانکاری و دیگر شرکت ها گنجانده شده است.

assessment

ارائه گزارشات قانونی و نموداری

با استفاده از نرم افزار حسابداری قیاس می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را که در برنامه اکسل و یا برنامه های مشابه ذخیره نموده اید وارد نمایید و یا با فرمت مربوطه خروجی بگیرید

wifi

دسترسی از طریق اینترنت

با نرم افزارهای حسابداری قیاس می توانید از هر شهر یا کشور دیگری و از طریق ارائه آدرس دیتابیس مشتریان خود به حساب آنها دسترسی داشته باشید.

verified_user

ورود اطلاعات از نرم افزارهای دیگر

قیاس برای تغییر نرم افزار حسابداری مشتریان راهکار خاصی درنظر گرفته است؛ بدین صورت که شما می توانید به آسان ترین روش و در کوتاه ترین زمان همه اطلاعات خود را به نرم افزارهای قیاس منتقل نمایید.

view_week

چینش حساب ها پس از ثبت اسناد

در این نرم افزار می توانید حساب هایی که گردش ندارند را حذف نموده و آنهایی که دارای گردش هستند را همراه با گردش حساب آنها به هر حسابی که می خواهید منتقل کنید.

motorcycle

ثبت و پردازش سریع و آسان

نرم افزارهای حسابداری قیاس به دلیل استفاده از تکنولوژی و استانداردهای روز از قابلیت کاربری آسان و سریع برخوردار هستند و هر حسابداری می تواند با کمترین میزان آموزش، شروع به کار با نرم افزار نماید.

important_devices

محیط کاربری استاندارد و زیبا

کارشناسان قیاس همواره در تلاشند تا با استفاده از آخرین متدهای بین المللی، تجربه ای بی نظیر را در استفاده از نرم افزارهای جامع و یکپارچه مالی و حسابداری برای شما به ارمغان آورند.

چرا قیاس؟!

قیاس، حاصل تجربه 20 ساله شرکت راهکار نوین سیاق در تولید نرم افزارهای یکپارچه مالی و اداری است که با توجه به نیاز شرکت های کوچک و متوسط (زیر 100 نفر) و با ویژگی هایی همچون کیفیت بالای خدمات و پشتیبانی، نصب و کاربری آسان محصولات و قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا به عنوان کمک حسابدار مکانیزه شما به کسب و کارتان رونق می بخشد.

با توجه به نیازتان انتخاب کنید!

# کد بسته بسته نرم افزار حسابداری مناسب برای قیمت پایه قیمت پیشرفته
1 PACK01 بسته نرم افزاری تولید کارگاه های کوچک و شرکت های تولیدی 4.100.000 6.800.000 درخواست نسخه 30 روزه
2 PACK02 بسته نرم افزاری بازرگانی شرکت ها و مؤسسات تجاری و بازرگانی 2.900.000 3.600.000 درخواست نسخه 30 روزه
3 PACK03 بسته نرم افزاری خدماتی مؤسسات و مجموعه های خدماتی 2.500.000 3.200.000 درخواست نسخه 30 روزه
4 PACK04 بسته نرم افزاری مالی شرکت ها با زمینه های کاری گوناگون 1.450.000 2.300.000 درخواست نسخه 30 روزه
5 PACK05 بسته نرم افزاری جامع شرکت های تجاری و بازرگانی 3.700.000 4.900.000 درخواست نسخه 30 روزه
6 SP راه حل خاص برای شما مطابق با نیاز خاص شما - - درخواست نسخه 30 روزه
* کلیه قیمت ها به تومان و بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

ثبت درخواست خرید

با توجه به محدودیت این طرح، در صورتی که می خواهید از مزایای ذکر شده نرم افزار حسابداری قیاس استفاده نمایید، مشخصات خود را وارد نمایید و منتظر تماس کارشناس مربوطه باشید.