بسته حسابداری ویژه حسابداران و شرکت های ارائه خدمات مالی

مناسب برای حسابداران و شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی و حسابداری که چالش اصلی آنها نبود محیط یکپارچه برای دسترسی به اطلاعات همه مشتریان است!


done_all مشاهده امکانات بسته

امکانات این بسته حسابداری

business

قابلیت ایجاد 20 شرکت و دیتابیس

ویژگی اصلی این نرم افزار، بهره مندی از 20 دیتابیس (پایگاه داده) در یک محیط جامع و یکپارچه می باشد که به شما امکان سهولت و هماهنگی در انجام امور مالی تمامی مشتریان را می دهد.

description

حسابداری 6 سطحی

یکی از ویژگی های متمایز نرم افزار حسابداری قیاس، بهره گیری از 6 سطح حسابداری شامل گروه حساب، کل، معین، تفصیل، مرکز هزینه و پروژه در یک ثبت می باشد.

import_export

ورود و خروج داده از اکسل

با استفاده از نرم افزار حسابداری قیاس می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را که در برنامه اکسل و یا برنامه های مشابه ذخیره نموده اید وارد نمایید و یا با فرمت مربوطه خروجی بگیرید

business_center

انتقال اسناد بین دو یا چند شرکت

شما می توانید سندی که را که برای یک شرکت ثبت نموده اید، به راحتی به شرکت دیگر انتقال دهید.

build

استفاده از سرفصل های کمکی

در نرم افزار حسابداری قیاس، سرفصل های کمکی منطبق با نیاز شرکت های گوناگون شامل بازرگانی، خدماتی، تولیدی، پیمانکاری و دیگر شرکت ها گنجانده شده است.

assessment

ارائه گزارشات قانونی و نموداری

نرم افزار حسابداری قیاس دارای نمودارهای تحلیلی بر روی تمامی مرورهای زیرسیستم ها می باشد. نمودارهای مدیریتی موجود در داشبورد نرم افزار دید جامعی از وضعیت موجود در یک نگاه به شما می دهد.

wifi

دسترسی از طریق اینترنت

با نرم افزارهای حسابداری قیاس می توانید از هر شهر یا کشور دیگری و از طریق ارائه آدرس دیتابیس مشتریان خود به حساب آنها دسترسی داشته باشید.

verified_user

ورود اطلاعات از نرم افزارهای دیگر

قیاس برای تغییر نرم افزار حسابداری مشتریان راهکار خاصی درنظر گرفته است؛ بدین صورت که شما می توانید به آسان ترین روش و در کوتاه ترین زمان همه اطلاعات خود را به نرم افزارهای قیاس منتقل نمایید.

view_week

چینش حساب ها پس از ثبت اسناد

در این نرم افزار می توانید حساب هایی که گردش ندارند را حذف نموده و آنهایی که دارای گردش هستند را همراه با گردش حساب آنها به هر حسابی که می خواهید منتقل کنید.

motorcycle

ثبت و پردازش سریع و آسان

نرم افزارهای حسابداری قیاس به دلیل استفاده از تکنولوژی و استانداردهای روز از قابلیت کاربری آسان و سریع برخوردار هستند و هر حسابداری می تواند با کمترین میزان آموزش، شروع به کار با نرم افزار نماید.

important_devices

محیط کاربری استاندارد و زیبا

کارشناسان قیاس همواره در تلاشند تا با استفاده از آخرین متدهای بین المللی، تجربه ای بی نظیر را در استفاده از نرم افزارهای جامع و یکپارچه مالی و حسابداری برای شما به ارمغان آورند.

چرا قیاس؟!

قیاس، حاصل تجربه 20 ساله شرکت راهکار نوین سیاق در تولید نرم افزارهای یکپارچه مالی و اداری است که با توجه به نیاز شرکت های کوچک و متوسط (زیر 100 نفر) و با ویژگی هایی همچون کیفیت بالای خدمات و پشتیبانی، نصب و کاربری آسان محصولات و قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا به عنوان کمک حسابدار مکانیزه شما به کسب و کارتان رونق می بخشد.

با توجه به نیازتان انتخاب کنید!

# کد بسته نسخه نرم افزار حسابداری تعداد شرکت (دیتابیس) قیمت اصلی قیمت ویژه حسابداران صرفه جویی شما
1 ACC01 حسابداری پایه قیاس پلاس 10 2.250.000 1.750.000 500.000 درخواست خرید
2 ACC02 حسابداری پایه قیاس پلاس 20 3.750.000 2.900.000 850.000 درخواست خرید
3 ACC03 حسابداری پیشرفته قیاس پلاس 10 4.200.000 2.700.000 1.500.000 درخواست خرید
4 ACC04 حسابداری پیشرفته قیاس پلاس 20 7.000.000 4.300.000 2.700.000 درخواست خرید
* کلیه قیمت ها به تومان و بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

ثبت درخواست خرید

با توجه به محدودیت این طرح، در صورتی که می خواهید از مزایای ذکر شده نرم افزار حسابداری قیاس استفاده نمایید، مشخصات خود را وارد نمایید و منتظر تماس کارشناس مربوطه باشید.